RELACJA LIVE Z MECZU WISSA SZCZUCZYN – WARMIA GRAJEWO

Witamy ze Szczuczyna. To już nasz ostatni wyjazdowy mecz w sezonie 2017/2018. Brakuje dziś w składzie WARMII Maksyma Mirvy, który jest kontuzjowany. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 17:00.

1′ Rozpoczyna WISSA

6′ Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony boiska w nasze pole karne, dobrze bita piłka, ale Edison wybija ją głową

12′ Żółta kartka dla Zmierczaka za krytykę orzeczeń arbitra

13′ Betko fauluje Dzierzgowskiego i żółta kartka dla zawodnika WISSY

17′ Kolejna żółta kartka – tym razem ukarany Domurat

18′ Rzut rożny dla WISSY

18′ Po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

20′ Wreszcie jakaś poważniejsza próba z naszej strony w tej sennej jak dotąd pierwszej połowie – Edison do Mikuckiego, ale Marcin źle przyjął piłkę w polu karnym

22′ Bardzo groźnie pod naszą bramką – Marcinkiewicz był sam przed Gieniuszem, lecz nasz bramkarz dalekim wyjściem z bramki ratuje WARMIĘ przed utratą gola

26′ Waszkiewicz brutalnie potraktował Dzierzgowskiego- kolejna żółta kartka

27′ GOL dla WISSY. 1:0 Dariusz Korytkowski. Dośrodkowanie z prawej strony boiska do zupełnie niepilnowanego Korytkowskiego, który głową kieruje piłkę do bramki…

27′ Zmiana w WISSIE – za Łapińskiego wchodzi Zambrowski

34′ Ponad pół godziny gry za nami – jak dotąd gramy bardzo słabo i przegrywamy 0:1

35′ Bardzo niecelny strzał Dzierzgowskiego

45′ GOL dla WISSY. 2:0 Grzegorz Makal. Akcja WISSY i Makal w sytuacji sam na sam ogrywa Gieniusza i strzela drugiego gola.

45′ + 2′ Koniec pierwszej, bardzo złej w wykonaniu WARMII połowy. Nasi piłkarze zagrali po prostu beznadziejnie.

46′ Rozpoczyna WARMIA. W naszym zespole Kondratowicz zastąpił Chylińskiego

49′ Żółta kartka dla Sypytkowskiego

52′ Póki co nie widać żadnej zmiany w sposobie gry naszego zespołu

54′ Zmiana w WARMII – za Cybulskiego wchodzi Przemek Zarzecki

57′ GOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Edison! Świetne dośrodkowanie Sypytkowskiego z rzutu wolnego i Edison precyzyjną „główką” zdobywa gola!

62′ Rzut rożny dla WISSY i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

65′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

66′ Zmiana w WARMII – Kozikowski wchodzi za Domurata

67′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Tomasz Dzierzgowski. Kozikowski świetnie zagrał do Dzierzgowskiego, który faulowany w polu karnym zanim upadł skierował piłkę do siatki!

70′ Skandaliczna decyzja sędziego i Dzierzgowski z czerwoną kartką opuszcza boisko!

72′ A teraz sędzia usuwa z ławki rezerwowych trenera Zawadzkiego – znając spokój i opanowanie naszego trenera to pewnie Jego pierwsza taka kara w karierze

73′ I jeszcze żółta kartka dla Gieniusza

82′ Sowa zmienia Marcinkiewicza w zespole WISSY

83′ Sypytkowski dośrodkowuje z lewej strony, Mikucki strzela gola, ale … sędzia odgwizdał spalonego!

85′ Żółta kartka dla Jabłońskiego

89′ GOL dla WISSY. 3:2 Marcin Waszkiewicz. Fatalny błąd naszej obrony i Waszkiewicz strzałem w róg pokonał Gieniusza

90′ + 2′ Czerwona kartka dla Gieniusza za faul na Zambrowskim

90′ +3′ Sobolewski zmienia Macieja Krupę

90′ + 5′ Koniec meczu. Po 20 meczach bez porażki przegrywamy 2:3 w Szczuczynie.

16.06.2018 Szczuczyn, Stadion Miejski

WISSA Szczuczyn – WARMIA Grajewo  3:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Dariusz Korytkowski 27′, 2:0 Grzegorz Makal 45′, 2:1 Edison 57′, 2:2 Tomasz Dzierzgowski 67′, 3:2 Marcin Waszkiewicz 89′

WISSA: 77.Jabłoński 5.Korotkiewicz, 11.Guzowski (Kpt), 3.Zmierczak, 18.Włoch, 9.Betko, 14.Makal, 2.Waszkiewicz, 4.Korytkowski, 7.P.Marcinkiewicz (82′ 6.Sowa), 10.Łapiński (27′ 17.Zambrowski)

REZERWA:16.Speichler, 17.Zambrowski, 6.Sowa, 15.Ostrowski

WARMIA 1.Gieniusz – 5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 2.Krupa (90′ 52.Sobolewski) – 4.Mikucki, 19.Cybulski (54′ 15.P.Zarzecki), 3.Domurat (66′ 10.Kozikowski), 9.Chyliński (46′ 11.Kondratowicz), 16.Sypytkowski  –   7.Dzierzgowski

REZERWA:  12.Sobolewski –  10.Kozikowski, 14.Koszczuk, 13.E.Zarzecki, 15.P.Zarzecki, 11.Kondratowicz, 6.Stankiewicz

Sędzia: Mariusz Chrzanowski (Białystok)

Żółte kartki: Zmierczak, Betko, Waszkiewicz, Jabłoński (WISSA), Domurat, Sypytkowski, Randzio, Gieniusz (WARMIA)

Czerwone kartki: Tomasz Dzierzgowski (WARMIA) 70′ za faul, Gieniusz (WARMIA) 90′ + 2′ akcja ratunkowa