RELACJA LIVE Z MECZU DĄB DĄBROWA BIAŁOSTOCKA – WARMIA GRAJEWO 9

Witamy z Dąbrowy Białostockiej. Już za kilkanaście minut rozpocznie się tu mecz pomiędzy gospodarzami a WARMIĄ Grajewo. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej od godziny 17:00.

1′ Rozpoczęli gospodarze

3′ Dobra akcja WARMII, ale sędzia boczny dostrzegł pozycję spaloną jednego z naszych zawodników.. mocno dyskusyjna decyzja

7′ Kilka minut gry za nami – od początku przeważa nasz zespół

8′ Pierwsza groźniejsza akcja DĘBU i rzut rożny dla gospodarzy

8′ Po dośrodkowaniu pewna interwencja Sobolewskiego

11′ Mecz toczy się głównie w środkowej strefie boiska i obie drużyny starają się przede wszystkim nie stracić gola

12′ Starcie Dzierzgowskiego z bramkarzem gospodarzy. Chwila przerwy w grze, ale Kozłowski wraca do bramki

17′ Strzał Mikuckiego broni Kozłowski

19′ Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Jak tak dalej pójdzie to skrót z meczu na naszym kanale na Youtube będzie trwał minutę…

20′ Było groźnie – z rzutu wolnego z ponad 30 metrów strzelał Sobolewski i piłka ominęła naszą bramkę w niewielkiej odległości

24′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

26′ Po dośrodkowaniu trochę rozegrania, trochę zamieszania i w końcu gospodarze przejęli piłkę

26′ Żółta kartka dla Sobolewskiego z DĘBU za krytykę orzeczeń arbitra

30′ Ładna próba Sypytkowskiego, ale piłka ominęła bramkę DĘBU

34′ Rzut rożny dla WARMII

34′ Po dośrodkowaniu na „krótki słupek” piłka szybko opuszcza boisko

39′ I znowu za nami kilka kolejnych bezproduktywnych minut

40′ Faul Tochwina na Arciszewskim i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy

45′ Strzał Mikuckiego – dobra próba, ale wykonanie niedostateczne

45′ Sytpytkowski faulowany w polu karnym ale sędzia nie dostrzega przewinienia obrońcy DĘBU!

45′ + 1′ Rzut rożny dla WARMII – znów kiepskie dośrodkowanie i tracimy piłkę

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy, która się po prostu odbyła

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. Dwie zmiany w naszym zespole dwie zmiany – za Mikuckiego i Cybulskiego weszli na boisko Mirva i Kondratowicz. U gospodarzy Roszkowski zmienił Tochwina

50′ Strzał Domurata wysoko ponad bramką DĘBU

53′ Rzut rożny dla DĘBU ale przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

54′ Teraz korner dla WARMII – piłka po dośrodkowaniu przefrunęła przez pole karne ale nikt jej nie przejął z naszych piłkarzy!

55′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Łukasz Domurat! Cudowne wycofanie piłki przez Kamila Randzio do Domurata, który strzałem z pola karnego umieścił piłkę w bramce!

57′ Rzut rożny dla WARMII i kolejne nieudane dośrodkowanie Sypytkowskiego

60′ Zaskakujący strzał Domurata i Kozłowski wybija na rzut rożny!

61′ Mirva dośrodkował ale strzał Arciszewskiego ponad bramką

63′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Łukasz Domurat! Świetna akcja Dzierzgowskiego i podanie do Domurata, który po raz drugi trafia do siatki!

68′ Zmiana w WARMII – Kozikowski zmienia Przemka Zarzeckiego

72′ Mocny strzał Edisona z rzutu wolnego, ale piłka frunie wysoko ponad bramką

75′ Po dośrodkowaniu wydawało się, że obrońca DĘBU zagrał piłkę ręką ale sędzia nie przerwał gry

78′ Rzut rożny dla DĘBU – po dośrodkowaniu wydaje się, że Sypytkowski zagrał piłkę ręką ale sędzia nie zareagował

79′ Eryk Zarzecki zmienia Sypytkowskiego

80′ Znów rzut rożny dla gospodarzy ale przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

81′ GOL dla DĘBU! 1:2 Adrian Szuszczyński. Duży błąd Sobolewskiego, który wybijając piłkę trafił w zawodnika gospodarzy i piłka wpadła do naszej bramki!

87′ Żółta kartka dla Dzierzgowskiego

88′ Strzał z rzutu wolnego Roszkowskiego świetnie broni Sobolewski

88′ GOL dla DĘBU! 2:2 Krzysztof Czerniawski! Piękne dośrodkowanie w nasze pole karne i Czerniawski wyrównuje na 2:2…

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Kozikowski z rzutu wolnego z 17 metrów strzela ponad bramką

90′ + 3′ Koniec meczu. I co tu napisać? Mieliśmy wygrany mecz – dwubramkowe prowadzenie i spokój w graniu, ale spieprzyliśmy to! Szkoda gadać… Nie zdobyliśmy dziś jednego punktu, tylko straciliśmy dwa.

09.05.2018 Dąbrowa Białostocka, Stadion Miejski

DĄB Dąbrowa Białostocka – WARMIA Grajewo 2:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Łukasz Domurat 55′, 0:2 Łukasz Domurat 63′, 1:2 Adrian Suszczyński 81′, 2:2 Krzysztof Czerniawski 88′

DĄB:  1.Kozłowski – 3.Sujeta (Kpt), 7.Fiedorowicz, 16.Dzitkowski, 5.Czerniawski, 4.Mrowiński, 6.Sołowiej, 10.Sobolewski, 9.Suszczyński, 15.Szymaniuk, 17.Tochwin (46′ 13.Roszkowski)