ZAPOWIEDŹ I TYPY 5 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Ciekawa rzecz miała miejsce przez dwie ostatnie kolejki. W 3 i 4 serii aż po 6 zwycięstw odnieśli goście i w teorii sprawny umysł pomyśli – coś nie gra w meczach u siebie. Nic jednak bardziej mylnego RUCH, WISSA i KS Wasilków grały dwa mecze pod rząd w roli gościa, a RUCH i WISSA z różnych względów w rozpoczynającej się kolejce ponownie wyjadą ze swojego miasta. Co by nie mówić, to czołówka ligi i stąd taki przebieg. Środowe pojedynki to przede wszystkim derby powiatu grajewskiego! Zapraszam na #IVligowepewniaczki. Przed nami 5 kolejka!

ŚRODOWE MECZE – 30.08.2023

 

ORLĘTA Czyżew – MOSP Białystok – godz. 17.00

 

Faworytem meczu wg. forBET są ORLĘTA, ale ja skorzystam z pięknego kursu na gości. MOSP to drużyna poukładana i bardziej ograna w lidze od gospodarzy. 2.90 zachęca, a dla wygody zawsze jest opcja na X2.

 

Mój typ – 2

 

WARMIA Grajewo – WISSA Szczuczyn – godz. 17.00

 

Przechodzimy od razu do niewątpliwego hitu tej kolejki. Derby powiatu grajewskiego od zawsze elektryzowały kibiców. Świetna strzelecka forma WARMII i zwycięska passa WISSY doprowadzić może do świetnego widowiska. Oby planów nie pokrzyżowała pogoda, która wydaje się może odegrać kluczową rolę w popsuciu piłkarskiego święta.

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 17.00

 

Gospodarze są w formie i w meczu z DĘBEM przeczuwam wiele bramek z ich strony. Nic innego jak zwycięstwo gospodarzy prawdopodobnie nie wydarzy się w tym meczu.

 

Mój typ – 1

 

PROMIEŃ Mońki – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 17.15

 

Spotkanie dość ciekawe, nawet ze względu na porażkę RUCHU, a właściwie pogrom w Mońkach w ubiegłym sezonie. PROMIEŃ jest drużyną nieobliczalną i grającą w kratkę, ale stać ich na przynajmniej jeden punkt. Goście po średnim okresie przygotowawczym w końcu mogą złapać lekką zadyszkę.

 

Mój typ – X

 

KS Grabówka – KS Michałowo – godz. 17.30

 

Gospodarze w końcu z punktami i to od razu trzema. Goście po dwóch fatalnych meczach i zapalił się alarm. Dokonano przynajmniej dwóch transferów last minute, o których wiem i w Michałowie każdy liczy na lepsze spotkanie. W moim odczuciu to goście są delikatnym faworytem, ale spotkanie bardzo wyrównane.

 

Mój typ – 2

 

TUR Bielsk Podlaski – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 17.30

 

TUR odpoczął w weekend i to on będzie górą w meczu ze SPARTĄ 1951. Dobry kurs – 1.70 plus coś do udowodnienia przed własną publicznością po porażce z WISSĄ spowoduje, że trzy punkty zostaną w Bielsku. SPARTA z bardzo dobrym startem, ale moim zdaniem drużyna osłabiła się względem wiosny.

 

Mój typ – 1

 

HETMAN Tykocin – WIGRY Suwałki – godz. 17.30

 

HETMAN to drużyna bardzo chwalona za grę w lidze okręgowej, ale wyników zupełnie nie potrafią przenieść na IV ligową rzeczywistość. Zero punktów i tylko dwie strzelone bramki to bilans bardzo zły. WIGRY bez straconej bramki i w środę powinno tak nadal pozostać.

 

Mój typ – 2

 

KRYPNIANKA Krypno – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 18.00

 

Moim zdaniem bardzo ciężkie spotkanie do wskazania wygranego. CRESOVIA pokazała w Tykocinie, że wygrać na wyjeździe potrafi. Historycznie jednak pamiętam, że gościom przez dalekie położenie zawsze było ciężko w tych środowych kolejkach. Postawię chyba ufając profesjonalistom z forBET na zwycięstwo KRYPNIANKI.

 

Mój typ – 1

 

PRZEŁOŻONY MECZ

 

KS Śniadowo – CZARNI Czarna Białostocka – 18 listopada- godz. 13.00

 

Mecz KS Śniadowo z CZARNYMI został przełożony na weekend po ostatniej kolejce rundy jesiennej.

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już sobotę!