RELACJA LIVE Z MECZU KS MICHAŁOWO – WARMIA GRAJEWO 6

Witamy z Michałowa. Dotarliśmy tu z małym opóźnieniem, ale już zaczynamy relację. Tradycyjnie odliczamy tych, których dziś nie ma. Na liście nieobecnych są Wojciech Koszczuk, Paweł Górski, Janusz Stankiewicz i Rafał Kozikowski.

1′ Zaczyna WARMIA

6′ Kilka minut za nami – na razie tempo spacerowe w upalnej pogodzie

7′ Faulowany Dzierzgowski i rzut wolny z 20 metrów od bramki Kucharczyka

8′ Mocny strzał Sypytkowskiego bez problemów broni bramkarz

10′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego, który bezpardonowo potraktował zawodnika gospodarzy

15′ Kwadrans gry za nami – zarysowała się przewaga WARMII, ale póki co nic z niej konkretnego nie wynika

19′ Żółta kartka dla Roszkowskiego

20′ Żółta kartka dla Edisona i będzie groźnie pod naszą bramką – rzut wolny z prawej strony naszego pola karnego dla gospodarzy

22′ Dośrodkowana piłka opuściła plac gry

22′ Świetne dośrodkowanie Mikuckiego i Sypytkowski posyła piłkę wzdłuż bramki! To była dotąd najlepsza okazja do gola w tym meczu!

24′ Po 1:1 w doskonałych sytuacjach – przed momentem uratował nas Gieniusz!

24′ 1:2 dla WARMII w okazjach – akcja Dzierzgowskiego, strzał i broni Kucharczyk!

28′ Mamy przerwę w grze na napicie się wody

30′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Paweł Sypytkowski! Dzierzgowski przejął piłkę wyrzuconą z autu, ograł obrońcę i podał w pole karne do Sypytkowskiego, który pewnym strzałem pokonał Kucharczyka! Prowadzimy 1:0 w Michałowie!

35′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Kamil Randzio! Fantastyczne dośrodkowanie Kamila Randzio, Domurat asekurował bramkarza, ale piłka bez jego pomocy wpadła do bramki! Prowadzimy 2:0!

39′ Znakomita okazja WARMII – Mikucki zagrał jednak niedokładnie i mamy tylko rzut rożny po wybiciu piłki przez obrońcę

40′ Straciliśmy piłkę po dośrodkowaniu

45′ Dzierzgowski był sam na sam z bramkarzem, ale nieco za daleko sobie wypuścił piłkę i Kucharczyk obronił jego strzał!

45′ Koniec pierwszej połowy. Gramy dobrze i zasłużenie prowadzimy!

46′ Zmiana w KS – za Rybołowicza wszedł Kondracki

46′ Drugą połowę zaczęli gospodarze

47′ Groźnie pod naszą bramką, ale strzał zawodnika KS jest niecelny

53′ Strzał z rzutu wolnego z daleka od naszej bramki i piłka minęła słupek a bliski skierowania jej do siatki był jeden z zawodników KS

56′ Dośrodkowanie z rzutu wolnego i po zamieszaniu piłka w końcu w rękach Gieniusza. Trzeba przyznać, że w drugiej połowie przeważają gospodarze

57′ Rzut rożny dla WARMII

57′ Po dośrodkowaniu „główka” Arciszewskiego i piłkę łapie Kucharczyk

60′ Zmiana w WARMII – Maksym Mirva zastąpił Mateusza Cybulskiego

62′ Kapitalna akcja WARMII – Sypytkowski zagrał do Mikuckiego i ten strzela tuż obok słupka!

65′ Wołczyński ukarany żółtą kartką

67′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Tomasz Dzierzgowski! Świetna akcja WARMII – Randzio zagrał do Mikuckiego a ten kapitalnie dośrodkował do Dzierzgowskiego, który z bliska wpakował piłkę do siatki!

67′ Chyliński zmienia Mikuckiego

70′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu wybija piłkę Domurat

73′ Zmiana w WARMII – Kondratowicz wchodzi na boisko za Dzierzgowskiego

75′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

76′ Zmiana w KS – zszedł z boiska Wołczyński a zastąpił go Dawid Doroszko

77′ Świetna akcja Kondratowicza ale zakończona na obrońcach gospodarzy

77′ GOL dla gospodarzy! 1:3 Mateusz Charkiewicz. Strzał Charkiewicza z 20 metrów, piłka odbiła się od któregoś z naszych obrońców i wpadła do siatki

82′ Rzut rożny dla KS

82′ Najpierw zmiana za Grabowskiego wchodzi Emil Doroszko

82′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

85′ Rzut rożny dla KS i Gieniusz wybija piłkę po dośrodkowaniu

88′ Rzut rożny dla gospodarzy i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

90′ Zmiana w WARMII – za Sypytkowskiego wchodzi debiutant w naszym zespole Mateusz Marczykowski z zespołu juniorów młodszych trenera Daniela Tuzinowskiego

90′ + 1′ Żółta kartka dla Przemka Zarzeckiego

90′ + 3′ Żółta kartka dla Kucharczyka

90′ + 5′ Koniec meczu. Zasłużenie wygrywamy 3:1 i umacniamy się na pozycji wicelidera tabeli SALTEX IV ligi!

30.05.2018 Michałowo, Stadion Gminny

KS Michałowo – WARMIA Grajewo 1:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Paweł Sypytkowski 30′, 0:2 Kamil Randzio 35′, 0:3 Tomasz Dzierzgowski 67′, 1:3 Mateusz Charkiewicz 77′

KS: 1.Kucharczyk (Kpt) – 16.M.Tomczyk, 8.Rybołowicz (46′ 3.Kondracki), 5.Ł.Konończuk, 20.Charkiewicz,15.Małyszko, 9.Tchórznicki, 18.Wołczyński, 10.K.Tomczyk, 17.Grabowski, 14.Roszkowski

REZERWA: 23.Bondziul – 13.Gajewski, 7.D.Doroszko, 22.E.Doroszko, 3.Kondracki, 19.D.Konończuk

WARMIA: 1.Gieniusz – 5.Randzio, 18.Edison, 17.Arciszewski (Kpt), 2.Krupa –  4.Mikucki (67′ 9.Chyliński) ,15.P.Zarzecki , 19.Cybulski (60′ 20.Mirva) , 3.Domurat, 16.Sypytkowski (90′ 11.Marczykowski) – 7.Dzierzgowski  (73′ 8.Kondratowicz)

REZERWA: 12.Sobolewski, 14.E.Zarzecki, 20.Mirva, 9.Chyliński, 8.Kondratowicz, 11.Marczykowski

Sędzia: Mariusz Chrzanowski (Białystok)

Żółte kartki: Roszkowski, Wołczyński, Kucharczyk (KS), Arciszewski, Edison, P.Zarzecki (WARMIA)