DĄB Dąbrowa Białostocka — KS WARMIA Grajewo

29 maja, 2021 18:00 IV liga 2020/2021

Witamy Państwa z Dąbrowy Białostockiej.Zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 18:00. W naszym zespole brakuje dziś pauzujących za kartki Randzio, Arciszewskiego, Tuzinowskiego i Edisona. Oprócz nich nie ma w kadrze Krupy (praca), Koniecki (szkoła). Trener Zawadzki nie zdecydował się na dołączenie do meczowej 18-ki będącego po kontuzji Śleszyńskiego.  .

1′ Rozpoczyna WARMIA

1′ Okazja i Doroszczyk łapie piłkę przed Dzierzgowskim

2′ Rzut rożny dla gospodarzy – niecelny strzał po dośrodkowaniu

4′ Akcja Chylińskiego i róg dla nas – bez korzyści po dośrodkowaniu

5′ Okazja Dzierzgowskiego ale broni bramkarz DĘBU

6′ W rewanżu akcja gospodarzy i po interwencji Koszczuka łapie piłkę Święciński

9′ Szansa WARMII i tylko drugi róg

10′ Po dośrodkowaniu strzał Chylińskiego i trzeci rzut rożny dla nas a po kolejnym dośrodkowaniu tracimy piłkę

12′ Bardzo niecelny strzał Mikuckiego

15′ Błąd obrony gospodarzy ale Dzierzgowskiego uprzedził bramkarz

18′ Doroszczyk odbija strzał Dzierzgowskiego! Ależ była okazja dla WARMII!

27′ Atakujemy, ale od kilku minut nie stwarzamy okazji

28′ Strzał Bińczaka i róg dla WARMII

28′ Po dośrodkowaniu strzał głową Domurata tuż obok bramki

29′ Kolejny rzut rożny dla grajewian – tym razem bez strzału po dośrodkowaniu

33′ Znów okazja WARMII i bardzo niecelny strzał Popławskiego

41′ Mecz przypomina trochę bicie głową w mur..

42′ GOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Tomasz Dzierzgowski! Świetne dośrodkowanie Mikuckiego z prawej strony boiska i Dzierzgowski głową pakuje piłkę do bramki!

45′ Było blisko – dośrodkował Bińczak i Popławski strzelił tuż obok słupka!

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Cały czas przeważamy, ale zdobyliśmy tylko jednego gola.

46′ Zaczynają gospodarze

53′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Tomasz Dzierzgowski! Akcja WARMII, Mikucki dograł głową przed bramkę Dzierzgowskiemu a ten z bliska strzela drugiego gola!

60′ Szansa gospodarzy i  Ołów strzela obok bramki

61′ Dzierzgowski próbował zaskoczyć Doroszczyka strzałem głową ale złapał piłkę bramkarz

62′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Piotr Chyliński! Kapitalny gol Piotrka! Piłka wpada w samo okienko po indywidualnej akcji i strzale naszego zawodnika!

64′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym

64′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Tomasz Dzierzgowski! Pewnie wykonana jedenastka i trzeci gol Tomka w dzisiejszym meczu!

66′ Rzut rożny dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

68′ Niebrzydowski i Hołtyn za Dzierzgowskiego i Bińczaka

73′ Z rzutu wolnego strzelał Szydłowski i znakomicie broni Święciński

73′ Rzut rożny dla DĘBU i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

74′ Bogdaniuk za Wójcickiego

80′ Rzut rożny dla DĘBU i nieudane dośrodkowanie

82′ Hołtyn faulowany w polu karnym

82′ Doroszczyk broni strzał Chylińskiego z jedenastu metrów!

84′ Ołów strzela obok naszej bramki

85′ Dudziuk ukarany żółtą kartką

87′ Korotkiewicz z żółtą kartką

89′ Z rzutu wolnego nad bramką strzela Bogdaniuk

90′ Koniec meczu. Pewnie i w pełni zasłużenie wygrywamy w Dąbrowie Białostockiej.

29.05.2021 Dąbrowa Białostocka, Stadion Miejski

DĄB Dąbrowa Białostocka – WARMIA Grajewo 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 42′, 0:2 Tomasz Dzierzgowski 53′, 0:3 Piotr Chyliński 62′, 0:4 Tomasz Dzierzgowski 64′ (rzut karny)

DĄB: 1.Doroszczyk – 10.Szydłowski, 26.Żybura,27.Staszkiewicz, 25.Korotkiewicz, 18.Niedźwiecki,7.Ołów, 9.Dudziuk, 6.Sołowiej, 68.Pająk, 12.Dąbrowski

REZERWA: 5.Kozioł, 17.Woźny, 3.Rychtarczyk

TRENER: Mateusz Solowiej

WARMIA:  12.Święciński –  4.Mikucki, 15.Koszczuk, 3.Domurat, 2.Kwieciński – 8.Bińczak(68′ 11.Hołtyn),  16.Chmielewski, 10.Popławski, 19.Wójcicki (74′ 9.Bogdaniuk) – 7.Dzierzgowski (Kpt)  (68′ 5.Niebrzydowski), 6.Chyliński

REZERWA: 1.Sobolewski – 5.Niebrzydowski, 11.Hołtyn, 9.Bogdaniuk,

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Kamil Niewiński (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Dudziuk, Staszkiewicz, Szydłowski (DĄB)