RELACJA LIVE Z MECZU MKS MIELNIK – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Mielnika i zapraszamy do śledzenia naszej relacji!

1′ Rozpoczyna WARMIA.

2′ Groźnie pod bramką gospodarzy – rzut wolny wykonał Sypytkowski ale piłka ominęła słupek bramki

4′ Duży błąd Kozikowskiego i strzał Pawluczuka broni Sobolewski

6′ Strzał Kozikowskiego broni Stańczuk

7′ Niestety – WARMIA TV nie wyprodukuje skrótu z tego meczu. Kamera wprawdzie dojechała do Mielnika ale w Grajewie została karta pamięci 🙁 Wybaczcie!

11′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Przemek Zarzecki zagrał do Mikuckiego a ten kapitalnie dośrodkował w pole karne gdzie Dzierzgowski wymanewrował obrońcę i strzałem w  róg zdobył prowadzenie dla WARMII!

20′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Świetnie zachował się Mikucki, który wywalczył piłkę ograł obrońcę MKS i dośrodkował wzdłuż bramki a tem Dzierzgowski bardzo sprytnym strzałem podwyższa na 2:0 dla naszego zespołu!

24′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Fatalny błąd obrońcy MKS, Dzierzgowski popisał się szybkością i po raz trzeci pokonał Stańczuka! Klasyczny hat – trick naszego zawodnika!

26′ GOL dla MKS! 1:3 Łukasz Golonko. Sędzia podyktował rzut wolny dla MKS za kontrowersyjną „rękę” naszego zawodnika. Łukasz Golonko strzelił ponad murem, nie zdążył do piłki Sobolewski i mamy gola dla gospodarzy

27′ Dośrodkowanie Kamila Randzio i Kozikowski strzela ale Stańczuk zbił piłkę na poprzeczkę!

29′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:4 Mateusz Cybulski! Akcja naszego zespołu – tym razem Dzierzgowski w roli asystenta i Cybulski z bliska strzela pod poprzeczkę!

34′ Okazja gospodarzy po błędzie naszej obrony ale na szczęście piłka mija bramkę

36′ Znów będzie groźnie – rzut wolny dla MKS z 18 metrów od naszej bramki

36′ Mazur strzela mocno, ale niecelnie

44′ Groźnie dośrodkował Mikucki, ale żaden z naszych piłkarzy nie sięgnął piłki

45′ Koniec pierwszej połowy. Było parę błędów w obronie i trochę niewykorzystanych okazji, ale jest dobrze – prowadzimy 4:1 w Mielniku.

46′ Zaczyna MKS. Dwie zmiany u gospodarzy – Andryszek i Romaniuk weszli na boisko za Jakimiczuka i Podolińskiego

46′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu faulował obrońcę któryś z naszych zawodników

50′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:5 Kamil Randzio! Mikucki wyrzucił piłkę z autu do Dzierzgowskiego ten zagrał do Kamila Randzio, który strzałem z „dużego palca” zdobył piękną bramkę!

53′ Świetna okazja WARMII, ale niestety nie trafia Mikucki

54′ A teraz w doskonałej sytuacji Kozikowski posłał piłkę obok słupka

55′ Chyliński zmienia Dzierzgowskiego

57′ W MKS Treszczotko zmienia Rycerskiego

58′ Andryszek pięknie strzela z rzutu wolnego ale Sobolewski wybija piłkę na róg

58′ Po rzucie rożnym wybija piłkę nasza obrona

60′ W świetnej sytuacji obok słupka strzela Sypytkowski…

63′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:6 Marcin Mikucki! Kozikowski wrzucił piłkę a Marcin Mikucki umieścił ją w bramce!

65′ Kondratowicz zmienia kontuzjowanego Koszczuka

67′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:7 Kapitalna bomba Mikuckiego z 30 metrów i siódmy gol dla WARMII!

68′ Górski zmienia Kozikowskiego

69′ Gronowski strzela nad poprzeczką naszej bramki

73′ Mściwujewski zmienia Zarzeckiego

74′ Chyliński faulowany w polu karnym i mamy „jedenastkę” dla WARMII

75′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:8 Marcin Arciszewski! Bardzo pewnie wykonany rzut karny przez naszego kapitana i ósmy gol dla grajewian!

76′ Wójcicki zmienia Mikuckiegod

79′ Wielogórski po błędzie naszej obrony trafił w poprzeczkę!

81′ GOL dla MKS. 2:8 Mariusz Żornaczuk. Duży błąd Sobolewskiego, który wypuścił piłkę po czym Żornaczuk trafia do naszej bramki.

86′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Świetna akcja naszego zespołu – Górski zagrał do Mściwujewskiego a ten mocnym strzałem w róg zdobywa dziewiątego gola dla grajewian! To pierwszy gol Huberta w zespole seniorów!

88′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:10 Piotr Chyliński! Kondratowicz strzela w słupek ale Chyliński dobija piłkę do siatki!

90′ Koniec meczu. Wygrywamy strzelając DZIESIĘĆ goli…. miłego weekendu!

06.10.2018 Mielnik, Stadion Gminny

MKS Mielnik – WARMIA Grajewo 2:10 (1:4)

Bramki: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 11′, 0:2 Tomasz Dzierzgowski 20′, 0:3 Tomasz Dzierzgowski 24′, 1:3 Łukasz Golonko 26′ (rzut wolny), 1:4 Mateusz Cybulski 29′, 1:5 Kamil Randzio 50′, 1:6 Marcin Mikucki 63′, 1:7 Marcin Mikucki 67′, 1:8 Marcin Arciszewski 75′ (rzut karny), 2:8 Mariusz Żornaczuk 81′, 2:9 Hubert Mściwujewski 86′, 2:10 Piotr Chyliński 88′

MKS: 44.Stańczuk – 8.Borowy, 18.Podoliński (46′ 11.Andryszek), 6.Jakimczuk (46′ 15.Romaniuk),  3.Wielogórski, 13.Mazur, 5.Rycerski (57′ 19.Treszczotko), 20.Golonko (Kpt), 16.Gronowski, 9.Pawluczuk, 10.Żornaczuk

REZERWA: 19.Treszczotko, 11.Andryszek, 15.Romaniuk

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 20.Koszczuk, 17.Arciszewski (Kpt), 2,Krupa – 4.Mikucki (76′ 13.Wójcicki), 19.Cybulski, 15.P.Zarzecki (73′ 14.Mściwujewski), 10.Kozikowski (68′ 11.Górski), 16.Sypytkowski  – 7.Dzierzgowski (55′ 9.Chyliński)
REZERWA: 1.Gieniusz –  14.Mściwujewski, 13.Wójcicki, 9.Chyliński, 11.Górski

Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)