RELACJA LIVE Z MECZU DĄB DĄBROWA BIAŁOSTOCKA – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Dąbrowy Białostockiej i od razu zaczynamy naszą relację

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ Rzut rożny dla DĘBU – groźne dośrodkowanie ale dobrze zachował się Sobolewski

6′ Ładna akcja WARMII, strzał Cybulskiego i rzut rożny po interwencji bramkarza

6′ Po dośrodkowaniu dość szybko tracimy piłkę

8′ Sobolewski ratuje nasz zespół przed utratą bramki – dwie doskonałe obrony naszego bramkarza

9′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego

9′ Rzut rożny dla DĘBU – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

12′ Huczko strzela z rzutu wolnego ale broni Sobolewski. Bardzo dobrze wygląda na razie zespół gospodarzy w ofensywie

14′ Znów interweniuje Sobolewski

15′ Cybulski trafia w słupek!

17′ Znów strzał Cybulskiego broni tym razem Packiewicz

25′ Żółta kartka dla Tochwina

26′ Rzut rożny dla WARMII i wybijają piłkę obrońcy po dośrodkowaniu

27′ Znów korner dla nas – rozegranie piłki i po chwili na spalonym nasz zawodnik

29′ W rewanżu rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu główka Dzitkowskiego obok bramki

31′ Po wrzutce z rzutu wolnego Kozikowski strzela głową tuż obok słupka!

33′ Główka Zarzeckiego i broni Packiewicz

35′ Żółta kartka dla Kozikowskiego za krytykę coraz bardziej dziwnych decyzji arbitra z Zambrowa

37′ Rzut rożny dla WARMII i nie ma korzyści po dośrodkowaniu

40′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Marecin Mikucki! Dzierzgowski wywalczył piłkę, odbiła się ona prosto pod nogi Mikuckiego który mocnym strzałem w róg wy[prowadza nas na prowadzenie!

43′ Rzut rożny dla DĘBU – po dośrodkowaniu i krótkim rozegraniu strzela Czerniawski, piłka odbija się od naszego obrońcy i trafia w słupek!

43′ Żółta kartka dla Korotkiewicza

44′ Teraz my mieliśmy okazję, ale wybijają piłkę obrońcy

45′ Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobrze prezentuje się DĄB, ale to my prowadzimy do przerwy po pięknym golu MIkuckiego

46′ Drugą połowę zaczyna DĄB

46′ Strzał Kozikowskiego tuż obok słupka!

55′ Niewiele ciekawego działo się przez ostatnie minuty

57′ GOL dla gospodarzy. 1:1 Kamil Huczko. Zamieszanie pod naszą bramką, odbita piłka trafia do Huczki i jest gol

64′ Przerwa w grze, leży na boisku poturbowany bramkarz gospodarzy

70′ Żółta kartka dla Dzitkowskiegon

73′ Domurat zmienia Kozikowskiego

73′ Mikucki bliski pokonania Packiewicza – tylko rzut rożny

75′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Dawid Korotkiewicz (samobójcza). Po dośrodkowaniu Dzitkowski zaskoczył własnego bramkarza!

76′ Słoma zmienia Roszkowskiego

76′ Okazja gospodarzy i wybija piłkę Sobolewski

76′ Dwa kolejne rzuty rożne dla DĘBU ale przejmujemy w końcu piłkę

87′  Trzy kolejne interwencje Packiewicza – nie wirem jak możemy nie strzelić gola w takiej sytuacji! Mikucki, Domurat i Dzierzgowski…

88′ Mirva i Kondratowicz zmieniają Cybulskiego i Dzierzgowskiego

90′ Packiewicz opuszcza boisko a w bramce staje Dudziuk

90′ + 6′ Sypytkowskiego zmienia Wójcicki

90′ + 7′ Koniec. Po ciężkim boju wygrywamy ostatni mecz rundy jesiennej 2:1!

18.11.2018 Dąbrowa Białostocka, Stadion Miejski

DĄB Dąbrowa Białostocka – WARMIA Grajewo 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Marcin Mikucki 40′, 1:1 Kamil Huczko 57′, 1:2 Dawid Korotkiewicz (samobójcza) 75′

DĄB: 22.Packiewicz (90′ 8.Dudziuk) – 3.Sujeta (Kpt), 5.Czerniawski, 88.Dzitkowski, 12.Huczko – 68.Pilipiuk, 77.Korotkiewicz, 9.Suszczyński, 11.Roszkowski (76′ 7.Słoma) 6.Sołowiej, 17.Tochwin

REZERWA: 7.Sloma, 8.Dudziuk, 1.Komosa, 10.Sobolewski, 18.Szymański, 23.Mrowiński

WARMIA: 12.Sobolewski – 8.Koszczuk, 18.Edison, 17.Arciszewski (Kpt), 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 19.Cybulski (88′ 20.Mirva), 15.Zarzecki, 10.Kozikowski (68′ 3.Domurat), 16.Sypytkowski (90′ 13.Wójcicki) – 7.Dzierzgowski (88′ 11.Kondratowicz)
REZERWA: 1.Gieniusz – 2.Krupa, 20.Mirva, 13.Wójcicki, 11.Kondratowicz, 3.Domurat, 5.Randzio

Sędzia: Leszek Bielicki (Zambrów)

Żółte kartki: Tochwin, Korotkiewicz, Dzitkowski (DĄB), Arciszewski, Kozikowski (WARMIA)