ZAPOWIEDŹ I TYPY 34 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

To już jest koniec… Ostatnia kolejka przed nami, a w niej najważniejsze rozstrzygnięcie. Emocje do końca zapewnił nam TUR i ŁKS, które w przekroju całego sezonu nazbierały najwięcej punktów. Paradoksalnie jednak najlepszy był RUCH, który gdyby nie niedopatrzenie w meczu z właśnie TUREM byłby samodzielnym liderem. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki ostatniej już 34 kolejki.

 

ŚRODOWY MECZ – 14.06.2023

 

KS Grabówka 0:1 WISSA Szczuczyn – godz. 18.30

 

Mecz który obie drużyny chciały prawdopodobnie rozegrać jak najszybciej i zapomnieć o średnio udanym sezonie w wykonaniu jednych i drugich. Zwycięstwo WISSY 1:0 i końcowa 5 bądź 6 lokata w tabeli.

 

SOBOTNIE MECZE – 17.06.2023

 

SPARTA 1951 Szepietowo – WIGRY Suwałki – godz. 17.00

 

Spotkanie drużyn, którym poza prestiżem i radością nie pomoże zwycięstwo, a porażka nie zaszkodzi w sytuacji w tabeli. SPARTA zakończy na 8 a WIGRY na 4 miejscu w tabeli. Goście faworytem i trzy punkty powinny pojechać do Suwałk.

 

Mój typ – 2

 

PROMIEŃ Mońki – MOSP Białystok – godz. 17.00

 

PROMIEŃ powalczy o wskoczenie do pierwszej dziesiątki i być może nawet 9 miejsce. MOSP z kolei będzie miał chęć wyprzedzić gospodarzy. Interesujące spotkanie w którym zawodnikom z Moniek powinno bardziej zależeć aby skończyć sezon dobrym wynikiem u siebie.

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 17.00

 

KS zdecydowanym faworytem i w przypadku wygranej DĘBU w Kolnie w tabeli zrobi się ciekawie na przedostatniej pozycji. CRESOVIA będzie miała tyle samo punktów co DĄB i w meczach bezpośrednich mają po jednym zwycięstwie przy równym bilansie bramkowym 3-3. KS Wasilków z trzema punktami na koniec sezonu.

 

Mój typ – 1

 

CZARNI Czarna Białostocka – KRYPNIANKA Krypno – godz. 17.00

 

Mecz o 14 miejsce w tabeli. Kto wygra, zakończy sezon właśnie na tej pozycji. W przypadku remisu to goście będą wyżej. Delikatnym faworytem gospodarze, ale ja upatruję w tym spotkaniu podziału. Kurs w forBET na remis 3.95.

 

Mój typ – 1

 

ORZEŁ Kolno – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 17.00

 

Pojedynek dwóch na ten moment najsłabszych zespołów ligi. Ciekawie jednak będzie w przypadku zwycięstwa gości i moim zdaniem DĄB zwycięży, a ORZEŁ nie uniknie tego, czego udało się na koniec poprzedniego sezonu. Życzę szybkiego powrotu do IV ligi działaczom i zawodnikom ORŁA!

 

Mój typ – 2

 

TUR Bielsk Podlaski – KS Michałowo – godz. 15.00

 

Zwycięstwo dla TURA jest niezbędne aby czekać na rezultat z Łomży. TUR podejmuje walczące o utrzymanie pierwszej dziesiątki KS Michałowo i nie będzie miał łatwego zadania. Gospodarze jednak już nieraz udowadniali, że walczą do samego końca.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – WARMIA Grajewo – godz. 17.00

 

RUCH jako najlepsza drużyna ligi podejmie WARMIĘ, która obecny sezon może spisać na straty. Szarpane wyniki i forma zawodników z Grajewa nie napawają optymizmem przed tym spotkaniem jednak WARMIA pokazywała już charakter w ciężkich momentach. RUCH teoretycznie pozostaje w walce o awans i mają na to wciąż matematyczne szanse. Musiałoby się jednak wydarzyć chyba zbyt wiele… Motywacji jednak zawodnikom RUCHU nie zabraknie i powinni zwyciężyć. Szczególnie po ostatnich wysokich wynikach.

 

Mój typ – 1

 

ŁKS 1926 Łomża – KS Śniadowo – godz. 17.00

 

Po meczu można powiedzieć przyjaźni dziś prawdopodobna feta w Łomży z okazji awansu. ŁKS dzięki swojemu uporowi i odrobinie szczęścia wygra ligę i życzę im jak najlepiej w przyszłym ciężkim sezonie po dużym przeskoku. Dużo pracy przed Zarządem ŁKS aby zapewnić odpowiedni poziom sportowy na III ligę. Tylko katastrofa spowoduje, że ŁKS nie zdobędzie tego awansu.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki dopiero w sierpniu!