RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – SPARTA AUGUSTÓW

Witamy. Za kilka minut w Grajewie rozpocznie się kolejne ligowe spotkanie WARMII.

1′ Rozpocznie WARMIA

1′ Okazja WARMII – zbyt lekki strzał Kondratowicza i tylko rzut rożny

2′ Po dośrodkowaniu zagranie ręką Sypytkowskiego

3′ Drugi korner dla WARMII – po rozegraniu niecelny strzał głową Dzierzgowskiego

7′ Trzeci rzut rożny i po dośrodkowaniu obrońcy SPARTY wybijają piłkę

12′ Rzut rożny dla gości – wcześniej ładna akcja Mickiewicza, którego powstrzymał Mikucki

12′ Po dośrodkwaniu wybijamy piłkę

16′ Akcja lewą stroną gości zagranie w pole karne ale nikt nie doszedł do piłki

17′ Sypytkowski strzela głową – obok słupka

20′ Kontra gości i silny strzał Sałaty w boczną siatkę

23′ Rzut wolny dla gości – dośrodkowanie Sałaty i Sobolewski świetnie przenosi piłkę nad poprzeczkę!

23′ Rzut rożny dla gości – bez historii, wybijamy piłkę

28′ Wielkie zamieszanie pod bramką SPARTY – strzał Sypytkowskiego broni Wróblewski a dobitka Kondratowicza też jest nieskuteczna

31′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Marcin Mikucki! Zamieszanie pod bramką SPARTY i Mikucki wreszcie trafia do siatki!

33′ Chabasiński ukarany żółtą kartką

33′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Przemysław Zarzecki! Dośrodkowanie z lewej strony i główka Zarzeckiego daje drugiego gola!

41′ Groźnie pod bramką SPARTY, ale nikt nie doszedł do podania Stankiewicza

42′ Minimalnie niecelny, piękny strzał Mikuckiego!

43′ Strzał głową Sypytkowskiego broni Wróblewski

45′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego groźny, ale niecelny strzał Sakowicza

45′ +1′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Paweł Sypytkowski! Zamieszanie pod bramką SPARTY, piłka w końcu trafiła do Sypytkowskiego który mocnym strzałem podwyższa na 3:0!

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy, po której prowadzimy 3:0.

46′ Drugą połowę zaczynają goście

46′ Groźny strzał Zaniewskiego wybija na róg Sobolewski

47′ Wrzutka Cybulskiego z rzutu wolnego i Dzierzgowski głową strzela tuż obok słupka!

54′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Mateusz Cybulski! Cybulski popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego i mamy czwartego gola!

56′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu nie mamy korzyści

57′ Interwencja policji w sektorze augustowskich kibiców!

60′ Kozikowski zmienia Kondratowicza

61′ Trzy kolejne rzuty rożne dla WARMII

62′ Po kolejnym dośrodkowaniu czwarty rzut rożny, po chwili błąd bramkarza ale obrońca go naprawił

63′ Cybulskiego zmienił Domurat

65′ Dzierzgowskiego zmienia Drażba

66′ Rzut rożny dla WARMII – po chwili faul na bramkarzu

68′ Zmiany: Edisona zmienił Koszczuk, a w SPARCIE za A.Ziarko wszedł D.Ziarko

69′ Dobry strzał Kozikowskiego broni Wróblewski!

71′ Okazja WARMII i niecelny strzał Sypytkowskiego

72′ Na sektorze gości policja wyprowadza kolejne osoby spośród kibiców SPARTY. Akcja służb mundurowych miała miejsce w czasie gdy kibice z Augustowa przebierali się pod flagą – sektorówką tuż po tym, jak kilkunastu z nich odpaliło środki pirotechniczne

73′ Zmiany – Krupa za Mikuckiego i Jasiński za Sałatę

75′ Z urazem opuszcza boisko bramkarz SPARTY – zastąpił go Moldenhower

76′ Groźny strzał z rzutu wolnego Sypytkowskiego z problemami broni rezerwowy bramkarz gości

77′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu wybijają piłkę goście

78′ Po błędzie Krupy Łukasz Sobolewski próbował pokonać Łukasza Sobolewskiego, ale strzał był niecelny

87′ Kulesza zmienił Sobolewskiego u gości

89′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Zarzecki trafia w poprzeczkę!

90′ Koniec meczu! Wygrywamy 4:0 ze SPARTĄ Augustów!

27.04.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – SPARTA Augustów 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Marcin Mikucki 31′, 2:0 Przemysław Zarzecki 33′, 3:0 Paweł Sypytkowski 45′, 4:0 Mateusz Cybulski 53′

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski  (Kpt), 18.Edison (68′ 14.Koszczuk), 6.Stankiewicz – 4.Mikucki (73′ 2.Krupa),19.Cybulski (60′ 3.Domurat), 15.Zarzecki, 16.Sypytkowski -11.Kondratowicz (60′ 10.Kozikowski), 7.Dzierzgowski (66′ 20.Drażba)

REZERWA: 1.Bieńkowski – 14.Koszczuk, 13.Wójcicki, 2.Krupa, 3.Domurat, 20.Drażba, 10.Kozikowski

SPARTA: 30.Wróblewski (75′ 1.Moldenhower) – 17.Kopiczko, 15.A.Ziarko (68′ D.Ziarko), 2.Sakowicz, 7.Niedźwiecki, 11.Sałata (73′ 6.Jasiński), 9.Chabasiński, 4.Harasimowicz, 16.Zaniewski, 14.Mickiewicz, 8.Sobolewski (Kpt) (85′ 19.Kulesza)
REZERWA: 1.Moldenhower – 19.Kulesza, 3.D.Ziarko, 6.Jasiński, 10.Harasim
Sędzia: Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Chabasiński, Kopiczko (SPARTA)