KS WARMIA Grajewo — SOKÓŁ 1946 Sokółka

13 marca, 2021 15:15 IV liga 2020/2021

Witamy po zimowej przerwie! O 15:15 zaczynamy pierwszy mecz rundy wiosennej, w którym nasz zespół podejmie SOKOŁA 1946 Sokółka. W składzie WARMII brakuje dziś Mikuckiego, Sypytkowskiego i Koszczuka.

1′ Zaczyna WARMIA

5′ Pierwsze minuty to ostrożna gra obu zespołów

9′ Pierwszy rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu potężne zamieszanie pod naszą bramką i Edison wybija piłkę na róg z linii bramkowej

10′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

13′ Kontuzja Mikołajczyka i zmienia go Polak

20′ Jak na razie nic ciekawego nie dzieje się na boisku

22′ Rzut wolny dla WARMII z 30 metrów od bramki

23′ Po uderzeniu Edisona mamy pierwszy rzut rożny – po dośrodkowaniu tracimy piłkę

25′ Strzał Bińczaka broni Karpieszuk

27′ Okazja WARMII, najpierw próbował Dzierzgowski a po chwili strzał Bogdaniuka broni bramkarz gości

29′ Shakibani bliski gola, ale Sobolewski świetnie interweniuje!

30′ Rzut rożny dla gości i szybko odbieramy piłkę

31′ Dośrodkowanie Szody i łapie piłkę Sobolewski

33′ Aktywny Shakibani wywalczył kolejny rzut rożny – po dośrodkowaniu niepewna interwencja naszego bramkarza, ale przejmujemy piłkę

34′ Żółta kartka dla Domurata

38′ Błąd Sobolewskiego i róg dla SOKOŁA – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

40′ Akcja WARMII, ale podanie Bińczaka nie trafia do Dzierzgowskiego

41′ Kapitalna okazja WARMII – dośrodkował Dzierzgowski, Kondratowicz odegrał Domuratowi ale zablokowali strzał obrońcy

44′ Pasula strzela w boczną siatkę naszej bramki

45′ Bińczak popchnięty w polu karnym, ale sędzia nie reaguje

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis do przerwy.

46′ Drugą połowę zaczną goście. Nie ma zmian w składach

46′ Rzut wolny dla gości, Sobolewski łapie piłkę

46′ Błąd naszej obrony i Pasula sam na sam z naszym bramkarzem – Sobolewski wspaniale wyłuskał piłkę

47′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Tomasz Dzierzgowski! Szybki kontratak WARMII, Kondratowicz do Dzierzgowskiego który z bliska ładuje piłkę do bramki!

54′ Dzierzgowski próbował przelobować Karpieszuka ale nie udało się go oszukać

55′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Tuzinowski strzela głową obok bramki

58′ Okazja WARMII, zamieszanie w polu karnym gości ale sędzia dopatrzył się faulu

59′ Coraz lepsza WARMIA – strzał Kondratowicza z trudem broni Karpieszuk, a po chwili Bogdaniuk ponad bramką

61′ Biernackiego zmienia Kozioł

66′ Bardzo dobra akcja WARMII, ale Bińczakowi wyłuskał spod nóg piłkę obrońca SOKOŁA

66′ Żółta kartka dla Kozioła

68′ Strzał Pasuli broni Sobolewski

70′ Gajko zmienia Pasulę

72′ Świetna okazja Dzierzgowskiego ale broni Karpieszuk i tylko róg dla WARMII

73′ Po dośrodkowaniu bardzo niecelny strzał Bogdaniuka

76′ Znowu okazja WARMII, ale obrońcy wybijają piłkę

76′ Chyliński za Bogdaniuka

82′ Po rzucie wolnym okazja gości, ale Słoma strzela ponad bramką

83′ Okazja Kondratowicza i niestety nikt nie doszedł do podania!

86′ Znowu okazja SOKOŁA po rzucie wolnym, broni Sobolewski

87′ Kapitalna okazja WARMII – Chyliński do Bińczaka, ten do Dzierzgowskiego i strzał głową Tomka broni Karpieszuk

87′ Rzut rożny dla WARMII, tracimy piłkę po dośrodkowaniu

89′ Fatalny błąd sędziego i będzie bardzo groźnie – rzut wolny dla SOKOŁA z 18 metrów od bramki

90′ Shakibani strzela w mur

90′ + 2′ Świetna interwencja Sobolewskiego!

90′ +2′ Rzut rożny dla WARMII – tracimy piłkę po dośrodkowaniu

90′ +3′ Koniec meczu. Niepotrzebne nerwy na koniec, ale  w pełni zasłużone zwycięstwo WARMII!