HIT! SKARB KIBICA KEEZA IV LIGI PODLASKIEJ

Prezentujemy unikalne zestawienie meczów sparingowych oraz ruchów kadrowych w klubach KEEZA IV ligi podlaskiej w okresie przerwy zimowej. Zachęcamy do kontaktu i opinii w celu aktualizowania poniżej opublikowanych danych. Naprawdę duża dawka informacji, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu! 

OD AUTORA

„Kiedyś to było”… „Za moich czasów to…”…

Tak. Kiedyś, ledwie kilka lat temu, podlaska prasa przed startem IV ligi regularnie wydawała „Skarb Kibica”, ku uciesze fanów lokalnego futbolu (niżej podpisany swoje egzemplarze tych wydawnictw do dziś przechowuje jak relikwie…). Obecnie nigdzie nie da się znaleźć skupionej informacji o zespołach podlaskiej IV ligi. Kibicom, którzy kochają lokalny futbol, pomimo narzekania na marny poziom, słabą infrastrukturę, sędziów, PZPN, policję i wszystko to, na co zwykle kibice narzekają, pozostaje błądzenie po facebookowych profilach i stronach internetowych. A te działają bardzo różnie – od świetnie prowadzonych fan page TURA, KRYPNIANKI czy SPARTY 1951 Szepietowo aż do braku jakichkolwiek internetowych informacji z KS Michałowo, SPARTY Augustów czy SOKOŁA 1946 Sokółka. Postanowiłem dość żmudną pracą zebrać dane z klubów i udostępnić je kibicom.

 

Sam doskonale zdaję sobie sprawę z ograniczeń czasowych, jakie ma każdy działający w futbolu na tym poziomie. Ale powinniśmy pamiętać, że piłka nożna istnieje nie tylko dla nas działaczy, piłkarzy, trenerów – ona istnieje przede wszystkim dla kibiców. W dzisiejszych czasach, gdy dostęp do transmisji z lig europejskich, futbolu na wyższym poziomie jest tak łatwy jak nigdy wcześniej każdy, kto wspiera swój lokalny klub zasługuje na wielki szacunek. Brak przekazu informacji z życia klubów to „samopodcinanie” gałęzi na której się siedzi. Narzekamy na brak zainteresowania, znikomą ilość kibiców na stadionach, a tymczasem w sytuacji, gdy z powodu obostrzeń nie mogą oni brać udziału w meczach nie robimy zbyt wiele, by ugasić ich pragnienie wiedzy o tym, co dzieje się w ukochanym, lokalnym klubie. Wszyscy mamy – mniej lub bardziej – „za uszami” w tej kwestii. Działacze, lokalni dziennikarze sportowi, okręgowy związek… Czy robimy wystarczająco wiele, albo chociaż minimum, by zainteresować kibiców naszymi klubami, czy może wydaje się nam, że  kluby są tylko dla nas?
To dość gorzkie słowa, ale spójrzmy jak prezentuje forBET IV ligę sąsiedni Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej i „Gazeta Olsztyńska”… Narzekamy, że kluby z Warmii i Mazur brylują w III lidze a nasze są na szarym końcu? Nic się nie  dzieje bez przyczyny. Uproszczeniem byłoby twierdzenie, że brak „szumu medialnego” ma wpływ na poziom sportowy, ale…czyż na pewno tak nie jest? Zainteresowanie kibiców ma przecież szansę obudzić zainteresowanie sponsorów lub lokalnych samorządów. Świetnie, że pojawiła się inicjatywa Bartosza Ksepki www.podlaskapilka.pl Brawo! Ale to promyk w tunelu.

 

Zamiast jednak narzekać, warto coś zrobić i stąd pomysł poniższego „skarbu kibica”. Mile widziane będą opinie, krytyka a przede wszystkim wsparcie inicjatywy.

 

Poniższe dane zebrałem ze stron internetowych, fan page, a przede wszystkim z długich rozmów telefonicznych z trenerami. Bardzo serdecznie dziękuję każdemu z nich, którzy z ochotą pomogli. Nie będę wymieniał kilku nazwisk tych, którzy potraktowali prośbę jak natrętną muchę. Mam nadzieję, że mieli w tym jakiś głębszy sens.

 

Zestawienie meczów sparingowych i ruchów transferowych jest na pewno niepełne i będę bardzo wdzięczny, gdy ktoś zechce dane uzupełnić/poprawić. Za każdą nadesłaną informację czy możliwie rozpisaną kadrę zawodniczą zgłoszonych na rundę wiosenną piłkarzy będę bardzo wdzięczny. Kontakt przez Facebook’owy fan page WARMII, tel. 862723853 lub e-mail klub@kswarmiagrajewo.pl

Dane będą aktualizowane na bieżąco.

 

Kopiujesz cokolwiek z artykułu?

Podaj źródło: kswarmiagrajewo.pl i możliwie oznacz nasz Fan Page.

Ciebie to nie kosztuje, a zebranie wszystkiego i napisanie było naprawdę czasochłonne.

 

Krótkie komentarze pochodzą od autora i są jego subiektywną opinią.

 

Janusz Szumowski

 

 

 

TUR Bielsk Podlaski 

 

 

Lider tabeli wzmocnił się zaciągiem z Białorusi i zdecydowanie mierzy w awans do III ligi. Problem TURA to infrastruktura i niski budżet, dodatkowo okrojony na 2021 rok. Mocnymi stronami na pewno jest zgranie zespołu i Karol Kosiński – zdaniem wielu najlepszy zawodnik podlaskiej IV ligi. Trener Paweł Bierżyn pracuje z zespołem już od kilku lat i to też stanowi wartość TURA. Sprawnie działają klubowe media (fan page, podcasty)  – przekaz tego, co się dzieje w klubie dla kibiców jest na bardzo wysokim, jak na podlaskie „normy” poziomie!

Sparingi:

JAGIELLONIA Białystok (2004) 6:1

Bramki dla TURA: Stypułkowski (4), Bazylewski, Onacik

 

JAGIELLONIA Białystok (CLJ 2003) 2:4

Bramki dla TURA: Stypułkowski, Bazylewski

 

RUCH Wysokie Mazowieckie 1:9

Bramka dla TURA: Stypułkowski

 

PODLASIE Biała Podlaska 2:3

Bramki dla TURA: Cudowski (2)

 

JAGIELLONIA Białystok (CLJ 2004) 2:1 (grano 50 minut)

Bramki dla TURA: K.Kosiński, Walczuk

 

HETMAN Tykocin 3:3 (grano 50 minut)

Bramki dla TURA: zawodnik testowany (2), Daniłowski

 

PROMIEŃ Mońki 5:2

Bramki dla TURA: Stypułkowski (4), Rogowski

 

JAGIELLONIA Białystok (CLJ 2003) 1:3

Bramki dla TURA: Niemczynowicz

 

PUSZCZA Hajnówka 3:0

Bramki dla TURA: Daniłowski, Cudowski (2)

 

OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 1:3

Bramki dla TURA: Niemczynowicz

 

Przybyli: Maksim Smaleuski, Kirył Czarniauski (obaj DYNAMO 1960 Brześć/BIAŁORUŚ), Łukasz Popiołek (powrót po kontuzji), Joachim Witoszko

 

Ubyli: nikt

 

 

WISSA Szczuczyn

 

 

 

WISSA mierzy wysoko, choć powrót do Łomży pary środkowych obrońców na pewno jest osłabieniem zespołu. Skład uzupełniono – do zespołu dołączył m.in. doświadczony Wojciech Zalewski. Wraz z Łapińskim i Buzunem powinni stanowić o sile szczuczynian. WISSĘ dopinguje budowa stadionu i na pewno ewentualny awans do III ligi byłby spełnieniem snów tamtejszych działaczy.

Sparingi:

NAREW Ostrołęka 0:0

 

ŁKS 1926 Łomża 1:5

Bramka dla WISSY: Zambrowski

 

KS CK Troszyn 2:3

Bramki dla WISSY: Korytkowski, Dojlida

 

JAGIELLONIA Białystok (CLJ 2003) 1:1 (grano 45 minut)

 

JKS Jarosław 2:1 (grano 45 minut)

Bramki dla WISSY: Łapiński, Radzikowski

 

JAGIELLONIA II Białystok 0:2

 

ORZEŁ Kolno 5:2

Bramki dla WISSY: Buzun (2), Radzikowski, Toczydłowski, Jurczak

 

MAMRY Giżycko 0:5

 

Przybyli: Patryk Koncewicz (OLIMPIA Zambrów), Wojciech Zalewski (MOKS Słoneczny Stok), Kacper Ruszczyk (wolny zawodnik), Bartosz Jurczak (JAGIELLONIA Białystok), Konrad Radzikowski (ŚNIARDWY Orzysz), Mateusz Szuchnicki (TALENT Białystok), Kamil Trambecki (wychowanek)

 

Ubyli: Michał Twardowski (szuka klubu), Konrad Kamienowski, Paweł Wasiulewski (ŁKS 1926 Łomża), Gabriel Krupiński (WIGRY II Suwałki) , Jakub Jóźwik (CK KSTroszyn), Kamil Bargielski, Karol Choiński (obaj KS Śniadowo)

 

 

PROMIEŃ Mońki  

 

 

 

 

Świetna postawa w rundzie jesiennej to efekt pracy trenera Szklarzewskiego i zgrania zespołu. PROMIEŃ opuścił bramkostrzelny Piotr Bondziul, ale jesienią w świetnej formie był Odyjewski i zespół może nie odczuć braku jednego z lepszych zawodników IV ligi. Zakładając, że obaj Białorusini będą wzmocnieniem drużyny PROMIEŃ będzie w czołówce na koniec sezonu. 

Sparingi:

MOSP Białystok 4:3

 

ŁKS 1926 Łomża (juniorzy) 5:1

 

HETMAN Tykocin  0:0 (grano 45 minut)

 

JAGIELLONIA Białystok (U-17) 1:1 (grano 45 minut)

 

KS Wasilków 2:3

 

TUR Bielsk Podlaski 2:5

 

JAGIELLONIA Białystok (U-17) 2:5 

 

Przybyli: Krzysztof Czerniawski (DĄB Dąbrowa Białostocka), Mateusz Cichoński (KS Wasilków), Maksim Secheyko i Vlad Chechko (Białoruś)

 

Ubyli: Piotr Bondziul (CRESOVIA Siemiatycze), Kamil Purta (SPARTA 1951 Szepietowo), Eryk Chrzanowski (BIEBRZA Goniądz)

 

KS Michałowo 

 

 

 

 

Zespół reprezentujący malownicze miasteczko podobno trenuje w … Białymstoku. Bogatą gminę na to stać. W końcu w pobliżu kręcono “U Pana Boga za piecem”…Nieco dziwi, że działania klubu są taką trochę tajemnicą. Nie sposób znaleźć ich w mediach… Ale sportowo Michałowo jest mocne – wyeliminowanie z rozgrywek o Puchar Polski RUCHU Wysokie Mazowieckie ma swoją wymowę. Od kilku sezonów KS zawsze melduje się w czołówce podlaskiej IV ligi.

Sparingi:

JAGIELLONIA Białystok (CLJ U-17) 5:4

 

JAGIELLONIA Białystok (CLJ U-17) 0:5

 

MOSP Białystok 3:1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie (Puchar Polski) 1:0

Bramka dla KS: Kondracki

 

Przybyli: Hubert Stachurski (KRYPNIANKA Krypno), Adam Butkiewicz i Bartosz Borowik (KS Wasilków), Igor Tomaszewski (SPARTA 1951 Szepietowo)

 

Ubyli: Jakub Lemański (CZARNI Czarna Białostocka), Tomasz Bernatowicz (HETMAN Tykocin)

 

ŁKS 1926 Łomża 

 

 

 

 

 

 

Zdecydowanie „król zimowego polowania”. Powrót do zespołu Patryka Szymańskiego oraz dwóch obrońców z WISSY bardzo wzmacnia łomżan, którzy mimo straty do lidera chcą bić się o awans do III ligi. Klub praktycznie zrezygnował z zawodników przyjezdnych i stawia na powroty swoich wychowanków. Może sobie na to pozwolić, bo ŁKS ma dużo utalentowanej młodzieży a finansowo w Łomży jest też dużo lepiej niż w ostatnich latach. Przewidywany marsz w górę tabeli.

Sparingi:

JAGIELLONIA II Białystok 2:4

Bramki dla ŁKS: Tarnowski, Sierzputowski

RUCH Wysokie Mazowieckie 1:3

Bramka dla ŁKS: Cudakiewicz

JAGIELLONIA Białystok (CLJ) 3:2

Bramki dla ŁKS: Wasiulewski, Melao, Dąbrowski

WISSA Szczuczyn 5:1

Bramki dla ŁKS: Koc (2), Dąbrowski, Mingielewicz, Sierzputowski

JAGIELLONIA Białystok (U-17) 5:0

Bramki dla ŁKS: Cudakiewicz, Brzozowski (2), Jastrzębski, Sierzputowski

ZNICZ Biała Piska 4:0

Bramki dla ŁKS: Cudakiewicz, Melao, Tarnowski, Sierzputowski

POLONIA Warszawa (U-19) 5:0

Bramki dla ŁKS: Sierzputowski (2), Jastrzębski, Koc, Dąbrowski

KS CK Troszyn 2:2

Bramki dla ŁKS: Kamienowski, Koc

NAREW Ostrołęka 1:3

Bramki dla ŁKS: Cudakiewicz

OLIMPIA Zambrów 2:1

Bramki dla ŁKS: Koc, Sierzputowski

 

Przybyli: Konrad Kamienowski, Paweł Wasiulewski (WISSA Szczuczyn), Patryk Szymański (POGOŃ Grodzisk Mazowiecki), Michał Sobieski (STOMIL Olsztyn), Michał Tarnowski (wznowił treningi), Mateusz Koc, Filip Lemański, Mariusz Sulej, Kacper Poreda, Olaf Łukasik, Łukasz Kordal, Hubert Sierzputowski, Rafał Zalewski (wychowankowie)

 

Ubyli: Łukasz Wojno (PIAST Białystok) , Tomasz Dzierzgowski (WARMIA Grajewo), Dawid Ostaszewski, Kamil Ulman (KS Wasilków), Bartosz Zmierczak (szuka klubu), Kamil Tomczyk (CRESOVIA Siemiatycze), Dawid Pastorczyk (przerwał treningi)

 

WARMIA Grajewo 

 

 

 

 

Pozycja po rundzie jesiennej nie zadowala nikogo w Klubie. Pod wodzą trenera Zawadzkiego zespół bardzo solidnie przepracował okres przygotowawczy, rozgrywając wszystkie z zaplanowanych sparingów. Nawet w wysoko przegranych meczach drużyna długimi fragmentami prezentowała się dobrze i pomimo kiepskich wyników gier kontrolnych z optymizmem można czekać na start rundy. Powrót do zespołu Dzierzgowskiego, Domurata i Chylińskiego jest sporym wzmocnieniem zespołu.

Sparingi:

MAZUR Ełk 3:6

Bramki dla WARMII: Kondratowicz, Koniecko, Edison

SKRÓT: https://youtu.be/eZk79YLXTqE

 

KS Wasilków 4:2

Bramki dla WARMII: Edison, Chyliński (2), Kondratowicz

SKRÓT: https://youtu.be/2TRdJ8R2w30

 

JAGIELLONIA II Białystok 0:7

SKRÓT: https://youtu.be/Ej8x3Ixnfe4

 

NAREW Ostrołęka 2:2

Bramki dla WARMII: Koszczuk, Wójcicki

SKRÓT: https://youtu.be/lJTNr5yVtQ8

 

POJEZIERZE Prostki 3:0

Bramki dla WARMII: Bogdaniuk (2), Wójcicki

SKRÓT: https://youtu.be/Grj3vgVwiE8

 

ZNICZ Biała Piska 0:6

SKRÓT: https://youtu.be/oAbzcfVNj2M

 

MRĄGOWIA Mrągowo 1:5

Bramka dla WARMII: Kondratowicz

SKRÓT: https://youtu.be/G3g7_VCrMTM

 

Przybyli: Tomasz Dzierzgowski (ŁKS 1926 Łomża), Piotr Chyliński (POJEZIERZE Prostki), Łukasz Domurat (powrót do treningów), Kacper Koniecko (MAZUR Ełk)

 

Ubyli: Dariusz Bieńkowski, Dominik Kukliński, Mateusz Marczykowski (JASION Jasionówka), Paweł Górski (POJEZIERZE Prostki), Adam Nowik (ZNICZ Biała Piska), Janusz Stankiewicz (zakończył grę), Jakub Drozdowski (KS Grabówka)

 

HETMAN Białystok 

Świetna praca trenera Mirosława Mojsiuszki jest co nieco… syzyfowa – zespół co roku doznaje osłabienia i jest budowany niemal od nowa. Ale fachowiec potrafi zrobić dobrą robotę i stąd wysoka pozycja w tabeli młodego zespołu HETMANA. Wielkie brawa!

Sparingi:

JAGIELLONIA Białystok (CLJ) 1:5

 

SOKÓŁ 1946 Sokółka 4:4

 

KS Wasilków 2:3

 

RUDNIA Zabłudów 6:2

 

MAGNAT Juchnowiec ???

 

KS Grabówka 2:2

 

Przybyli: nikt

 

Ubyli: Łukasz Wojciechowski (KS Wasilków)

 

KRYPNIANKA Krypno 

 

 

 

Dzięki ciężkiej pracy Pasjonatów w niewielkim Krypnie powstała silna drużyna, bez gwiazd, która jest trudnym przeciwnikiem dla faworytów IV ligi. Sprawnie działa klubowy fan page, a zespół zbudowany na okolicznych zawodnikach jest zasłużenie w górnej połowie tabeli. Wzór dla innych mniejszych miejscowości i dowód na to, że jeśli zajmą się tym właściwi ludzie to DA SIĘ!

Sparingi:

SPARTA 1951 Szepietowo 6:2

Bramki dla KRYPNIANKI: Kaczyński, Turowski, Szymański, Woźniewski, Cybulko

 

HETMAN Tykocin 5:2

Bramki dla KRYPNIANKI: Turowski (3), Kaczyński, Szymański

 

KS Grabówka 1:2

Bramka dla KRYPNIANKI: Jurgiel

 

CZARNI Czarna Białostocka 2:3

Bramki dla KRYPNIANKI: Wojno (2)

 

Przybyli: Paweł Sokół (NAREW Choroszcz), Kamil Dobreńko (HETMAN Tykocin), Jakub Masłowski (JAGIELLONIA Białystok), Jakub Markowski (juniorzy)

 

Ubyli: Hubert Stachurski (KS Michałowo)

 

SOKÓŁ 1946 Sokółka 

 

 

 

 

SOKÓŁ, który miał szalone kłopoty przed rozpoczęciem sezonu „ogarnął się” i zdobył całkiem sporo punktów. Na pewno wielka w tym zasługa trenera Samuela Tomara, który mimo kłopotów zebrał zespół. Niestety, klub nie daje żadnego przekazu medialnego o swoich działaniach a ze szczątkowo docierających informacji wiadomo jedynie, że w Sokółce jest ciąg dalszy przedsezonowych kłopotów. Szkoda, bo podobne problemy dotyczą też innego klubu z tego powiatu – DĘBU Dąbrowa Białostocka. 

Sparingi:

HETMAN Białystok 4:4

 

MOSP Białystok 2:6 

 

Przybyli: Mateusz Pasula (KS Wasilków, Safiollah Shakibani (TILLER IL Norwegia), Rafał Roszkowski (DĄB Dąbrowa Białostocka), Mateusz Łukaszewicz (HETMAN Białystok)

 

Ubyli: Patryk Koncewicz (powrót do OLIMPII Zambrów -> WISSA Szczuczyn)

 

SPARTA 1951 Szepietowo

 

 

 

 

 

 

Solidny zespół, który zimą wzmocniony może być wiosną niezwykle groźny. SPARTA najwyraźniej mierzy wyżej miejsca zajętego po jesieni. Brawa za klubowy fan page – jeden z lepiej działających w naszej IV lidze.

Sparingi:

KRYPNIANKA Krypno 2:6

 

OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 1:2

Bramka dla SPARTY: zawodnik testowany

 

OLIMPIA Zambrów (juniorzy) 6:0

Bramki dla SPARTY: Czarnecki, Betko, zawodnik testowany, Wiśniewski, Wojno, Bańkowski

 

ORLĘTA Czyżew  7:0

Bramki dla SPARTY: Sawicki, zawodnik testowany, Janik, Czarnecki (2), Wojno, Wiśniewski

 

KS Grabówka 4:2

Bramki dla SPARTY: Czarnecki, Stefanowicz, Wojno (2)

 

Przybyli: Piotr Brokowski, Piotr Faszczewski (RUCH Wysokie Mazowieckie), Jacek Stefanowicz (KS Wasilków), Kamil Purta (PROMIEŃ Mońki), Jakub Konon (FUTBALO Białystok)

 

Ubyli: Igor Tomaszewski (KS Michałowo), Michał Dymek (?)

 

 

DĄB Dąbrowa Białostocka 

 

 

 

Prezes Mieczysław Sołowiej wciąż próbuje reanimować zespół, który od kilku lat przeżywa poważne kłopoty. Człowiek – instytucja w tym klubie daje radę i pomimo problemów kadrowych DĄB jest całkiem wysoko w tabeli. Tak, jak w przypadku SOKOŁA nie udało się ustalić ruchów kadrowych w klubie oraz wyników gier sparingowych. Klub organizował zimą pospolite ruszenie, ogłaszając nabór do zespołu… seniorów. To niestety świadczy o skali problemów. Pozostaje wierzyć, że Prezesowi uda się ocalić futbol w Dąbrowie Białostockiej, która ledwie kilka lat temu świetnie radziła sobie na poziomie ówczesnej III ligi. 

Sparingi:

POMORZANKA Sejny 5:7

Przybyli: Arkadiusz Woźny, Adrian Dąbrowski, Kamil Pająk, Damian Przepiórka (wszyscy UKS PIORUN Warszawa), Piotr Bziom (wolny zawodnik)

 

Ubyli: Wojciech Bil, Kamil Wilczewski (SPARTA Augustów), Krzysztof Czerniawski (PROMIEŃ Mońki), Patryk Ołów (ZNICZ Biała Piska), Rafał Roszkowski (SOKÓŁ 1946 Sokółka), Igor Legenzow, Dawid Dudzik (nie wznowili treningów)

 

 

CRESOVIA Siemiatycze

 

 

 

 

CRESOVIA chce utrzymać się w lidze i ściągnięcie do klubu Piotra Bondziula powinno w tym pomóc. Nawet jeśli ten zawodnik będzie do Siemiatycz przyjeżdżał tylko na mecze, to i tak jest w stanie bardzo pomóc zespołowi. Brak informacji z klubu w internecie, lecz trener Moczulski w sympatycznej rozmowie udzielił informacji o klubie za co serdecznie dziękuję! 

Sparingi:

UNIA Ciechanowiec 3:2

 

NAREW Choroszcz 4:1

 

PODLASIE Biała Podlaska (CLJ) 2:1

 

JAGIELLONIA Białystok (CLJ U-16) 2:4

 

LUTNIA Piszczac 0:0

 

Przybyli: Piotr Bondziul (PROMIEŃ Mońki), Kamil Tomczyk (ŁKS 1926 Łomża)

 

Ubyli: nikt

 

WIGRY II Suwałki 

 

 

 

 

Jak to z rezerwami bywa, tak w przypadku WIGIER II dużo będzie zależało od sytuacji w pierwszym zespole. Już jesienią zdarzały się większe „zrzuty” z jedynki do dwójki – przykład meczu z WARMIĄ. Wcale nie zawsze działa to na korzyść drugiej drużyny. Generalnie jak każde rezerwy WIGRY II to zespół nieobliczalny i taki, z którym trzeba się liczyć. Nieco dziwi, że serwis internetowy WIGIER mocno po „macoszemu” traktuje zespół rezerw i trudno w nim odnaleźć jakiekolwiek aktualne informacje o przygotowaniach tej drużyny. 

Sparingi:

MAMRY Giżycko 1:7

 

SPARTA Augustów 2:3

 

CZARNI Olecko 2:3

 

SPARTA Augustów 8:7

 

Przybyli: Gabriel Krupiński (WISSA Szczuczyn)

 

Ubyli: brak danych

 

MOSP Białystok 

 

 

 

 

Młody zespół MOSP będzie walczył o utrzymanie i na pewno biorąc pod uwagę zimowe wzmocnienia bezpośrednich rywali będzie to trudna walka. Trener Piotr Szydłowski wie jak pracować z młodzieżą i jego zespół stać wiosną na niejedną niespodziankę. 

Sparingi:

PROMIEŃ Mońki 2:3

 

RUDNIA Zabłudów 6:2

 

WŁÓKNIARZ Białystok 13:0

 

SOKÓŁ 1946 Sokółka 6:2

 

KS Michałowo 2:3

 

RUDNIA Zabłudów 4:1

 

PIAST Białystok 6:2

 

Przybyli: nikt

 

Ubyli: nikt

 

MKS MIELNIK 

 

 

 

 

Zespół z przepięknie położonej nad Bugiem miejscowości dla wielu jest pewnym kandydatem do spadku, ale trener Kondraciuk na pewno zrobi wszystko żeby utrzymać IV ligę dla Mielnika. Warto odnotować zakończenie gry przez legendę klubu – Jakuba Andryszka. 

Sparingi:

VECTRA Zbuczyn 1:1

 

PUSZCZA Hajnówka 2:3

 

PODLASIE Sokołów Podlaski 3:8

 

A.P. TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy starsi) 6:1

 

Przybyli: Patryk Mormol (powrót zza granicy)

 

Ubyli: Jakub Andryszek (zakończył grę)

 

ORZEŁ Kolno

 

 

 

 

 

 

Przedostatni zespół rundy jesiennej ma zaledwie dwa punkty straty do 11-go DĘBU. ORZEŁ na pewno nie jest taki słaby jak jego pozycja w tabeli i z całą pewnością zespół stać na marsz w jej górę. Trener Piwko konsekwentnie stawia na wychowanków klubu w którym …trzecią lub czwartą młodość jesienią przeżywał Robert Brzeziński… Wydaje się, że ORZEŁ się utrzyma, bo solidna praca musi się obronić. 

Sparingi:

VĘGORIA Węgorzewo 1:3

 

ŁKS 1926 II Łomża 2:1

 

ŚNIARDWY Orzysz 3:2

 

MAZUR Pisz 11:2

 

KS Śniadowo 1:4

 

WISSA Szczuczyn 2:5

 

ORLĘTA Czyżew 7:0

 

Przybyli: Karol Domurat (MKS Ruciane Nida), Patryk Sokołowski (KS Stawiski)

 

Ubyli: nikt

 

SPARTA Augustów 

 

 

 

 

 

Sensacją jest powrót do gry doświadczonego Andrzeja Szyszko. 42-letni bramkarz z ekstraklasową przeszłością wraca do bramki SPARTY. Augustowianie wzmocnili kadrę i wydaje się, że pomimo ostatniego miejsca nie powinni mieć kłopotu z utrzymaniem. Już jesienią wyniki zespołu były gorsze niż jego gra. Trener Rafał Harasim, od dziecka związany z klubem to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zaangażowany na 100%.  Minus dla SPARTY za brak przekazu medialnego – aktualizowany fan page w tych czasach to pozycja obowiązkowa. 

Sparingi:

CZARNI Olecko 4:1

 

WIGRY II Suwałki 3:2

 

MAZUR Ełk 2:3

 

ROMINTA Gołdap 4:4

 

CZARNI Olecko 1:0

 

MAZUR Pisz 5:1

 

MAZUR Ełk 1:2

 

WIGRY II Suwałki 7:8

 

Przybyli: Andrzej Szyszko (wznowił karierę), Dawid Parafinowicz (POLONIA Raczki), Wojciech Bil, Kamil Wilczewski (DĄB Dąbrowa Białostocka), Filip Niedźwiedzki (powrót, WIGRY Suwałki), Paweł Krupiński (powrót po kontuzji), Adrian Chełmiński,  Mateusz Knoch (powrót do treningów)

 

Ubyli: Michał Jurewicz (WISŁA Sandomierz)

Please follow and like us:
error