GRAŁY ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE.

Dziś zostały rozegrane kolejne mecze w ramach ligi juniorów i trampkarzy.

Na boisku przy klubie HADES w Grajewie rywalem naszych zespołów w kategorii trampkarzy był PROMIEŃ Mońki. Zespół trenera Józefa Matysiewicza (zawodnicy urodzeni w 1998 roku i młodsi) pokonał gości 4:0. Bramki zdobyli Rafał Kalinowski (2), Bartłomiej Sielawa i Bartosz Wiśniewski. Zespół starszy (zawodnicy urodzeni w 1996 roku i młodsi, prowadzony przez Piotra Wierzbickiego przegrał z PROMIENIEM 0:5. Warto tu wspomnieć, że nasz zespół jest złożony z zawodników z rocznika 1997, podczas gdy większość zespołów rywali tworzą chłopcy o rok starsi, co w tym wieku robi jak wiadomo wielką różnicę i niestety skutkuje bolesnymi porażkami.

Drużyna juniorów młodszych trenera Wojciecha Kozikowskiego (zawodnicy urodzeni w 1994 roku i młodsi), która w 4 meczach tego sezonu zanotowała komplet zwycięstw odniosła niespodziewaną porażkę w Augustowie ze SPARTĄ 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: urodzony w Grecji Alexander Dodis oraz Krystian Górski.

Miłą niespodziankę sprawił zespół juniorów starszych trenera Mariusza Sobczyka (zawodnicy urodzeni w 1992 roku i młodsi), który z dalekiego wyjazdu do Siemiatycz przywiózł 3 punkty. Nasi młodzi piłkarze wygrali z CRESOVIĄ Siemiatycze 5:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Kozak (2), Krzysztof Krukowski, Mateusz Szumowski i Marcin Mikucki.

Za tydzień w niedzielę 26 września na boisku przy Hadesie zagrają wszystkie wymienione wyżej drużyny. Odbędą się następujące mecze:
11:00 Trampkarze Młodsi – SKRA Czarna Białostocka
12:30 Trampkarze Starsi – SKRA Czarna Białostocka
14:00 Juniorzy Młodsi – OSiR WIGRY Suwałki
16:00 Juniorzy Starsi – SPARTA Augustów

Już teraz serdecznie zapraszam na dużą porcję junioskiej piłki.