RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – MAGNAT JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

Witamy i zapraszamy na kolejną relację z IV-ligowego meczu WARMII. Dziś zmierzymy się w Grajewie z MAGNATEM Juchnowiec Kościelny. W naszym składzie zabraknie Domurata, Kondratowicza i Mirvy.

1′ Rozpoczęła WARMIA

4′ Kapitalna okazja WARMII – Dzierzgowski zagrał do Kamila Randzio, ten chyba powinien był strzelać, ale odegrał do Sypytkowskiego który kompletnie nie ruszył w stronę piłki

4′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu kontratak gości

5′ GOL dla MAGNATA. 0:1 Patryk Fabiszewski. Po kontrataku Fabiszewski prawą stroną boiska popędził na naszą bramkę i w sytuacji sam na sam z Sobolewskim strzelił w długi róg… sensacyjnie się zaczęło w Grajewie!

7′ Okazja Mikuckiego i tylko rzut rożny

7′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym gości ale w końcu piłka opuszcza ich pole karne

11′ Znowu mamy rzut rożny

11′ Po dośrodkowaniu ogromne zamieszanie i tylko kolejny korner a po nim bardzo nieudana wrzutka

15′ Piąty rzut rożny dla gospodarzy – żadnych korzyści po dośrodkowaniu

18′ Jak na razie mamy przewagę, momentami dużą, ale nic z tego nie wynika

18′ Szósty korner dla WARMII – dośrodkowanie wyłapał Worobiej

20′ GOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Rafał Kozikowski. Z rzutu wolnego Sypytkowski wrzucił piłkę w pole karne a tam Kozikowski głową skierował ją do siatki

23′ GOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Marcin Mikucki. Znów asysta Sypytkowskiego, który dośrodkował na „długi słupek” a tam Mikucki wbił piłkę do bramki!

27′ Rzut rożny dla WARMII. Siódmy…

28′ Pierwszy rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

31′ Ładna, kombinacyjna akcja WARMII i niecelny strzał Mikuckiego

32′ Ósmy korner dla WARMII – po dośrodkowaniu żadnych korzyści

37′ Okazja WARMII ale nie ma gola!

38′ Dziewiąty rzut rożny dla WARMII – znów nic z niego nie wynika!

41′ Idziemy na rekord… dziesiąty róg!

41′ Po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał faul na obrońcy MAGNATA

44′ Drugi rzut rożny dla MAGNATA i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

45′ Minutę dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ + 1′ Jedenasty korner… po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Krupy i koniec pierwszej połowy. Powiedzieć, że mamy przewagę to nic nie powiedzieć…. Ale brak koncentracji, nonszalancja naszych zawodników sprawiły że jest tylko 2:1 do przerwy.

46′ Drugą połowę zaczną goście. W naszym zespole Piotr Chyliński zmienił Macieja Krupy

47′ Okazja WARMII ale po podaniu Mikuckiego nikt z naszych zawodników w polu karnym nie przejął piłki

47′ Znowu okazja – tym razem Chyliński był bliski zdobycia gola

48′ Szansa gości i dośrodkowaną piłkę łapie Sobolewski

51′ 12-ty rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wypiąstkowuje piłkę Worobiej

57′ Nic ciekawego nie dzieje się na boisku. Zasługujemy dziś na krytykę. Gramy źle, nieskutecznie i bez pomysłu. Mamy dużą przewagę i zamiast zamknąć ten mecz po pierwszej połowie borykamy się tu z jednym z najsłabszych zespołów IV ligi!

61′ Sypytkowski trafia w słupek a po chwili Chyliński strzela ponad poprzeczką

63′ Znowu Chyliński i znowu nad poprzeczką

64′ Mikucki strzela głową – efekt jak wyżej…piłka ponad poprzeczką

67′ Trzynasty rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu czternasty…a po kolejnym znowu nic!

70′ GOL dla MAGNATA. 2:2 Jacek Markiewicz. Kompromitacja naszej defensywy i Markiewicz w zamieszaniu kieruje piłkę do bramki.

72′ Sypytkowski strzela głową ponad poprzeczką

73′ Górski zmienia Kozikowskiego

76′ 15-ty rzut rożny – po dośrodkowaniu Worobiej świetnie broni strzał Mikuckiego i 16-ty rzut rożny – tracimy piłkę po centrze