POPIS TRAMPKARZY MŁODSZYCH.

ZWYCIĘSTWA I PORAŻKI.

Dziś grały nasze zespoły młodzieżowe. Wszystkie mecze odbyły się w Grajewie, na boisku przy klubie HADES.
Zaczęli trampkarze młodsi trenera Józefa Matysiewicza. Ten zespół zagrał kapitalny mecz, pokonując faworyzowanego HETMANA Białystok aż 7:0! Chyba nawet najstarsi grajewscy kibice piłki nożnej nie pamiętają kiedy i czy w ogóle jakakolwiek nasza drużyna młodzieżowa ograła tak wysoko zespół HETMANA, klubu który słynie ze znakomitej pracy z młodzieżą. Nasi młodzi trampkarze zagrali świetnie, dominując na boisku i kompletnie rozbijając zespół z Białegostoku. Bramki zdobyli: Rafał Kalinowski – 3, Bartosz Wiśniewski – 2, Bartłomiej Sielawa i Sebastian Romanowski. Nasza drużyna zagrała w składzie: Sobolewski – Remfeld (50′ Ruszczyk), Zarzecki, Szytyblewski, P. Siedlecki – Staniszewski (50′ Kropiewnicki), Sielawa, Romanowski, B. Wiśniewski (45′ D. Kalinowski) – R. Kalinowski, Kasiak (45′ Polakowski).

W drugim meczu trampkarze starsi trenera Piotra Wierzbickiego ulegli HETMANOWI 0:2, Nasz zespół rozpoczął mecz w składzie: Gardocki – M. Wiśniewski, Obrycki, Cybulski, Tynecki, Zaremba, R. Siedlecki, Linkowski, Szczęsny, Koniecko, Jankowski.

Zespół juniorów młodszych trenera Wojciecha Kozikowskiego wygrał z SOKOŁEM Sokółka 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Paweł Sypytkowski i Damian Lewosz – 2. Skład: Romanowski – Sypytkowski, Koszczuk, Gładkowski (55′ Sulewski), Olszyński – Grochowski, Jagłowski (55′ Kozikowski), Kolator (41′ Dodis), K. Górski – Lekenta (60′  D. Siedlecki), D. Lewosz.

Porażkę poniósł zespół juniorów starszych trenera Mariusza Sobczyka, który przegrał z ŁKS Łomża 0:4.

Za tydzień nasi trampkarze zagrają w Augustowie ze SPARTĄ (będzie to ostatnia kolejka rundy jesiennej) a juniorzy, zarówno młodsi jak i starsi, mają pauzę.