MECZ NA SZCZYCIE!

 

To może być kluczowy mecz tego sezonu. W niedzielę 2 czerwca o 17:00 w Grajewie na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego WARMIA podejmie prowadzący w tabeli KS Wasilków. Po 27 kolejkach ligowych zespół z Wasilkowa prowadzi w tabeli z dwupunktową przewagą nad WARMIĄ. Po tym meczu do końca sezonu zostaną jeszcze cztery kolejki, ale tak naprawdę to drużyna, która wygra niedzielny mecz będzie miała prostą drogę do III-ligowego awansu.

Zespół z Wasilkowa wiosną nie radzi sobie tak świetnie jak jesienią, ale punktuje i utrzymuje fotel lidera. W ostatnich trzech spotkaniach podopieczni trenera Artura Woronieckiego przegrali dwukrotnie – u siebie z BIEBRZĄ Goniądz i na wyjeździe z WISSĄ Szczuczyn. Niestety, nasz zespół remisując kilka kolejnych spotkań nie potrafił wykorzystać potknięć Wasilkowa. W ostatniej kolejce KS wygrał u siebie ze Śniadowem aż 9:0. Jesienią górą była WARMIA, która w Wasilkowie zagrała znakomicie i wygrała 2:1 choć wynik zupełnie nie oddawał przewagi grajewian w tym meczu.

Nasz zespół do meczu z Wasilkowem przystąpi bez pauzującego za żółte kartki Rafała Kozikowskiego. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Leszka Zawadzkiego.

Decyzją Zarządu Klubu wszyscy Kibice, którzy wspierali nasz Klub w Białymstoku będą mieli darmowy wstęp na to spotkanie – warunkiem jest przyjście na mecz w okazjonalnej „pucharowej” koszulce lub posiadanie biletu z finału.

Serdecznie zapraszamy na niedzielny mecz!