RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO – SPARTA 1951 SZEPIETOWO

Witamy z Grajewa. Znowu pada deszcz, ale miejmy nadzieję, że dzisiaj nie zakłóci to rozegrania meczu… W naszym składzie jedna zmiana w stosunku do środowej „połowy” z TUREM. Wojciecha Koszczuka zastąpi Kamil Randzio.

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Akcja WARMII – na spalonym Dzierzgowski

2′ Znów Dzierzgowski w roli głównej, potknął się jednak w polu karnym i nici z dobrze zapowiadającej się okazji

3′ Świetny strzał Cybulskiego i z najwyższym trudem łapie piłkę „na raty” Popławski!

6′ Znowu okazja WARMII  Domurat strzela z ostrego kąta, ale znowu broni bramkarz SPARTY! Dobrze zaczęliśmy ten mecz!

8′ Akcja gości i rzut rożny dla SPARTY – po dośrodkowaniu Arciszewski wybija piłkę na aut boczny

10′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka wybita poza pole karne, raz jeszcze dośrodkowanie Mikuckiego i Edison był bliski zaskoczenia Popławskiego

13′ Dośrodkowanie Olszewskiego i piłka ląduje na górnej siatce naszej bramki

15′ Duży błąd Kamila Randzio, przejął piłkę Wojno, ale jego strzał broni Sobolewski

15′ Okazja WARMII, ale skiksowal Sypytkowski

17′ Błąd naszej obrony, dośrodkowanie z linii końcowej i mocny strzał Wojno świetnie odbija Sobolewski a za chwilę piłka wpada do naszej bramki, ale skierował ją zawodnik będący na spalonym

18′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie i niecelny strzał głową Dzierzgowskiego

20′ Krawczyk ukarany żółtą kartką – będzie rzut wolny dla WARMII z 18 metrów od bramki

21′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Paweł Sypytkowski! Świetny strzał Sypytkowskiego bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka odbiła się jeszcze od interweniującego Popławskiego i wpadła do siatki!

26′ Gołaszewski przed szansą, ale pewnie łapie piłkę Sobolewski

28′ Cybulski strzela, ale wysoko ponad poprzeczką

29′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

32′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Edison! Piłka wybita po dośrodkowaniu z rzut rożnego, jeden z zawodników SPARTY przewrócił się w swoim polu karnym, Edison strzelił mocno w róg i prowadzimy 2:0!

33′  Żółta kartka dla Lisowskiego za krytykę orzeczenia sędziego. Goście mieli pretensje do sędziego za uznanie bramki, bo ich zdaniem Edison był na spalonym, ale między naszym zawodnikiem a bramkarzem był jeszcze leżący obrońca SPARTY co sygnalizował boczny sędzia

38′ Akcja WARMII i Mikucki był przed szansą, ale Popławski dalekim wyjściem z bramki wybił piłkę spod nóg Marcina

39′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę goście

40′ Żółta kartka dla Mikuckiego

43′ Okazja Domurata, błąd Popławskiego i piłka jednak mija bramkę!

43′ Dośrodkowanie Mikuckiego blisko bramki był Sypytkowski, ale sędzia uznał, że był spalony

44′ Rzut rożny dla SPARTY – po dośrodkowaniu wybił piłkę Mikucki

45′ Było groźnie pod naszą bramką – dośrodkowanie z rzutu wolnego i ładny strzał głową Lisowskiego mija naszą bramkę

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Zasłużenie i po dobrej grze prowadzimy ze SPARTĄ 1951 Szepietowo 2:0.

46′ Zaczynają goście – dwie zmiany w ich zespole. Kowalczyk i Fiedorczuk zmienili Kosakowskiego i Gołaszewskiego

50′ Kapitalna okazja WARMII do trzeciego gola – Dzierzgowski podał do zarzeckiego, ale piłka poszybowała ponad bramką!

52′ Szansa gości – na szczęścia zażegnaliśmy niebezpieczeństwo i od bramki zacznie Sobolewski

53′ Żółta kartka dla Wojno za brzydki faul na Mikuckim

54′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sypytkowskiego błąd Popławskiego, ale nie wykorzystaliśmy okazji!

57′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

58′ Żółta kartka dla Przemka Zarzeckiego za odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego

59′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu zamieszanie pod naszą bramką, ale łapie piłkę Sobolewski!

60′ Świetna kontra WARMII i to powinien być gol! Dzierzgowski ograł obrońców, strzelił z pola karnego, piłkę odbił Popławski, ale gdy zmierzała już do bramki wybił ją obrońca gości!

64′ Akcja gości, którą kończy niecelnym strzałem Fiedorczuk

67′ Ładna akcja WARMII – strzał Kamila Randzio jest jednak niecelny

67′ Górski zmienia Mikuckiego

70′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Przemysław Popławski (samobójcza). Świetny strzał Edisona z wielkimi problemami odbija Popławski, ale po chwili sam umieszcza sobie piłkę w siatce!