ZAPOWIEDŹ I TYPY 8 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

Działo się w 7 serii spotkań w Suwałkach i Wasilkowie. W obu hitowych starciach na szczycie tabeli zakończyło się remisami 2:2. W kolejce numer 8 najciekawiej zapowiada się mecz RUCHU z KS Wasilków. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 8 kolejki podlaskich rozgrywek .

 

PIĄTKOWY MECZ – 16.09.2022

 

TUR Bielsk Podlaski 2-0 ORZEŁ Kolno – godz. 16.30

 

Kolejka rozpoczęła się już w piątek. W Bielsku Podlaskim TUR gościł ORZEŁ Kolno. Zgodnie z przewidywaniami TUR zwyciężył 2:0 i przynajmniej do soboty wskoczył na pozycję lidera tabeli.

 

SOBOTNIE MECZE – 17.09.2022

 

ŁKS 1926 Łomża – PROMIEŃ Mońki – godz. 15.00

 

Sobotnie granie rozpoczynamy w Łomży, gdzie rozpędzony ŁKS podejmie dobrze grający od początku rozgrywek PROMIEŃ Mońki. Gospodarze są mocnym faworytem do wygrania ligi, ale PROMIEŃ lubi sprawić niespodziankę. Emocji nie powinno zabraknąć, jednak moim zdaniem na koniec to gospodarze będą tryumfować.

 

Mój typ: 1

 

KS Michałowo – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.00

 

Z Łomży wędrujemy do Michałowa, a tam spotkanie KS z KRYPNIANKĄ Krypno. W ostatniej kolejce gospodarze dość sensacyjnie ulegli w Siemiatyczach CRESOVII i do meczy z KRYPNIANKĄ, mimo że z pozycji faworyta przystąpią w nieco osłabionych nastrojach. KRYPNIANKA po dwóch zwycięstwach nie odpuści łatwo punktów i może zakończyć się tu podziałem punktów.

 

Mój typ: X

 

WISSA Szczuczyn – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 16.00

 

WISSA po pierwszym ligowym zwycięstwie, ale ewidentnie ma problem aby ponownie wejść w IV ligowe buty. Ostatnie miejsce w tabeli i tylko 4 zgromadzone punkty do tej pory. CRESOVIA niespodzianki sprawia raczej głównie u siebie i w Szczuczynie to spadkowicz z III ligi będzie miał więcej atutów po swojej stronie. Zwycięstwo gospodarzy i wygrzebanie się z otchłani IV ligowej tabeli.

 

Mój typ: 1

 

WARMIA Grajewo – MOSP Białystok – godz. 16.00

 

Najlepsza defensywa ligi – tylko 7 straconych bramek, kontra młodzi zawodnicy z Białegostoku. WARMIA w drugich połowach spotkań pokazuje swój „pazur” w tym sezonie. Zawodnicy Pawła Sobolewskiego, pomimo trudności związanych z nieobecnościami i kontuzjami radzą sobie bardzo dobrze. W mecz z MOSP muszą zwyciężyć.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków – godz. 16.00

 

Zapowiada się, że to najlepsze spotkanie w ten weekend. RUCH będzie chciał zwyciężyć aby złapać kontakt z czołówką. Wasilków w meczu z ŁKS 1926 pokazał jednak, że walczy do końca i po bramce w doliczonym czasie gry zremisowali 2:2. Stawiam na bardziej doświadczony zespół gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

KS Grabówka – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 16.00

 

Ostatnie sobotnie spotkanie to starcie ubiegłorocznych beniaminków. Obie drużyny zdecydowanie poniżej oczekiwań na początku sezonu. Dzięki „gospodarskiej” przewadze postawię jednak w tym meczu na gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 18.09.2022

 

SPARTA 1951 Szepietowo – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 16.00

 

SPARTA w weekend urwała punkty TUROWI. W meczu z DĘBEM nie powinni mieć większych problemów w wygraniu tego spotkania. Gościom będzie bardzo ciężko w walce o utrzymanie.

 

Mój typ – 1

 

KS Śniadowo – WIGRY Suwałki – godz. 16.00

 

WIGRY po bardzo ciężkim spotkaniu z WARMIĄ wystąpią bez podstawowego bramkarza w Śniadowie. Gospodarze spisują się zdecydowanie powyżej przedsezonowych oczekiwań. Jeśli gdzieś może być niespodzianka, to przeczuwam, że w niedzielę w Śniadowie.

 

Mój typ – X

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień! Serdecznie zapraszam przed dziewiątą serią gier w IV lidze podlaskiej.