ZAPOWIEDŹ MECZU Z DĘBEM

Mocno przetrzebiona kadrowo WARMIA w sobotę 29 maja o godzinie 18:00 zmierzy się w Dąbrowie Białostockiej z tamtejszym DĘBEM.

DĄB po 29 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli KEEZA IV ligi i coraz mniej realne szanse na utrzymanie. Wiosną zespół z Dąbrowy Białostockiej zdobył zaledwie 4 punkty (zwycięstwo 2:1 w Mielniku z MKS i bezbramkowy remis z SOKOŁEM 1946 Sokółka). Prezes Mieczysław Sołowiej wciąż próbuje reanimować zespół, który od kilku lat przeżywa poważne kłopoty. Pan Sołowiej jest twórcą sukcesów DĘBU, który całkiem nie tak dawno grał z powodzeniem w III lidze podlasko – warmińsko – mazurskiej. Niestety, zespół bez większego wsparcia samorządu ostatnio pikuje w dół. Zimą problemy kadrowe były na tyle duże, że w klubie trwało pospolite ruszenie – do zespołu dołączyło kilku zawodników m.in. …UKS PIORUN Warszawa. W minioną środę DĄB przegrał w Siemiatyczach z CRESOVIĄ 0:4. Jesienią w Grajewie wygrała WARMIA 3:1.

W sytuacji kadrowej, która wytworzyła się w naszym zespole po meczu ze SPARTĄ 1951 Szepietowo trener Leszek Zawadzki ma spory problem z zestawieniem defensywy. Za kartki muszą pauzować Randzio, Arciszewski, Tuzinowski (kara 1 meczu po czerwonej kartce) i Edison. To aż czterech podstawowych zawodników naszej defensywy. Dla żadnego zespołu takie osłabienie nie jest obojętne. Na szczęście po kontuzji wraca do składu Kacper Śleszyński, który w niedzielnym meczu juniorów z WIGRAMI Suwałki strzelił trzy gole i przyczynił się do zwycięstwa 4:2 naszego zespołu.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z sobotniego meczu od godziny 18:00 pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/dab-dabrowa-bialostocka-ks-warmia-grajewo-2/

 

A już za tydzień ligowy klasyk: WARMIA – ŁKS Łomża w sobotę 5 czerwca o 17:00 na grajewskim stadionie.