KS Wasilków — KS WARMIA Grajewo

27 sierpnia, 2022 16:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Witamy z Wasilkowa i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej od godziny 16:00. Dziś w Wasilkowie jest jak na patelni…

1′ Zaczęła WARMIA

1′ Świetna okazja WARMII – Mingielewicz zagrał w pole karne do Skalskiego a ten zupełnie niepilnowany strzelił głową obok słupka!

2′ Rzut wolny dla KS  z 35 metrów – Tomar strzela wysoko nad bramką

2′ Świetne dośrodkowanie Skalskiego i niestety nikt nie przeciął podania!

3′ Groźnie pod naszą bramką ale wyjaśniliśmy sytuację

5′ Zubowski strzelał nad naszą bramką

9′ Bukowski ukarany żółtą kartką

12′ Znów Zubowski wysoko nad naszą bramką

12′ Zmiana u gospodarzy – za Pawłowskiego wchodzi Kozłowski

16′ Groźny strzał Kozłowskiego i piłkę odbija Święciński, po chwili ją łapie, bo Toczydłowski już był blisko

21′ Rzut rożny dla Wasilkowa i po chwili następny

22′ Trzeci kolejny róg – wreszcie złe dośrodkowanie i piłka trafia w boczną siatkę naszej bramki

27′ Dobra próba strzału Skalskiego ale na bardzo twardym boisku podskoczyła mu piłka tuż przed uderzeniem i piłka poszybowała wysoko nad bramką

29′ Piłka wpada do bramki gospodarzy ale był spalony zdaniem sędziego

32′ GOL dla Wasilkowa. 1:0 Damian Toczydłowski. Dośrodkowanie z prawej strony, strzelał Toczydłowski, piłkę odbił nasz bramkarz i po chwili ten sam zawodnik z bliska skierował piłkę do bramki

35′ GOL dla Wasilkowa. 2:0 Damian Toczydłowski. Akcja Zubowskiego prawą stroną i Toczydłowski z bliska puszcza piłkę między nogami Święcińskiego…

37′ Trzymaliśmy się dzielnie przez ponad pół godziny meczu, ale dwie dobre akcje gospodarzy i nasze błędy sprawiły że zaledwie w 3 minuty straciliśmy 2 gole

40′ Dudziński strzela nad naszą bramką

42′ Rzut rożny dla Wasilkowa

42′ Po dośrodkowaniu przejęliśmy piłkę

45′ Trzy minuty doliczył sędzia

45′ + 3′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:2 na boisku lidera.

Po przerwie będą dwie zmiany w naszym zespole – za Bukowskiego i Mingielewicza wejdą Kossyk i Łukasz Wojno

46′ Zaczynają gospodarze

47′ Dobra akcja WARMII i rzut rożny dla nas

47′ Po dośrodkowaniu kolejny korner

47′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Paweł Kossyk. Po dośrodkowaniu obrońca gospodarzy krótko wybił piłkę przede pole karne, skąd Kossyk mocnym, płaskim strzałem trafił do bramki!

49′ Okazja gospodarzy i Święciński odbija strzał Zubowskiego

51′ Nikolaichuk w doskonałej sytuacji i tylko róg dla nas!

51′ Tym razem bez korzyści po dośrodkowaniu

53′ Kolejny róg dla WARMII

54′ Po dośrodkowaniu Nikolaichuk popchnięty w polu karnym i mamy jedenastkę dla WARMII

54′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Paweł Kossyk. Pewnie wykonany rzut karny i doprowadzamy do remisu!

57′ Znów mieliśmy okazję i kolejny róg

57′ Po dośrodkowaniu Edison strzela obok bramki

58′ Groźny strzał Zubowskiego obok naszej bramki

63′ Groźnie kontrowali gospodarze ale Kozłowski strzela obok bramki

65′ Cichoński za Tomara

65′ Mocny strzał Dudzińskiego broni Święciński

67′ Rajd Hryszki, ale niecelne podanie i odzyskujemy piłkę

68′ Święciński kapitalnie broni strzał Kozłowskiego

68′ Róg dla gospodarzy i odzyskujemy piłkę po dośrodkowaniu

71′ Fatalny błąd obrony gospodarzy ale Wojno strzela w bramkarza!

75′ Przerwa na picie

75′ Nikolaichuka zmienia Mikucki

80′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:3 Łukasz Wojno! Po wyrzucie z autu Mikuckiego podbił głową piłkę Edison a po chwili Wojno głową skierował ją do siatki!

82′ Trzy zmiany w KS – za Toczydłowskiego, Fronca i Cichońskiego weszli Szeretucha, Mróz i Witkowski

83′ Róg dla WARMII a po dośrodkowaniu potężny strzał Edisona tuż obok bramki!

85′ Indywidualna akcja Łukasza Wojno i strzał bardzo niecelny

86′ Będzie groźnie – rzut wolny dla KS blisko naszego pola karnego

86′ Piękny strzał Zubowskiego ale fantastycznie wybija na róg Święciński!

87′ po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

88′ Zaniewski za Kondratowicza

90′ 4 minuty dolicza sędzia

90′ + 3′ Mikucki trafia w słupek bramki gospodarzy!

90′ + 3′ Hołtyn za Śleszyńskiego

90′ + 4′ Róg dla KS i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

90’+ 4′ KONIEC! Wygrywamy 3:2 na boisku lidera!

27.08.2022 Wasilków, Stadion Miejski

KS Wasilków – WARMIA Grajewo  2:3 (2:0)

Bramki: 1:0 Damian Toczydłowski 32′, 2:0 Damian Toczydłowski 35′, 2:1 Paweł Kossyk 47′, 2:2 Paweł Kossyk 54′ (rzut karny), 2:3 Łukasz Wojno 80′

KS: 1.Gendzwiłł – 3.Nasuto, 8.Hryszko (Kpt), 21.Fronc (82′ 20.Mróz), 15.Dudziński, 20.Koncewicz, 17.Maciejuk, 4.Tomar (65′ 24.Cichoński, 82′ 19.Szeretucha), 7.Toczydłowski (82′ 10.Witkowski), 11.Zubowski, 9.Pawłowski (12′ 16.Kozłowski)

REZERWA: 12.Gryko – 24.Cichoński, 16.Kozłowski, 10.Witkowski, 19.Szeretucha, 25.Mróz.

TRENER: Robert Speichler

WARMIA: 12.Święciński –  2.Polak, 18.Edison (Kpt), 29.P.Sobolewski, 6.Śleszyński (90′ 13.Hołtyn) – 16.Chmielewski, 3.Mingielewicz (46′ 17.Ł.Wojno), 11.Skalski, 15.Bukowski  (46′ 8.Kossyk), 10.Nikolaichuk (75′ 4.Mikucki) – 7.Kondratowicz (88′ 19.Zaniewski)

REZERWA: 1.Sobolewski – 4.Mikucki, 8.Kossyk, 19.Zaniewski, 17.Ł.Wojno, 13.Hołtyn

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Paweł Mackiewicz (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Zubowski (KS Wasilków), Bukowski, Polak (WARMIA)