RADBET SPONSOREM WARMII!

 

Dzięki staraniom Zarządu KS WARMIA Grajewo oficjalnie od sezonu 2023/24 sponsorem Klubu zostaje grajewska firma RADBET Radosław Ladziński. Hurtownia budowlana RADBET od samych początków jej istnienia stara się zapewniać bogatą ofertę produktową, kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo mieszkańcom Grajewa i okolic.

 

Ponad 20 letnie doświadczenie, nieustanny rozwój, szereg inwestycji logistycznych, to działania, które pozwoliły firmie Pana Radosława Ladzińskiego na osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku.

 

Zatrudniając wykwalifikowany personel oferujący profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny oraz nadzór nad kompleksową realizacją każdej inwestycji zajmują się obsługą klientów. Obejmuje to doradztwo techniczne i materiałowe, wyliczenie oraz wycenę materiałów wraz z dostawą zamówionych towarów na plac budowy. Możliwości logistyczne RADBET gwarantują terminową realizację Państwa zamówień, a te zlecone do 50 km realizują w 24h dzięki własnemu transportowi.

 

Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zamówienia, zapewniają konkurencyjne ceny, wsparcie i pomoc w wyborze najlepszych produktów.

 

W hurtowni materiałów RADBET znajdą Państwo bogatą ofertę asortymentów. Zapraszamy do zapoznania z oferowanymi produktami.

 

Strona internetowa Naszego Partnera: RADBET

 

Radosław Ladziński

ul. Wiórowa 5

19-200 Grajewo

 

Dziękujemy za zaufanie!

 

Jeśli prowadzisz firmę lub jesteś zainteresowany jednym z pakietów sponsoringowych naszego Klubu, zachęcamy do kontaktu mailowego – klub(małpa)kswarmiagrajewo.pl