RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – WIGRY II SUWAŁKI

Witamy! Zapraszamy do śledzenia kolejnej relacji z IV-ligowego meczu WARMII. Rozpoczynamy od 14:00.

Braki w naszym składzie? Domurat (przerwa w treningach), Górski, Mściwujewski (urazy), Randzio (żółte kartki)

1′ Rozpoczynają WIGRY

1′ I już w 20 sekundzie powinniśmy prowadzić! Mikucki dośrodkował ale Kozikowski źle uderzył piłkę głową

3′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Cybulskiego i krótkim rozegraniu strzał Mikuckiego, rykoszet i broni Małkiński

8′ Dośrodkowanie Stankiewicza, główka Mikuckiego była bardziej oddaniem piłki niż strzałem

15′ Pierwszy kwadrans za nami – przeważamy, goście ograniczają się do przeszkadzania ale póki co panuje za dużo chaosu w naszych poczynaniach

21′ Bardzo nieudany strzał Sypytkowskiego

24′ Świetnie przedarł się prawą stroną Mikucki, ale dośrodkowanie trafiło w obrońcę

25′ Widzieliśmy już gola po uderzeniu Mikuckiego ale mamy tylko drugi korner

25′ Po dośrodkowaniu żadnych korzyści

28′ Żółta kartka dla Mikuckiego za faul na bramkarzu

29′ Okazja WARMII – Kozikowski dośrodkował do Dzierzgowskiego, ale piłkę złapał Małkiński

32′ Kozikowski faulowany w polu karnym i rzut karny dla WARMII

33′ Arciszewski strzela w róg, zbyt lekko i broni Małkiński

33′ Trzeci korner i znów 0 korzyści

37′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Paweł Sypytkowski! Świetne dośrodkowanie Przemka Zarzeckiego, „główka” Sypytkowskiego i prowadzimy 1:0!

39′ Pierwszy strzał na naszą bramkę – Radosław Ołów ponad bramką

42′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Paweł Sypytkowski! Powalczył Dzierzgowski, z linii końcowej dośrodkował Dzierzgowski, Sypytkowskiemu pozostało tylko przyłożyć nogę i trafić do pustej bramki

45′ Okazja do gola – Mikucki dośrodkował ale Dzierzgowskiemu zabrakło ułamków sekundy żeby zdążyć do dośrodkowania

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Nie jest to wielki mecz naszego zespołu, ale zasłużenie prowadzimy 2:0 i zdecydowanie przeważamy od pierwszej minuty gry.

46′ Rozpoczęła WARMIA

46′ Świetne dośrodkowanie Dzierzgowskiego i spóźnił się do piłki Sypytkowski

47′ Okazja Dzierzgowskiego, ale Małkiński wybija piłkę po wyjściu poza pole karne

48′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Rafał Kozikowski! Dośrodkowanie Cybulskiego z rzutu wolnego, uderzenie głową Edisona, odbita piłka trafia do Kozikowskiego który z bliska trafia do siatki

51′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Ricardo Quaresma… Tomasz Dzierzgowski! Świetne podanie z naszej połowy do Dzierzgowskiego, sprint naszego napastnika który z ostrego kąta w stylu Portugalczyka Quaresmy strzela do bramki!

55′ Akcja WARMII – dośrodkowanie Stankiewicza, piłka jednak mija zawodników strzelał Cybulski, ale trafił w obrońcę

60′ Kondratowicz zmienia Mikuckiego

64′ Mirva zmienia Kozikowskiego

65′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Maksym Mirva. Przepiękne uderzenie Mirvy z 20 metrów w samo okienko!

70′ Chyliński zmienia Kozikowskiego

75′ Wójcicki zmienia Dzierzgowskiego

76′ Cimochowskiego zmienia Patryk Ołów

78′ Główka Wójcickiego – broni Małkiński

82′ Arciszewski był bliski pokonania Sobolewskiego… rzut rożny dla gości, bodaj pierwszy w tym meczu

83′ Po dośrodkowaniu szybko odzyskujemy piłkę

85′ Żółta kartka dla Świątka

89′ Dośrodkowanie Kondratowicza ale żaden z naszych zawodników nie doszedł do piłki

90′ + 1′ Koniec. Pewne, zasłużone i wysokie zwycięstwo WARMII!

27.10.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WIGRY II Suwałki 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Paweł Sypytkowski 37′, 2:0 Paweł Sypytkowski 42′, 3:0 Rafał Kozikowski 48′, 4:0 Ricardo Quaresma Tomasz Dzierzgowski 51′, 5:0 Maksym Mirva 65′

WARMIA: 12.Sobolewski –  8.Koszczuk, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz (73′ 2.Krupa) – 4.Mikucki (60′ 11.Kondratowicz), 10.Kozikowski (70′ 9.Chyliński), 19.Cybulski,  15.P.Zarzecki,16.Sypytkowski (64′ 20.Mirva)  – 7.Dzierzgowski (75′ 13.Wójcicki)

REZERWA: 1.Gieniusz2.Krupa, 13.Wójcicki, 9.Chyliński, 20.Mirva, 11.Kondratowicz

WIGRY II:  1.Małkiński – 5.Stasiński (Kpt) (51′ 31.Łowczyński), 25.Krzywicki, 3.Gużewski, 20.Staszkiewicz, 13.Bil, 15.Cimochowski (72′ 14.Petelski), 21. Świątek, 11.R.Ołów, 17.Wilczewski, 9.Krupiński (73′ 8.P.Ołów)