ZAPOWIEDŹ I TYPY 12 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Pierwsza strata punktów na własnym obiekcie WARMII i niespodziewana porażka RUCHU również u siebie w najciekawszych spotkaniach ubiegłego weekendu. W rozpoczynającej się serii w niedzielę mamy hit w Suwałkach gdzie WIGRY podejmą RUCH. Zapraszam na #IVligowepewniaczki 12 kolejki!

MECZ AWANSEM – 28.09.2023

 

CZARNI Czarna Białostocka 2-2 WISSA Szczuczyn

SOBOTNIE MECZE – 07.10.2023

 

MOSP Białystok – KS Wasilków – godz. 11.00

 

Rozpędzony lider zagości do Białegostoku. Młody zespół MOSP będzie miał niezwykle ciężko w starciu z doświadczeniem KS. Pewna wygrana gości.

 

Mój typ – 2

 

KS Grabówka – PROMIEŃ Mońki – godz. 14.00

 

U gospodarzy po zmianie trenera nie zmieniło się zbyt wiele. Drużyna punktuje bardzo słabo i to PROMIEŃ będzie faworytem. Kurs 2.05 w forBET bardzo zachęca do zagrania na gości.

 

Mój typ – 2

 

TUR Bielsk Podlaski – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.00

 

TUR z cennym punktem wrócił do Bielska po wyprawie do Grajewa. KRYPNIANKA z kolei rozbiła ORLĘTA aż 5:2 i na mecz z TUREM pojedzie mocno podbudowana. Ciekawy pojedynek, w którym więcej wskazuje jednak na wygraną gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

HETMAN Tykocin – WARMIA Grajewo – godz. 16.00

 

Przedostatni w tabeli HETMAN kontra wicelider – WARMIA. Piłkarze z Grajewa muszą ten mecz wygrać aby utrzymać wysoką lokatę. Gospodarze z pewnością nie położą się przed wyżej notowanym rywalem i ciężka przeprawa może czekać WARMIĘ.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 08.10.2023

 

 

WIGRY Suwałki – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 12.00

 

Hit w Suwałkach w niedzielne południe. WIGRY przed własną publicznością będą chciały wygrać za wszelką cenę, ale RUCH ma swoje argumenty przed tym meczem. Dodatkowo motywacji podopiecznym Kamila Jackiewicza nie zabraknie po porażce u siebie z WISSĄ. Goście muszą wygrać aby utrzymać kontakt z czołówką tabeli. Kurs na to, aż 3.50!

 

Mój typ – 2

 

ORLĘTA Czyżew – KS Śniadowo – godz. 14.00

 

ORLĘTA rozbite w Krypnie w roli gospodarza w niedzielnym spotkaniu będą faworytem. Goście ze Śniadowa zaledwie z jednym zwycięstwem wyjazdowym w czterech meczach. Dobra frekwencja na trybunach i doping dla ORLĄT poniesie zawodników do zwycięstwa.

 

Mój typ – 1

 

KS Michałowo – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 14.00

 

CRESOVIA w fatalnej sytuacji po porażce w Czarnej Białostockiej. Gospodarze po dwóch wygranych z rzędu pewnym krokiem wejdą również w niedzielny mecz. Nie widzę innej możliwości niż pewna wygrana KS.

 

Mój typ – 1

 

SPARTA 1951 Szepietowo – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 16.00

 

SPARTA u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Zupełnie odwrotnie niż w ubiegłym sezonie gospodarze grają zdecydowanie lepiej w meczach domowych i udowodnią to również w niedzielę. Zawodnicy trenera Sokoła są faworytem w spotkaniu z DĘBEM.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!