ZAPOWIEDŹ I TYPY 11 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

W ostatniej kolejce zapowiedź nie pojawiła się z powodu wyjazdów redakcji, ale nadrabiamy to przed kolejką 11. Poprzedni weekend przyniósł niespodziewanie wysokie zwycięstwo KRYPNIANKI w Szepietowie 6:1 oraz pewne 3:0 zwycięstwo KS Michałowo ze spadkowiczem KS Wasilków. Czekamy na emocje w zbliżającej się serii. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki.

SOBOTNIE MECZE – 23.10.2021

 

OLIMPIA Zambrów – KS Michałowo – godz. 14.00

 

Najciekawszy pojedynek w tej kolejce już na początek. OLIMPIA podejmuje Michałowo, z którym w środę przegrała sensacyjnie i odpadła z okręgowego Pucharu Polski. W lidze oba zespoły są jeszcze bez porażki, ale to OLIMPIA wydaje się być mimo wszystko faworytem tego starcia. Emocje pewne, ale punkty zostaną w Zambrowie.

 

Mój typ: 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 14.00

 

CRESOVIA ma atut własnego boiska po swojej stronie, a SPARTA jest w bardzo dużym dołku. Podnieść się po wysokiej porażce z KRYPNIANKĄ będzie ciężko i to gospodarze mogą cieszyć się po tym meczu ze zwycięstwa.

 

Mój typ – 1

 

PROMIEŃ Mońki – ORZEŁ Kolno – godz. 15.00

 

Mecz dwóch mocno zawodzących drużyn w tym sezonie. Zarówno po PROMIENIU, jak i ORLE spodziewałem się dużo więcej. Kadrowo to PROMIEŃ wygląda lepiej i powinien pokazać swoją wyższość w meczu z gośćmi z Kolna.

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – HETMAN Białystok – godz. 15.00

 

Mecz nad którym nie ma co się zbytnio rozwodzić. Gospodarze muszą zdobyć tu pewne trzy punkty i nic nie wytłumaczy ich jeśli nie zrobią tego bez kilkubramkowej przewagi. W tej rundzie HETMAN rozdaje punkty i oby na wiosnę trener Mojsiuszko był w stanie z tej drużyny jeszcze coś wycisnąć.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – KS Grabówka – godz. 15.00

 

Mecz sąsiadów z tabeli na miejscach 5 i 6, których dzieli jednak aż pięć punktów. Ciekawe i ciężkie to wytypowania spotkanie. Goście jeszcze bez remisu w tej kampanii, więc może to będzie to spotkanie. TUR gra w kratkę, a beniaminek wszedł „z buta” w IV ligową rzeczywistość. Emocji nie powinno zabraknąć.

 

Mój typ – X

 

ŁKS 1926 Łomża – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 19.26

 

Gospodarze muszą wygrać ten mecz. Goście pomimo ambitnej gry i dobrego startu teraz złapali zadyszkę, a ŁKS chcąc nawiązywać nadal walkę z czołówką jest zmuszony do zgarnięcia pełnej puli. Na każdej płaszczyźnie to ŁKS jest wyraźnym faworytem.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 10.10.2021

 

KRYPNIANKA Krypno – MOSP Białystok – godz. 14.00

 

KRYPNIANKA po wysokim zwycięstwie w Szepietowie podejmie rozbity przez OLIMPIĘ MOSP. Pomimo wyników w ostatniej serii to goście są faworytem spotkania i trzy punkty powinny pojechać do Białegostoku. Gospodarze nie oddadzą ich bez walki, ale myślę, że zabraknie im umiejętności aby przeciwstawić się ambitnie grającym gościom.

 

Mój typ – 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – WARMIA Grajewo – godz. 14.30

 

Hit był na początek kolejki i hitem zakończymy 11 kolejkę. WARMIA wybiera się na obiekt RUCHU, który po spadku prezentuje bardzo równą i wysoką formę. Nasi piłkarze w tym sezonie są z kolei mocno pod formą i ciągle starają się dojść do optymalnej dyspozycji. Nie pomagają w tym niestety liczne kontuzje i wykluczenia. Zdecydowanie mecz walki, w którym może paść każdy wynik, ale to RUCH jest faworytem.

 

Mój typ – X

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 12 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.