ZAPOWIEDŹ I TYPY 21 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

Świąteczna kolejka rozpoczęła się nietypowo, już w Wielki Czwartek. Zakończy się w sobotę, aż pięcioma spotkaniami, gdzie w najbardziej wyrównanym KS Wasilków podejmie PROMIEŃ Mońki. Zapraszam na zapowiedź, wyniki zakończonych już spotkań i #IVligowepewniaczki 21 kolejki.

CZWARTKOWE MECZE – 14.04.2022

 

RUCH Wysokie Mazowieckie 2-0 MOSP Białystok – godz. 17.00

 

RUCH zgodnie z przewidywaniami zwyciężył z MOSPEM 2:0, awansując na pierwsze miejsce w tabeli do rozegrania swoich meczów przez OLIMPIĘ i ŁKS.

 

CZARNI Czarna Białostocka 1-8 KS Michałowo – godz. 17.00

 

Niespodziewany pogrom gospodarzy. KS Michałowo rozstrzelał beniaminka z Czarnej Białostockiej aż 8:1. Drużyna gospodarzy po raz pierwszy przegrała, aż w takim wymiarze…

 

PIĄTKOWY MECZ – 15.04.2022

 

KS Grabówka 3-0 HETMAN Białystok – godz. 17.00

 

KS bez najmniejszych problemów zwyciężył z outsiderem z Białegostoku. HETMAN osiągnął jednak i tak lepszy wynik niż tydzień temu w Grajewie.

 

SOBOTNIE MECZE – 16.04.2022

 

KS Wasilków – PROMIEŃ Mońki – godz. 12.00

 

W samo południe Wielkiej Soboty KS podejmie gości z Moniek. Delikatnym faworytem spotkania wydają się gospodarze i jest to najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej kolejki. PROMIEŃ powinien powalczyć i może zakończyć się podziałem punktów po bardzo ciekawym spotkaniu.

 

Mój typ – X

 

ŁKS 1926 Łomża – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 12.00

 

Również o 12:00 lokalne derby w Łomży. ŁKS „ugości” SPARTĘ 1951. Cudzysłów użyty celowo, ponieważ uważam, że goście z Szepietowo zostaną solidnie rozstrzelani i pomimo meczu przyjaźni, na boisku jej zabraknie. Wysokie zwycięstwo ŁKS.

 

Mój typ – 1

 

OLIMPIA Zambrów – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 13.00

 

Nic niespodziewanego nie powinno wydarzyć się na boisku w Zambrowie. Gospodarze zwyciężą i nadal będą liczyli na potknięcie ŁKS, aby spróbować wrócić na pierwsze miejsce w tabeli. CRESOVIA nie będzie w stanie postawić się OLIMPII.

 

Mój typ – 1

 

KRYPNIANKA Krypno – WARMIA Grajewo – godz. 13.00

 

WARMIA osłabiona brakiem kilku kontuzjowanych zawodników jedzie do Krypna po zwycięstwo. Ciężkie spotkania z przebiegu historii z drużyną KRYPNIANKI nie mogą usprawiedliwiać ewentualnego potknięcia zawodników z Grajewa. Gospodarze bez choćby punktu w tej rundzie, ale po jesieni mamy w pamięci podobną sytuację…

 

Mój typ – 2

 

TUR Bielsk Podlaski – ORZEŁ Kolno – godz. 14.00

 

Ostatnie spotkanie w 21 kolejce to starcie TURA z ORŁEM. ORZEŁ z pewnością nie położy się w Bielsku, ale jakości może zabraknąć aby wywieźć w meczu z TUREM choćby punkt. Gospodarze po remisie w Mońkach będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę.

 

Mój typ – 1

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 22 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.