CZARNI Czarna Białostocka — KS WARMIA Grajewo

9 października, 2021 15:45 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Witamy z Czarnej Białostockiej, gdzie już za około pół godziny WARMIA rozpocznie kolejny czwartoligowy mecz.

1′ Rozpoczęli gospodarze

3′ Wrzutka Kondratowicza w pole karne i łapie piłkę Popławski

5′ GOL dla WARMII! 0:1 Dawid Kondratowicz! Świetne zagranie Kossyka do Kondratowicza, który w polu karnym z ostrego kąta pokonał bramkarza!

7′ Rzut rożny dla gospodarzy

8′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

8′ Groźnie pod naszą bramką, ale na szczęście nie opanował piłki Żuberek

9′ Wojno strzela głową po dośrodkowaniu Nikolaichuka ale piłka ponad poprzeczką

14′ Śleszyński zagrał w pole karne, ale Popławski uprzedził Wojno

15′ Okazja WARMII, ale nie porozumieli się Hołtyn z Kondratowiczem

20′ Róg dla CZARNYCH – niecelna główka Glińskiego po dośrodkowaniu

24′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

25′ Kolejny róg dla grajewian, a po chwili następny

27′ Świetne dośrodkowanie Kossyka i Tuzinowski głową strzela dosłownie centymetry od słupka!

29′ M.Hołowacz zmienia Szuchnickiego

30′ Nikolaichuk z żółtą kartką

35; Chmielewski z żółtą kartką

36′ Dobra akcja WARMII, ale zabrakło zdecydowania w polu karnym

39′ GOL dla WARMII! 0:2 Łukasz Wojno. Świetnie wszedł w pole karne Śleszyński, dośrodkował do Wojno i mamy drugiego gola!

40′ Zamieszanie pod naszą bramką, ale po chwili wybijamy piłkę

41′ Święciński broni strzał Żuberka

45′ Koniec pierwszej, dobrej połowy w wykonaniu naszego zespołu. zasłużenie prowadzimy 2:0.

46′ Drugą połowę zaczęła WARMIA

46′ U gospodarzy Frankowski zmienił Szymona Małyszko a w WARMII Mikucki zastąpił Nikolaichuka

46′ Rzut rożny dla WARMII

46′ Ogromne zamieszanie ale piłka nie wpada do bramki!

47′ Kapitalne podanie Chmielewskiego do Mikuckiego, ale ten strzela ponad bramką

49′ Hołtyn z żółtą kartką

49′ Strzał Glińskiego z rzutu wolnego broni Święciński

51′ Faul na MIkuckim w polu karnym ale tylko rzut rożny dla WARMII

51′ Tracimy piłkę po dośrodkowaniu

53′ Kondratowicz wychodząc na czystą pozycję faulowany przez Frankowskiego i czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy

64′ GOL dla WARMII! 0:3 Marcin Mikucki. Po dośrodkowaniu Kossyka z rzutu wolnego Mikucki z bliska pakuje piłkę do bramki

66′ Staniszewski i Wójcicki za Tuzinowskiego i Hołtyna

67′ Róg dla CZARNYCH

68′ GOL dla CZARNYCH. 1:3 Sebastian Jagielski. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jagielski z bliska pokonał Święcińskiego

75′ Pawnuk za Kajewskiego

76′ Nawierzchnia boiska w Czarnej Białostockiej bardzo przypomina tą z grajewskiego boiska przy szkole nr 4…

77′ Rzut wolny dla WARMII – Kossyk wysoko ponad bramką

80′ Róg dla gospodarzy ale piłka opuściła boisko w trakcie dośrodkowania

82′ Dzierzgowski zmienia Chmielewskiego, Wołyniec Żuberka

84′ Róg dla WARMII, po dośrodkowaniu Wojno strzela ale bramkarz broni

85′ Róg dla gospodarzy – po dośrodkowaniu faul na Mikuckim

86′ Strzał Wójcickiego broni Popławski

88′ Święciński wybija na róg strzał Wołyńca

88′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

89′ Strzał Mikuckiego ponad bramką

90′ Trzy minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Kossyk obok bramki

90′ + 3′ Koniec. Wygrywamy na boisku beniaminka 3:1.

09.10.2021 Czarna Białostocka, Stadion Miejski

CZARNI Czarna Białostocka – WARMIA Grajewo 1:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Dawid Kondratowicz 5′, 0:2 Łukasz Wojno 39′, 0:3 Marcin Mikucki 64′, 1:3 Sebastian Jagielski 68′

CZARNI: 1.Popławski – 4.Gliński (Kpt), 7.S. Małyszko (46′ 5.Frankowski), 10.Wolny (60′ 19.Karłowicz), 11.Krechak, 13.Jagielski, 14.S. Hołowacz, 15.Kajewski (75′ 44.Pawnuk), 2.Szuchnicki (29′ 88.M. Hołowacz), 9.Żuberek (82′ 99.Wołyniec), 77.Pawluczuk

REZERWA: 18.M. Małyszko – 5.Frankowski, 44.Pawnuk, 19.Karłowicz, 88.M. Hołowacz, 17.Muszyński, 99.Wołyniec

TRENER: Mateusz Woroniecki

WARMIA: 12.Święciński – 2.Krupa, 18.Edison, 15.Tuzinowski (Kpt) (67′ 19.Wójcicki), 6.Śleszyński – 13.Hołtyn (66′ 17.Staniszewski), 8.Kossyk, 16.Chmielewski (82′ 11.Dzierzgowski), 10.Nikolaichuk (46′ 4.Mikucki) – 7.Kondratowicz, 9.Wojno

REZERWA: 1.Sobolewski – 4.Mikucki, 5.Randzio, 17.Staniszewski, 19.Wójcicki, 11.Dzierzgowski

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Krzysztof Jabłonowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Woroniecki (trener), Jagielski, Pawnuk (CZARNI), Nikolaichuk, Chmielewski, Hołtyn, Mikucki (WARMIA)

Czerwona kartka: Michał Frankowski 53′ (za faul taktyczny)