SOKÓŁ NA POCZĄTEK

W sobotę o dość nietypowej godzinie 15:15 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego WARMIA zainauguruje rundę wiosenną meczem z SOKOŁEM 1946 Sokółka. Niestety, ze względu na obowiązujące rządowe obostrzenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 mecz odbędzie się bez publiczności. Bramy obiektu będą zamknięte dla kibiców i nie będzie można obejrzeć spotkania z terenu stadionu.

 

Jesienią oba zespoły również zmierzyły się w Grajewie w spotkaniu, którego formalnym gospodarzem był zespół z Sokółki. To był zły mecz naszej drużyny, która chyba zlekceważyła rywala i przegrała 1:3.

 

Niemal nic nie wiemy o przygotowaniach SOKOŁA. Klub z Sokółki nie upublicznia swoich działań w internecie. Trenerem zespołu na pewno nadal jest Samuel Tomar. Zespół na pewno rozegrał co najmniej dwa mecze kontrolne – remis 4:4 z HETMANEM Białystok i porażka 2:6 z MOSP Białystok.

 

W naszym zespole na dziś pod znakiem zapytania stoi udział w sobotnim meczu Pawła Sypytkowskiego i Marcina Mikuckiego. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Zawadzkiego.

 

Dużym wyzwaniem było doprowadzenie do odpowiedniego stanu płyty boiska. Dzięki kapitalnej pracy pracowników MOSiR oraz wsparciu firmy UNIDROG, w środę po południu boisko było w doskonałym – jak na tę porę roku – stanie. Po opadach czwartkowo/piątkowych jest gorzej, ale tylko nagłe pogorszenie pogody np. obfite opady mogą przeszkodzić w rozegraniu sobotniego spotkania.

 

Relację tekstową z meczu przeprowadzimy w sobotę od 15:15 na stronie https://kswarmiagrajewo.pl/event/ks-warmia-grajewo-sokol-1946-sokolka-2/