ZAPOWIEDŹ I TYPY 9 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Pokaz siły KS Wasilków w Siemiatyczach, zgodnie z ostatnią zapowiedzią niespodziewane zwycięstwo HETMANA i strata punktów WISSY. W rozpoczynającej się kolejce oczy kibiców skierowane będą głównie do Moniek i Wasilkowa. Po tych spotkaniach prawdopodobnie zamiesza się w tabeli. Kto śledzi zapowiedzi trafia wysokie kursy, jak ostatnie zwycięstwo HETMANA z KS Grabówka. Zapraszam na #IVligowepewniaczki 9 kolejki!

SOBOTNIE MECZE – 16.09.2023

 

CZARNI Czarna Białostocka – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 14.00

 

Na początek CZARNI z RUCHEM. Goście nie są drużyną z poprzedniego sezonu, ale stopniowo będą się rozpędzali. W sobotę powinni spokojnie wygrać. Teren w Czarnej Białostockiej nie należy do najłatwiejszych, ale CZARNI zawodzą w ostatnim czasie. W poprzedniej kolejce swój pierwszy punkt właśnie na boisku CZARNYCH zdobył DĄB.

 

Mój typ – 2

 

HETMAN Tykocin – ORLĘTA Czyżew – godz. 15.00

 

Pojedynek beniaminków w Tykocinie. HETMAN zaczął fatalnie, ale w dwóch ostatnich meczach lekko odetchnął. Cztery punkty i wyjście z ostatniego miejsca w tabeli. ORLĘTA z kolei początek miały bardzo dobry, ale im dalej w las, tym IV ligowa rzeczywistość okazuje się cięższa. Patrząc na ostatnie wyniki i morale w obu ekipach trzy punkty powinny zostać na zamku w Tykocinie.

 

Mój typ – 1

 

KRYPNIANKA Krypno – MOSP Białystok – godz. 15.00

 

KRYPNIANKA z dużym niedosytem po ostatnich meczach, MOSP z jeszcze większym po porażce z WARMIĄ. Ciekawa potyczka w której to młodzież z MOSP powinna być bardziej zdeterminowana przez sytuację w tabeli. Realnym scenariuszem wydaje się podział punktów w Krypnie po bardzo dobrym kursie 4.05 w forBET.

 

Mój typ – X

 

WARMIA Grajewo – KS Grabówka– godz. 16.00

 

WARMIA u siebie to w tym momencie postrach całej ligi. Cztery mecze, komplet zwycięstw i bilans bramkowy UWAGA! 23 bramki zdobyte i tylko 1 stracona. KS Grabówka po bardzo słabym starcie z fatalnymi wynikami na wyjeździe. Trzy porażki i w bramkach 2-16 nie nastraja pozytywnie przed wyjazdem do Grajewa. WARMIĘ powinna obudzić delikatnie słabsza II połowa spotkania z MOSP i przy odpowiedniej koncentracji goście nie mają większych szans.

 

Mój typ – 1

 

PROMIEŃ Mońki – WIGRY Suwałki – godz. 16.30

 

Bardzo ciekawy mecz w Mońkach na zakończenie sobotniego grania. WIGRY przed ciężkim sprawdzianem. Piotr Bondziul z zadaniem powstrzymania WIGIER w meczu domowym. Przy stracie punktów gości i ewentualnym zwycięstwie KS Wasilków strata WIGIER do lidera będzie już solidna, ale na szczęście dla suwalskich sympatyków ich drużyna ma jeszcze zaległe spotkanie. PROMIEŃ pokazał, że stać ich na rywalizację z najlepszymi, a WIGRY po szczęśliwym zwycięstwie w Krypnie, w Mońkach już tyle szczęścia mogą nie mieć.

 

Mój typ – X

 

NIEDZIELNE MECZE – 17.09.2023

 

TUR Bielsk Podlaski – KS Michałowo – godz. 15.00

 

W normalnej dyspozycji gości stać byłoby na urwanie punktów TUROWI, czy już taką osiągnęli, mam wątpliwości. TUR radzi sobie pomimo roszad w składzie wzorowo. Zaledwie jedna porażka w siedmiu meczach i solidne piąte miejsce w tabeli. Gospodarze myślę, że zejdą w lepszych nastrojach z boiska.

 

Mój typ – 1

 

KS Śniadowo – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 16.00

 

SPARTA gra odwrotnie niż w ubiegłym sezonie. Drużyna będąca królem obcych boisk, teraz królestwo przeniosła do siebie. W pięciu spotkaniach na własnym boisku jeszcze bez porażki, na wyjeździe z kolei tylko jedna strzelona bramka, ale za to na wagę trzech punktów. Gospodarze poniżej oczekiwań na początku sezonu. Wybieram kurs 3.90 i remis w tym meczu.

 

Mój typ – X

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 16.00

 

Starcie dwóch na ten moment najsłabszych drużyn ligi. Ostatni DĄB podejmie przedostatnią CRESOVIĘ. Dla gospodarzy to szansa na wyjście z ostatniego miejsca i zepchnięcie na nie właśnie CRESOVII, ale będzie o to bardzo ciężko. CRESOVIA jedyne punkty zdobyła w Tykocinie w meczu wyjazdowym. Z Dąbrowy myślę, że również wrócą z kompletem oczek.

 

Mój typ – 2

 

PONIEDZIAŁKOWY MECZ – 18.09.2023

 

KS Wasilków – WISSA Szczuczyn – godz. 16.30

 

Można powiedzieć, że hit tej kolejki. KS fantastycznym początkiem, WISSA w kryzysie. Historia jednak zna przypadki kiedy takie mecze są przełomowe dla wielu drużyn. Podopiecznym Alberta Rydzewskiego motywacji nie zabraknie aby utrzeć nosa liderowi tabeli. KS można powiedzieć, że czekają teraz dwa mecze prawdy. W kolejny weekend zmierzą się z WIGRAMI i po tych dwóch meczach, jeśli pójdą po ich myśli mogą liderować już do końca roku. WISSĘ stać na pokrzyżowanie tych planów.

 

Mój typ – X

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w sobotę!