TRZY ZWYCIĘSTWA I PORAŻKA.

W sobotę zdziesiątkowany z powodu kontuzji, matur oraz udziału w kadrze seniorów na mecz w Węgorzewie zespół juniorów starszych trenera Mariusza Sobczyka (urodzeni w 1992 roku i młodsi) doznał upokarzającej porażki z zespołem EUROCENTR Suchowola 0:5 (0:1). Mecz odbył się w Grajewie.

Dużo lepiej wypadły pozostałe zespoły młodzieżowe. W Augustowie nasi juniorzy młodsi, prowadzeni przez Wojciecha Kozikowskiego (urodzeni w 1994 roku i młodsi) pokonali SPARTĘ 4:1 (2:0). Bramki zdobyli: Krystian Górski (2) oraz Patryk Olszyński i Paweł Sypytkowski.

W Czarnej Białostockiej grali nasi trampkarze. Starsi, trenowani przez Piotra Wierzbickiego (urodzeni w 1996 roku i młodsi) wygrali z gospodarzami 6:1 (2:0). Łupem bramkowym podzielili się: Szymon Jankowski (2), Mateusz Wiśniewski, Rafał Siedlecki, Rafał Jegliński (bramkarz, zdobył gola z rzutu karnego!) i Marcin Szczęsny.

Trampkarze młodsi trenera Józefa Matysiewicza (urodzeni w 1998 roku i młodsi) pokonali SKRĘ Czarna Białostocka 4:0 (2:0). Bramki zdobyli: Jakub Kasiak, Albert Staniszewski i najmłodszy w tym zespole Dawid Kalinowski (2). Dawid w lipcu skończy 10 lat.