ZAPOWIEDŹ I TYPY 28 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

W hicie ostatniej kolejki w Łomży padł bezbramkowy remis, który wykorzystała OLIMPIA Zambrów odskakując RUCHOWI na dwa punkty. W nadchodzący weekend mamy dwa elektryzujące kibiców spotkania. W Grajewie WARMIA podejmie ŁKS, a w Wysokiem Mazowieckiem RUCH zmierzy się z TUREM Bielsk Podlaski. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 28 kolejki.

 

CZWARTKOWY MECZ – 02.06.2022

 

CZARNI Czarna Białostocka 0-1 KS Wasilków – godz. 18.30

 

Nietypowo, już w czwartek, odbył się mecz w Czarnej Białostockiej. CZARNI po dwóch sensacyjnych zwycięstwach w Grajewie i u siebie z ŁKS już tydzień temu przegrali w Bielsku z TUREM. W meczu z KS dzielnie walczyli, ale ostatecznie trzy punkty pojechały do faworyta meczu z Wasilkowa.

 

SOBOTNIE MECZE – 04.06.2022

KS Michałowo – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 11.00

 

Dla CRESOVII każdy mecz do końca będzie bardzo ważny w kontekście utrzymania. KS nie gra już o nic, ale w tym meczu jest i tak faworytem. Gospodarze powinni sobie poradzić z CRESOVIĄ, natomiast goście z pewnością byliby bardzo zadowoleni w przypadku urwania jakiegokolwiek punktu.

 

Mój typ: 1

 

HETMAN Białystok – KRYPNIANKA Krypno – godz. 11.30

 

HETMAN po przewidywanej przeze mnie tydzień temu rekordowej porażce podejmuje nadal walczącą o utrzymanie KRYPNIANKĘ. Goście mimo swoich kłopotów powinni poradzić sobie ze spadającym z ligi młodym zespołem HETMANA.

 

Mój typ: 2

 

KS Grabówka – OLIMPIA Zambrów – godz. 14.00

 

Ciekawe spotkanie w Grabówce, gdzie beniaminek podejmie OLIMPIĘ Zambrów. Goście ponownie na pozycji lidera rozbili HETMANA w ostatniej kolejce, aż 14:0! Tak wysokiego wyniku nie spodziewam się w spotkaniu z KS, ale OLIMPIA zwycięży pewnie.

 

Mój typ: 2

 

MOSP Białystok – PROMIEŃ Mońki – godz. 15.00

 

PROMIEŃ to drużyna zagadka w tej rundzie, Nie ma prawdopodobnie drugiej tak grającej nierówno ekipy w tej lidze. MOSP u siebie jest trudnym przeciwnikiem i powinien zwyciężyć w tym spotkaniu lub przynajmniej nie przegrać. Zwycięstwa gości nie widzę w ich obecnej formie.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – TUR Bielsk Podlaski – godz. 15.00

 

Dla gospodarzy zwycięstwo przedłuży nadzieje na awans. TUR jednak w meczu z RUCHEM nie jest bez szans. Poukładana drużyna z Bielska może poważnie pokrzyżować plany w Wysokiem Mazowieckiem.

Mój typ – X

 

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża – godz. 16.00

 

Goście są wiadomym faworytem tego spotkania, jednak to spotkanie zawsze elektryzuje zarówno piłkarzy jak i kibiców mocniej. Nowy trener WARMII, ostatni dołek ŁKS, doping kibiców w Grajewie to daje realne szanse na urwanie punktów ekipie z Łomży. Dodatkowa chęć rewanżu za porażkę w Pucharze Polski w Łomży gwarantuje, że emocji w tym meczu nie zabraknie.

 

Mój typ – X

 

SPARTA 1951 Szepietowo – ORZEŁ Kolno – godz. 16.30

 

Bardzo ważne w kontekście utrzymania spotkanie dla obu ekip. SPARTA po niespodziewanych dwóch zwycięstwach wróciła do gry o bezpieczne miejsce w tabeli, ale aby nadal pozostać w walce musi wygrać z ORŁEM. Goście zaprezentowali się z dobrej strony w meczu z WARMIĄ, ale od 3 spotkań nie zdobyli punktów. Mecz w Szpietowie zapowiada się dla kibiców naprawdę ciekawie.

 

Mój typ – 2

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź – 29 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.