ZAPOWIEDŹ I TYPY 9 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

Jak burza idzie OLIMPIA Zambrów po spadku z III ligi. Kroku próbuje im dotrzymać również spadkowicz – RUCH oraz… beniaminek z Grabówki, którzy spotkają się w 9 kolejce w bezpośrednim starciu! Bardzo słaby start notuje z kolei PROMIEŃ po rewelacyjnym ubiegłym sezonie. Zapraszam na zapowiedź i #IVigowepewniaczki!

SOBOTNIE MECZE – 09.10.2021

 

CRESOVIA Siemiatycze – PROMIEŃ Mońki – godz. 14.00

 

Mecz drużyn sąsiadujących w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym. Faworytem goście, ale CRESOVIA nie będzie na straconej pozycji. Ważne spotkanie dla obu ekip, ale trzy punkty powinny pojechać do Moniek.

 

Mój typ: 2

 

OLIMPIA Zambrów – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.00

 

Co tu dużo pisać… OLIMPIA to zdecydowany faworyt i każdy inny wynik niż kilkubramkowe zwycięstwo gospodarzy będzie sensacją. SPARTA jedzie po najmniejszy wymiar kary.

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – MOSP Białystok – godz. 15.30

 

MOSP po niespodziewanym zwycięstwie 4:2 z TUREM Bielsk Podlaski w ostatniej kolejce do Wasilkowa nie uda się w przegranej pozycji. KS po słabszym początku zaczął solidnie punktować, ale dzielnie i z pomysłem grająca drużyna MOSP może pokusić się o co najmniej remis.

 

Mój typ – X

 

TUR Bielsk Podlaski – KS Michałowo – godz. 15.30

 

Start Michałowa można uznać za niespodziewany. Drużyna grająca w kratkę na wiosnę w pierwszych 8 kolejkach straciła tylko raz punkty w starciu z WARMIĄ. Pozostałe mecze to bardzo dobre wyniki drużyny KS. TUR po ostatniej wpadce będzie chciał się zrehabilitować, ale drużyna wydaje się, że wpadła w delikatny dołek. Goście zapunktują, może nawet sięgając po pełną pulę.

 

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – WARMIA Grajewo – godz. 15.45

 

WARMIA w wybitnej formie nie jest i o początku tej rundy chciałaby jak najszybciej zapomnieć, ale jadąc do beniaminka z Czarnej Białostockiej musi być zdecydowanym faworytem. Wszystko inne niż 3 punkty dla gości będzie wielkim zawodem dla kibiców z Grajewa.

 

Mój typ – 2

 

ŁKS 1926 Łomża – HETMAN Białystok – godz. 17.30

 

Outsider z Białegostoku do Łomży uda się bez najmniejszych szans na korzystny rezultat. ŁKS rozbije gości co najmniej kilkoma bramkami.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 10.10.2021

 

KRYPNIANKA Krypno – ORZEŁ Kolno – godz. 15.30

 

ORZEŁ prezentuje się bardzo źle i w niedzielę w Krypnie jeśli nie przypomni sobie jak się gra w piłkę to po raz kolejny w tym sezonie wróci bez punktów. KRYPNIANKA u siebie jeszcze bez zwycięstwa, ale w niedzielę pierwsze trzy punkty powinny zostać w Krypnie.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KS Grabówka – godz. 16.00

 

Hit tej kolejki. Pomimo, że gra spadkowicz z beniaminkiem to wyraźnego faworyta tego spotkania nie widzę. Kadrowo z pewnością RUCH, ale KS gra naprawdę bardzo mądrze i widać tam wykonaną dużą pracę sztabu trenerskiego. Spotkanie drugiej drużyny z trzecią. RUCH stracił zaledwie dwie bramki do tej pory i to w dobrej defensywie gospodarzy upatruję delikatną przewagę. Minimalnie zwycięży ekipa z Wysokiego.

 

Mój typ – 1

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 10 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.