ZAPOWIEDŹ I TYPY 24 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Działo się w weekend, pierwsza ligowa porażka WIGIER w sezonie, strata punktów lidera i zbliżenie do TOP 3 przez WARMIĘ. Niektórzy nie doszli jeszcze do siebie po meczach, a już dziś rozegrana zostanie kolejna seria. MOSP w ciekawym starciu podejmie HETMAN Tykocin, a WIGRY postarają się o rehabilitację z KRYPNIANKĄ. Zapraszamy na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 24 kolejki!

ŚRODOWE MECZE – 17.04.2024

 

     CRESOVIA Siemiatycze – PROMIEŃ Mońki

godz. 16.00

 

PROMIEŃ jedzie po pierwsze wiosenne wyjazdowe zwycięstwo. CRESOVIA okopana na dnie tabeli i z wielce prawdopodobnym spadkiem. Jeśli z PROMIENIEM gospodarze nie zdobędą punktów, to mogą powoli szykować się do ligi okręgowej.

 

Mój typ – 2

 

MOSP Białystok – HETMAN Tykocin

godz. 16.00

 

Jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Napędzony zwycięstwami MOSP po ostatniej wygranej w Bielsku zyskał mentalnie bardzo dużo. Z HETMANEM są faworytem, ale czy młodzież z Białegostoku fizycznie utrzyma tydzień z trzema spotkaniami? HETMAN punktuje wiosną bardzo dobrze i w tym meczu przewiduję podział punktów.

 

Mój typ – X

 

WISSA Szczuczyn – KS Śniadowo

godz. 16.00

 

WISSA po pierwszym wiosennym zwycięstwie nad KRYPNIANKĄ. Goście wysoko rozbili CRESOVIĘ i do Szczuczyna jadą po trzy punkty. Dla KS bardzo ważne spotkanie. W razie zwycięstwa spowoduje trochę luzu w tabeli, co może przełożyć się na wyższą formę zawodników. W historii spotkań jednak goście jeszcze nigdy nie wygrali z WISSĄ.

 

Mój typ – X

 

KS Michałowo – ORLĘTA Czyżew

godz. 17.00

 

Mocna forma w kratkę obu zespołów. Gospodarze jednak wydają się być w lepszej dyspozycji. Ostatnie zwycięstwo podbudowało z pewnością zawodników KS. Jeśli zbiorą się w optymalnym zestawieniu, powinni wygrać, ale środowa kolejka lubi niespodzianki i przeczuwam, że ORLĘTA mogą ją sprawić.

 

Mój typ – 2

 

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo

godz. 17.30

 

SPARTA zaledwie z jednym punktem wiosną podejmie WARMIĘ, która sprawiła największą niespodziankę w lidze i pokonała po raz pierwszy w sezonie WIGRY. Mecz w Szepietowie pokaże czy WARMIA jest już w optymalnej formie. Wygrana jest obowiązkiem, ale SPARTA u siebie będzie podwójnie zmobilizowana.

 

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – KS Wasilków

godz. 17.30

 

Goście nie mogą sobie pozwolić już na straty punktów w walce o awans. CZARNI nie będą jednak łatwym przeciwnikiem. Grając na sztucznym boisku w Białymstoku z pewnością postawią się liderowi, ale KS rozgoryczony stratą punktów w meczu z RUCHEM pokusi się o wysokie zwycięstwo.

 

Mój typ – 2

KS Grabówka – TUR Bielsk Podlaski

godz. 17.30

 

TUR w dołku i z zaledwie jednym punktem w trzech ostatnich spotkaniach, ale w spotkaniu z KS Grabówka będzie faworytem. Gospodarze walczą o utrzymanie, ale TUR zechce się zrehabilitować i powinien przywieźć pełną pulę do Bielska.

 

Mój typ – 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – DĄB Dąbrowa Białostocka

godz. 18.00

 

Goście bardzo solidnie wyglądają wiosną, ale RUCH to trzecia siła ligi. Urwali punkty liderowi z Wasilkowa i w pojedynku z DĘBEM nie powinni mieć większych problemów. Jeśli fizycznie dobrze przepracowali zimę, to środowy termin nie powinien mieć tu znaczenia w kontekście formy fizycznej.

 

Mój typ – 1

 

WIGRY Suwałki – KRYPNIANKA Krypno

godz. 18.00

 

WIGRY muszą. Goście nie mają na tyle siły, aby przeciwstawić się gospodarzom. Zdecydowanym faworytem rozgoryczeni gracze WIGIER.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w weekend!