RELACJA LIVE Z MECZU SPARTA 1951 SZEPIETOWO – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Szepietowa. O 16 zaczniemy tu kolejny mecz IV-ligi. Zostańcie z nami.

1′ Rozpoczyna WARMIA

4′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

4′ Po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką Dobreńki – nasi zawodnicy domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką zawodnika gospodarzy, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia

7′ Okazja gospodarzy – błąd Kamila Randzio i mocny strzał Gołaszewskiego mija naszą bramkę

10′ Tym razem Sawicki próbował zaskoczyć Sobolewskiego ale strzał był niecelny

12′ Sobolewski świetnie interweniuje po strzale Sawickiego i rzut rożny dla gospodarzy

13′ Po dośrodkowaniu groźnie, ale w końcu wybijamy piłkę

15′ Kwadrans gry za nami – jak na razie wydaje się, że to będzie dla nas niełatwe spotkanie

16′ W końcu okazja WARMII – ładne podanie Zarzeckiego ale Mikucki był zdaniem sędziego na spalonym

21′ Drugi rzut rożny dla SPARTY – po dośrodkowaniu błąd naszej obrony i było bardzo groźnie, ale w końcu piłka opuściła boisko

23′ Okazja WARMII – Dzierzgowski zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i tylko rzut rożny

23′ Po dośrodkowaniu faul na bramkarzu gospodarzy

26′ Trzeci rzut rożny dla grajewian – po rozegraniu bardzo niecelny strzał Mikuckiego

28′ Będzie groźnie – rzut wolny dla gospodarzy blisko linii końcowej i naszego pola karnego – po rozegraniu bez zagrożenia

30′ Lisowski ograł Edisona i strzelił ponad naszą bramką

33′ Urazu doznał Sypytkowski, którego za chwilę zmieni Drażba

37′ 4-ty rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu zero korzyści

40′ Co tu pisać – gramy słabo, nie stwarzamy sobie okazji

41′ Dzierzgowski zagrał do Drażby ale bardzo lekki strzał bez trudu obronił Dobreńko

43′ Strzał Fabiszewskiego, rykoszet ale broni Sobolewski

45′ Koniec słabej połowy. Bezbramkowo remisujemy w Szepietowie i w przerwie musi chyba nastąpić lekki wstrząs w naszej szatni

46′ Zaczyna SPARTA

51′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

54′ Strzał Sawickiego broni Sobolewski

58′ Ostre dośrodkowanie Cybulskiego z rzutu wolnego wybija Dobreńko

59′ Żółta kartka dla Cybulskiego

60′ Rogowski zmienia Gołaszewskiego

62′ Niecelny strzał Fabiszewskiego

63′ Żółta kartka dla Niemiry

65′ GOL dla SPARTY. 1:0 Patryk Fabiszewski. Kapitalny strzał Fabiszewskiego z ok. 30 metrów zaskakuje Sobolewskiego i przegrywamy 0:1

67′ Kowalczyk zmienia Suszczyńskiego

69′ Kapitalna okazja WARMII – Kondratowicz uciekł lewą stroną i podał wzdłuż linii bramkowej ale ani Dzierzgowski ani Drażba nie sięgnęli piłki

75′ Drażba próbował przelobować bramkarza ale zbyt lekko posłał piłkę i obrońca wybił ją z bramki

75′ Kozikowski, Arciszewski i Chyliński zmieniają Randzio, Cybulskiego i Zarzeckiego

78′ Olszewski zmienia Fiedorczuka

81′ Brutalny faul Olszewskiego na Dzierzgowskim i tylko żółta kartka dla zawodnika gospodarzy

85′ Groźnie pod naszą bramką ale Kowalczykowi zabrakło trochę wzrostu by osiągnąć piłkę

86′ Żółta kartka dla Kowalczyka za odkopnięcie piłki po gwizdku

87′ Piłka po próbie wybicia któregoś z naszych obrońców trafia w … słupek naszej bramki

88′ GOL dla SPARTY. 2:0 Wojciech Kowalczyk. Dośrodkowanie z prawej strony, i tym razem Kowalczykowi nie zabrakło wzrostu. Przegrywamy 0:2 🙁

90′ Żółta kartka dla Edisona

90′ GOL dla WARMII! 2:2 Tomasz Dzierzgowski. Kozikowski dorzucił piłkę i Dzierzgowski z bliska trafia do siatki

90′ + 4′ Po dośrodkowaniu próbował Edison, ale Dobreńko wybił piłkę

90′ + 4′ GOL dla WARMII! 2:2 Tomasz Dzierzgowski. Mikucki wrzucił piłkę w pole karne i Dzierzgowski głową zdobywa wyrównującego gola

90′ + 4′ Koniec meczu. Remisujemy 2:2 w Szepietowie ratując punkt w doliczonym czasie gry!

01.05.2019 Szepietowo, Stadion Miejski

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo 2:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Patryk Fabiszewski 65′, 2:0 Wojciech Kowalczyk 88′, 2:1Tomasz Dzierzgowski 90′, 2:2 Tomasz Dzierzgowski 90′ + 4′

SPARTA: 12.Dobreńko – 3.Lisowski (Kpt), 7.Sawicki, 4.Niemira, 17.Włoch – 16.Fiedorczuk (78′ 6.Olszewski), 11.Gołaszewski (60′ 7.Rogowski), 5.Suszczyński (67′ 13.Kowalczyk), 8.Wiśniewski, 15.Wojno (81′ 18.Dąbrowski), 9.Fabiszewski (85′ 2.Michalak)

REZERWA: 1.Tymiński – 13.Kowalczyk, 2.Michalak, 18.Dąbrowski, 6.Olszewski, 21.Pruszyński, 7.Rogowski

WARMIA: 12.Sobolewski – 5.Randzio (Kpt) (75′ 9.Chyliński), 18.Edison, 3.Domurat, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 19.Cybulski (75′ 10.Kozikowski), 15.Zarzecki (75′ 17.Arciszewski), 16.Sypytkowski (35′ 20.Drażba), 11.Kondratowicz, 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Święciński – 14.Koszczuk, 10.Kozikowski, 20.Drażba, 17.Arciszewski, 2.Krupa, 9.Chyliński

Sędzia: Radosław Jemielity (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Niemira, Olszewski, Kowalczyk (SPARTA 1951), Cybulski, Edison (WARMIA)