PIŁKARSKI WEEKEND.

W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie zajmujący obecnie VI miejsce w tabeli START Działdowo. W rundzie jesiennej 25 września 2010 roku w Działdowie START pokonał naszą drużynę 1:0 po bramce Ogrodowczyka. Takim samym wynikiem zakończył się mecz obu drużyn rozegrany w Działdowie w sezonie 2009/2010. W rewanżu w Grajewie padł remis 1:1.


W naszym zespole zapewne zabraknie w tym meczu Maksyma Mirvy, który naciągnął mięsień w ostatnim meczu z VĘGORIĄ. Pozostali zawodnicy są zdrowi, nikt też nie pauzuje za kartki.

Z zespołem trenuje Łukasz Żukowski. Ten 30 – letni wychowanek naszego Klubu dwa tygodnie temu powrócił z USA, dokąd wyjechał w 2003 roku po udanym sezonie w rozgrywkach III ligi, kiedy Łukasz z 12 zdobytymi bramkami był najlepszym strzelcem naszej drużyny. Łukasz ma zaległości treningowe, które ostro nadrabia od powrotu do Polski. Trudno dziś powiedzieć kiedy będzie on gotowy do gry, lecz w dniu jutrzejszym zostanie zgłoszony do rozgrywek. O tym czy znajdzie się w kadrze na mecz ze STARTEM zdecyduje trener Strzeliński.


W weekend rozegrane zostaną także ciekawie zapowiadające się mecze zespołów młodzieżowych, na które również serdecznie zapraszam. Oto program tych spotkań, które zostaną rozegrane na boisku przy klubie Hades:

SOBOTA

godz. 11:00, juniorzy młodsi: MOSiR WARMIA Grajewo – ROSPUDA Filipów

NIEDZIELA

godz. 10:00, juniorzy starsi: MOSiR WARMIA Grajewo – JAGIELLONIA Białystok

godz. 11:30, trampkarze starsi: MOSiR WARMIA Grajewo – OSiR WIGRY Suwałki

godz. 13:00, trampkarze młodsi: MOSiR WARMIA Grajewo – OSiR WIGRY Suwałki