RELACJA LIVE Z KS ŚNIADOWO – WARMIA GRAJEWO

Witamy z deszczowego Śniadowa. Za nieco ponad kwadrans rozpocznie się tu kolejny mecz ligowy naszych piłkarzy. Dziś w składzie WARMII brakuje oprócz zapowiadanych wcześniej Mirvy, Chylińskiego i Kondratowicza także Łukasza Domurata.

1′ Rozpoczynają gospodarze

1′ Kąśliwe dośrodkowanie Stankiewicza, piłka trafia w zewnętrzną siatkę

4′ Po dośrodkowaniu Mikuckiego strzelał głową Dzierzgowski ale piłka minęła bramkę

10′ Od kilku minut niewiele ciekawego dzieje się na boisku

12′ Groźnie pod naszą bramką – dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony boiska i Edison wybija piłkę

15′ Przed szansą był Sypytkowski, ale zamiast strzelać podawał i pika opuściła boisko

16′ Rzut rożny dla WARMII – dobrze bita piłka ale minimalnie opuściła boisko podczas dośrodkowania

21′ Mocny strzał Brzozowskiego broni Sobolewski

24′ Edison strzela z rzutu wolnego ponad bramką

24′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu kolejny kornera po kolejnym wybijają piłkę obrońcy

32′ I kolejny rzut rożny dla WARMII – znów obrońcy wybijają piłkę

38′ Wreszcie jakaś okazja grajewian – Mikucki strzelił ponad bramką

40′ Z rzutu wolnego dośrodkował Sypytkowskia Edison strzelił głową obok bramki

41′ Rzut rożny dla WARMII i znów bez efektów po dośrodkowaniu

42′ Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy – bez zagrożenia po dośrodkowaniu

45′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Rafał Kozikowski! Kapitalne dośrodkowanie Kozikowskiego, który bardziej podawał niż strzelał do Mikuckiego ale piłka wpadła w róg bramki Kozłowskiego!

46′ Drugą połowę zacznie WARMIA

48′ Dobra akcja WARMII ale na spalonym był Mikucki

48′ Dla gospodarzy to uroczysty dzień – dziś obchodzą 15-lecie założenia klubu

51′ Znów akcja WARMII – trochę zamieszania w polu karnym i niecelny strzał Sypytkowskiego

56′ Zmiana w WARMII – za Mateusza Cybulskiego wszedł Eryk Zarzecki

58′ Gol dla gospodarzy. 1:1 Tomasz Brzozowski. Zawodnik gospodarzy zdobywa gola z serii „stadiony świata”… strzał z 40 metrów w samo okienko i Sobolewski bez szans

59′ W odpowiedzi okazja Mikuckiego ale piłka mija bramkę!

63′ Strzał Sypytkowskiego broni Kozlowski

66′ Z rzutu wolnego dośrodkował Sypytkowski, ale piłka opuściła boisko

66′ Rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się przewinienia któregoś z naszych zawodników

67′ Żółta kartka dla Brzozowskiego

68′ Okazja WARMII – piłka po uderzeniu głową Sypytkowskiego opuszcza boisko

68′ W KS Kijek zmienił Soloviova

70′ Przeważamy, ale wąskie boisko w Śniadowie jest sprzymierzeńcem broniących się gospodarzy – prawda jest też taka, że w ofensywie gramy dziś słabo

75′ Strzał z wolnego Edisona broni Kozłowski

77′ GOL dla KS. 2:1 Grzegorz Żebrowski. Z rzutu wolnego wrzucił piłkę w pole karne Brzozowski, fatalny błąd popełnił Sobolewski i Żebrowski umieścił piłkę w naszej bramce!

77′ Rzut rożny dla WARMII – pada gol ale sędzia uznał, że piłka po dośrodkowaniu opuściła plac gry

78′ Górski zmienił Kozikowskiego

80′ Kolejny korner dla WARMII – gospodarze przejęli piłkę po dośrodkowaniu

81′ Zła interwencja Sobolewskiego i rzut rożny dla gospodarzy

81′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

85′ GOL dla WARMII! 2:2 Łukasz Piechowski. Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego Piechowski zmylił własnego bramkarza!

87′ Żółta kartka dla Mikuckiego

87′ Rzut wolny dla WARMII z 17 metrów od bramki – strzela Sypytkowski, ale trafia w mur z zawodników KS

87′ Wójcicki zmienia Stankiewicza

89′ Żółtą kartką ukarany Kijek z zespołu gospodarzy

89′ Żółte kartki dla Radłowskiego z KS i Edisona z WARMII

90′ 5 minut doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Dzierzgowski pada w polu karnym ale nie ma rzutu karnego i jest żółta kartka dla naszego zawodnika – wielka kontrowersja

90′ + 4′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu obrońca KS zdejmuje piłkę z głowy Edisonowi

90′ + 5′ Koniec meczu. Tracimy punkty w Śniadowie…

26.08.2018 Śniadowo, Stadion

KS Śniadowo – WARMIA Grajewo 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Rafał Kozikowski 45′, 1:1 Tomasz Brzozowski 58′, 2:1 Grzegorz Żebrowski 77′, 2:2 Łukasz Piechowski (samobójcza) 85′

KS: 1.Kozłowski – 16.Radgowski (Kpt),6.Milewski, 28.Soloviov (68′ 19.Kijek), 4.Brzozowski, 7.Żebrowski, 11.Boroń, 17.Wróblewski, 14.Choiński, 18.Zalewski (88′ 13.Wąsowicz), 10.Piechowski

REZERWA: 13.Wąsowicz, 3.Solecki, 19.Kijek, 15.Dryka, 9.Godlewski

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz (90′ 13.Wójcicki) – 4.Mikucki, 19.Cybulski (56′ 8.E.Zarzecki), 10.Kozikowski (78′ 11.Górski), 16.Sypytkowski, 15.P.Zarzecki – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Gieniusz – 11.Górski,20.Koszczuk, 13.Wójcicki, 8.E.Zarzecki, 2.Krupa

Sędzia: Łukasz Małaszewski (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Brzozowski, Kijek, Radłowski (KS), Mikucki, Edison, Dzierzgowski (WARMIA)