ZAPOWIEDŹ I TYPY 5 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Niestety z powodu wakacji redaktora nie pojawiła się zapowiedź i typy kolejki sprzed tygodnia. Teraz zapowiedź będzie, choć pisana na słoweńskiej autostradzie, a kończona w Austrii 🙂 W ostatniej serii nie zabrakło niespodzianki jaką niewątpliwie była wygrana CRESOVII z TUREM. Zaskakującym wynikiem zakończyło się również starcie PROMIENIA z ŁKS. Już jutro przekonamy się jakie niespodzianki czekają nas w ten weekend.

SOBOTNIE MECZE – 11.09.2021

 

OLIMPIA Zambrów – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.00

 

Kolejka rozpocznie się w Zambrowie, gdzie gospodarze podejmą zespół z Krypna. OLIMPIA jest tu zdecydowanym faworytem i KRYPNIANKA nie powinna jej przeszkodzić w zdobyciu kolejnych trzech oczek. Trzeba przyznać, że terminarz dla gości ułożył się bardzo niefortunnie i pierwszych pięciu kolejkach goście trafili na trzech spadkowiczów z III ligi oraz bardzo mocnych TURA i ŁKS.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – PROMIEŃ Mońki – godz. 16.30

 

Bardzo ciekawie się zapowiadające spotkanie w Bielsku. Goście po wstydliwej porażce 0:7 z RUCHEM w ostatniej kolejce ograli pretendujący do awansu ŁKS. Gospodarze z kolei poczuli smak porażki w Siemiatyczach po sensacyjnej przegranej. Być może zadziała to na TURA jak kolejkę wcześniej na przeciwników. Pewne jest, że emocji w tym meczu nie powinno zabraknąć.

 

Mój typ – 1

 

CZARNI Czarna Białostocka – MOSP Białystok – godz. 16.45

 

Mecz drużyn prawdopodobnie środka tabeli. Obie zgodnie przegrały 1:2 w ostatniej kolejce i obie w tym meczu będą miały chęć na zgarnięcie całej puli. Przewiduję jednak piłkarskie szachy i podział.

 

Mój typ – X

 

KS Grabówka – KS Michałowo – godz. 16.45

 

Rewelacyjny początek mają gospodarze. Cztery mecze – dwanaście punktów i bilans bramkowy 13-4. Można pogratulować beniaminkowi, ale na miarodajną ocenę przyjdzie pora najwcześniej w zimę. Grabówka trafiła stosunkowo łatwy początek, ale zwycięstwo nad PROMIENIEM w pierwszej kolejce robi wrażenie. Teraz kolejny sprawdzian z solidnym KS Michałowo. Goście dobrze zaczęli sezon i zgubili punkty tylko w meczu z WARMIĄ. Może to być ciężki mecz dla gospodarzy

 

Mój typ – 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 18.00

 

RUCH pomimo bardzo wielu zmian w kadrze wjechał w ligę „z buta”. Komplet punktów z bilansem bramkowym 17:1 musi budzić respekt. Część składu jest oparta na zawodnikach gości, którzy w poprzednim sezonie byli do SPARTY z RUCHU wypożyczeni. Faworyt meczu może być tylko jeden.

 

Mój typ – 1

 

ŁKS 1926 Łomża – ORZEŁ Kolno – godz. 19.26

 

ŁKS przegrał z PROMIENIEM, a goście z zaledwie trzema punktami z outsiderem – HETMANEM. W Kolnie zmian w składzie nie było, ale coś się zacięło w porównaniu do wiosny. Stać jednak gości na to aby powalczyć i spróbować wywieźć jedno oczko.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 12.09.2021

 

HETMAN Białystok – WARMIA Grajewo – godz. 11.00

 

Co tu dużo pisać o tym spotkaniu. WARMIA nawet pomimo licznych osłabień nie ma prawa przegrać tego spotkania. Strata punktów na wiosnę w Białymstoku, a teraz pozycja w jakiej znalazł się HETMAN musi zostać wykorzystana. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo WARMII będzie zaskoczeniem.

Mój typ – 2

 

KS Wasilków – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 12.00

 

Wasilków tylko z jednym oczkiem do tej pory, a CRESOVIA rozochocona zwycięstwem nad TUREM nie jedzie na ten mecz skazana na porażkę. Ciekawe spotkanie w którym paść może każdy wynik. Więcej atutów mają oczywiście gospodarze, ale CRESOVIA potrafi zaskoczyć.

 

Mój typ – X

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 6 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.