ZAPRASZAMY NA MECZ Z CZARNYMI

CZARNI Czarna Białostocka będą rywalem WARMII Grajewo w kolejnym ligowym meczu. W sobotę 7 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego nasza drużyna podejmie nieźle spisującą się w tym sezonie ekipę czwartoligowego beniaminka. Zespół z Czarnej Białostockiej po 22 kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli i zgromadził 25 punktów.

PODTRZYMAĆ DOBRĄ SERIĘ

Wiosną CZARNI grają trochę w kratkę. Zaczęli od remisu 1:1 w Siemiatyczach, przegrali u siebie 1:3 z PROMIENIEM Mońki, wygrali 3:0 w Kolnie z ORŁEM, zanotowali remis 1:1 w Białymstoku z MOSP, porażkę aż 1:8 u siebie z KS Michałowo, wygraną 4:0 w Białymstoku z HETMANEM i porażkę 2:5 w Grabówce w ostatniej kolejce. Do tego trzeba dodać niespodziewaną klęskę w Pucharze Polski aż 0:4 z UM Krynki. Jesienią w Czarnej Białostockiej nasz zespół pokonał miejscowych 3:1. W kadrze zespołu z Czarnej Białostockiej zdecydowaną większość stanowią wychowankowie Akademii Piłkarskiej TALENT z Białegostoku. Nic dziwnego, trener Mateusz Woroniecki od wielu lat jest związany z tą białostocką szkółką piłkarską, która nie posiada zespołu seniorów.

 

W naszym zespole spośród nieobecnych w Siemiatyczach do kadry wracają Kondratowicz, Hołtyn i Edison. Nadal nie wiadomo kiedy do treningów wróci kontuzjowany Tuzinowski. W najbliższych dniach zajęcia wznowi już Dawid Skalski, ale wątpliwe jest aby był brany pod uwagę do składu już na sobotni mecz. Do zdrowia powinni już powrócić też Dzierzgowski i Duchnowski. W tym tygodniu do zajęć z zespołem wraca tez bramkostrzelny jesienią Łukasz Wojno (7 goli), który zimą rozpoczął długie szkolenie w straży pożarnej. Żaden z naszych piłkarzy tym razem nie musi pauzować za kartki.

 

Serdecznie zapraszamy na mecz. Początek w sobotę o 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego.