RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO – TUR BIELSK PODLASKI 1

Witamy ze stadionu w Grajewie, gdzie już za kilkanaście minut WARMIA rozpocznie mecz z TUREM Bielsk Podlaski.

1′ Rozpoczyna TUR

3′ Niespodziewany strzał Zawadzkiego, piłka odbija się od Sobolewskiego ale po chwili nasz bramkarz naprawia swój błąd

5′ Błąd naszej obrony i rzut rożny dla TURA – po dośrodkowaniu wybija piłkę Stankiewicz

5′ Znów strzał Zawadzkiego tym razem obok bramki. Zdecydowanie lepiej zaczęli mecz goście

9′ Drugi rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu wybił piłkę poza pole karne Arciszewski

13′ Znów strzał gości, kiks Sobolewskiego i rzut rożny dla TURA a po chwili kolejny

14′ po kolejnym dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym ale piłka na nasze szczęście opuszcza boisko

16′ Po dośrodkowaniu Dzierzgowskiego próbował strzelać Kamil Randzio, ale … delikatnie mówiąc nie wyszło

17′ Nieco ponad kwadrans gry za nami – póki co gramy źle… robimy dużo błędów

19′ Dośrodkowanie gości, kolejny błąd Sobolewskiego… na szczęście bez konsekwencji

23′ Następny korner dla TURA – po dośrodkowaniu znów zamieszanie pod naszą bramką i łapie piłkę Sobolewski

26′ Wreszcie jakaś akcja WARMII – dośrodkowanie Stankiewicza, złe…

30′ Doskonała okazja WARMII – po dośrodkowaniu Dzierzgowskiego próbował Kozikowski, po chwili Cybulski ale zablokowali strzały obrońcy TURA

31′ Zmiana u gości – za Walczuka wszedł na boisko Falkowski

35′ Po dośrodkowaniu gości Sobolewski minął się z piłką, ale uratował sytuację Edison. Po chwili sędzia odgwizdał faul na naszym bramkarzu

37′ Rzut rożny dla TURA – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne

39′ Kondratowicz strzela ponad poprzeczką

41′ Dzierzgowski dogonił uciekającą piłkę przy linii końcowej, ale jego dośrodkowanie wyłapał Bondziul

41′ Znów rzut rożny i po dośrodkowaniu Falkowski strzelał, ale tym razem świetnie broni Sobolewski

42′ Kolejny rzut rożny, dośrodkowanie i strzał Łochnickiego tuż obok naszej bramki

43′ Rozpoczęła się ulewa w Grajewie

45′ Żółta kartka dla Dzierzgowskiego

45′ + 1′ Żółta kartka dla Falkowskiego

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy.  To najsłabszy mecz naszego zespołu w tym sezonie. Aż dziwne, że TUR nie wykorzystał żadnej ze swoich okazji

A w przerwie meczu mamy oberwanie chmury w Grajewie…. leje jak z cebra

Mamy poważne obawy co do tego, czy mecz zostanie dokończony… Ciągle leje deszcz. Boisko jest już pokryte kałużami jakich dotąd nie widziano na murawie w Grajewie!

18:10 Sędziowie zakończyli spotkanie. Decyzja co do rozegrania drugiej połowy meczu zostanie podjęta przez Wydział Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w w najbliższych dniach.

05.09.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski  – mecz został przerwany po pierwszej połowie zakończonej wynikiem 0:0 ze względu na gwałtowne opady deszczu i stan murawy

WARMIA: 52.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 19.Cybulski, 20.Mirva, 10.Kozikowski , 8.Kondratowicz – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Gieniusz – 15.P.Zarzecki, 2.Krupa, 11.P.Górski, 13.Wójcicki, 16.Sypytkowski, 3.Domurat

TUR:  1.Bondziul – 19.R.Kulikowski, 5.Kosiński, 7.Zawadzki, 8.Niemczynowicz, 9.Pęza, 10.Łochnicki, 11.Stypułkowski, 13.Lewczuk (Kpt), 16.Walczuk (31′ 4.Falkowski), 17.K.Kulikowski