ZAPOWIEDŹ MECZU Z CZARNYMI

Kolejny mecz w rozgrywkach IV ligi podlaskiej w sezonie 2021/2022 piłkarze WARMII Grajewo rozegrają w sobotę o 15:45 w Czarnej Białostockiej. Rywalem naszego zespołu będzie beniaminek – zespół CZARNYCH. Prowadzeni przez Mateusza Woronieckiego piłkarze, po czerwcowym awansie z Ligi Okręgowej, w czwartoligowym gronie spisują się całkiem nieźle. Po ośmiu kolejkach zajmują 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów (zaledwie 1 punkt mniej od WARMII). W ostatniej kolejce CZARNI przegrali u siebie z niedawnym pogromcą naszego zespołu KS Grabówka 0:1. W kadrze zespołu z Czarnej Białostockiej zdecydowaną większość stanowią wychowankowie Akademii Piłkarskiej TALENT z Białegostoku. Nic dziwnego, trener Mateusz Woroniecki od wielu lat jest związany z tą białostocką szkółką piłkarską, która nie posiada zespołu seniorów.

 

Tym razem w gronie nieobecnych w kadrze meczowej WARMII będą najprawdopodobniej Marcin Arciszewski, Łukasz Domurat i Kamil Randzio. Ten ostatni trenuje już z zespołem, ale raczej nie będzie gotowy do gry w sobotę. Wznowił treningi po kontuzji Tomasz Dzierzgowski, który może znaleźć się w 18-tce meczowej na sobotnie spotkanie.

 

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej z sobotniego meczu w sobotę od 15:45 pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/czarni-czarna-bialostocka-ks-warmia-grajewo/

Please follow and like us:
error