ZAPRASZAMY NA MECZ Z WASILKOWEM!

Po miesięcznej przerwie WARMIA „wraca” do Grajewa.  W sobotę 28 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego nasz zespół podejmie K.S. Wasilków. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Nasi sobotni rywale po 19 rozegranych meczach mają identyczny dorobek punktowy jak WARMIA i wyprzedzają w tabeli IV ligi nasz zespół dzięki wygranej w jesiennym meczu rozegranym w Wasilkowie, w którym pokonali grajewian 1:0. Ekipa trenera Artura Woronieckiego po słabym początku sezonu nadrobiła straty i od wielu tygodni utrzymuje się w ścisłej czołówce tabeli. W ostatniej kolejce KS pokonał na własnym boisku rezerwy WIGIER 3:0 a hat-trick’iem w tym meczu popisał się Dawid Śliwowski. Poprzedni mecz na wyjeździe zakończył się jednak dla wasilkowian przykrą porażką 0:2 w Michałowie. W historii dotychczasowych starć ligowych zawsze grało się nam ciężko z tym zespołem. Wspomniany jesienny mecz WARMIA przegrała w fatalnym stylu, kończąc mecz w 9-tkę po dwóch czerwonych kartkach dla naszych zawodników. Był to ostatni mecz pod wodzą prowadzącego nasz zespół Artura Dakowicza po którym naszą drużynę objął trener Leszek Zawadzki.

Nasz szkoleniowiec powinien mieć w sobotę do dyspozycji wszystkich zawodników. Nikt nie musi pauzować za żółte kartki. Niepewny jest jednak występ w meczu Marcina Arciszewskiego, który jest kontuzjowany.

Serdecznie zapraszamy Państwa na sobotni mecz. Prosimy o doping i wsparcie naszego zespołu.

Przy okazji informujemy, że decyzją klubu RUCH Wysokie Mazowieckie zaplanowany pierwotnie na 6 maja odbędzie się w sobotę 5 maja o 17:00 w Wysokiem Mazowieckiem.