PORAŻKI MŁODYCH PIŁKARZY.

Dzisiejszy dzień nie był niestety udany dla naszych drużyn młodzieżowych. W rozgrywanym na boisku przy klubie HADES „trójmeczu” przegrały wszystkie nasze zespoły. Rywalami ich były jednak najsilniejsze zespoły w województwie podlaskim.

Juniorzy starsi pod opieką trenera Mariusza Sobczyka przegrali z JAGIELLONIĄ Białystok 1:5. Bramke dla naszego zespołu zdobył Marcin Baczewski. W pierwszej połowie meczu gra była bardziej wyrównana, lecz w końcówce nasi juniorzy nie byli w stanie sprostać rywalowi i stracili bramki.

W drugim spotkaniu podopieczni Piotra Wierzbickiego przegrali 2:5 z WIGRAMI Suwałki. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Adrian Krukowski. 

Wreszcie w ostatnim rozegranym dziś meczu trampkarze młodsi musieli uznać wyższość suwalskich WIGIER przegrywając 1:5. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Bartosz Wiśniewski. Zespół trenera Matysiewicza grał w tym meczu osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników.