RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO – KS WASILKÓW

Witamy Państwa z grajewskiego stadionu, gdzie już za kilkanaście minut rozpocznie się ciekawie zapowiadający się mecz WARMII z K.S. Wasilków. W naszym zespole tradycyjnie mamy braki kadrowe – dziś z powodu kontuzji zabraknie Maksymy Mirvy i Dawida Kondratowicza. Nie ma też w kadrze Wojciecha Koszczuka.

1′ Rozpoczynają goście

3′ Akcja WARMII i nieudany, niecelny strzał Dzierzgowskiego

5′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Tomasz Dzierzgowski! Cudowna akcja naszego zespołu – zagranie Cybulskiego do Kamila Randzio, który świetnie dośrodkował z prawej strony w pole karne skąd Dzierzgowski naciskany przez obrońcę z Wasilkowa skierował piłkę do siatki!

10′ Żółta kartka dla Kamila Randzio i rzut wolny dla gości

10′ Dośrodkowanie Butkiewicza i piłka w rękach Gieniusza

11′ Okazja WARMII – dośrodkowanie Mikuckiego i Dzierzgowski był bliski pokonania Nowajczyka, ale piłka ominęła bramkę gości

15′ Po dośrodkowaniu Stankiewicza świetna „główka” Dzierzgowskiego i było blisko gola dla WARMII, ale Nowajczyk nie dał się przelobować i wybił piłkę na rzut rożny

16′ Dośrodkowanie Sypytkowskiego i po chwili sędzia dopatrzył się faulu któregoś z naszych zawodników

22′ Było bardzo groźnie pod naszą bramką, ale Panek źle dograł piłkę

23′ Żółta kartka dla Wojciechowskiego z KS Wasilków

26′ Będzie okazja dla gości – rzut wolny na wysokości naszego pola karnego

27′ Po dośrodkowaniu łapie piłkę Gieniusz

28′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Mateusz Cybulski! Pięknie poradził sobie w polu karnym gości Cybulski i ładnym strzałem podwyższył na 2:0!

33′ Rzut rożny dla WARMII

34′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Łukasz Domurat! Po dośrodkowaniu „główka” Arciszewskiego, błąd Nawojczyka i przytomnie zachował się w polu karnym Domurat umieszczając piłkę w siatce

36′ Żółta kartka dla Dzudzińskiego z zespołu gości

37′ Rzut rożny dla WARMII

37′ Po dośrodkowaniu trochę zamieszania pod bramką gości, ale po chwili złe dośrodkowanie Sypytkowskiego i piłka opuszcza boisko

41′ Żółta kartka dla Tomka Dzierzgowskiego

43′ Groźnie pod naszą bramką – piłka wrzucona z rzutu wolnego w nasze pole karne, ale na szczęście zażegnaliśmy niebezpieczeństwo

45′ Jedną minutę doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ + 1′ Rzut rożny dla Wasilkowa

45′ + 1′ Po dośrodkowaniu Domurat wybija piłkę na aut i sędzia kończy pierwszą połowę. Tak dobrej gry w wykonaniu naszego zespołu dano nie widzieliśmy. Nasz zespół w pełni zasłużenie prowadzi z silnym rywalem trzema bramkami!

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

48′ Dośrodkowanie Sypytkowskiego i piłkę z pola karnego wybijają obrońcy z Wasilkowa

53′ Rzut rożny dla WARMII i świetne dośrodkowanie Sypytkowskiego po którym piłka mogła wpaść do bramki, ale Nowajczyk obronił!

55′ Świetna okazja grajewian – Cybulski zagrał przed linię bramkową i Mikucki był bliski pokonania bramkarza gości!

57′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu interwencja Gieniusza i przejmujemy piłkę

58′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Paweł Sypytkowski! Fantastyczna akcja WARMII – Dzierzgowski odebrał piłkę w środkowej strefie, zagrał na prawo do Cybulskiego, który z prawej strony cudownie dośrodkował w pole karne a tam Sypytkowski głową umieścił piłkę w bramce!

61′ Zmiana w WARMII – za Pawła Sypytkowskiego wchodzi na boisko Piotr Chyliński

62′ Dzierzgowski sfaulowany w polu karnym i będzie „jedenastka” dla grajewian

63′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Marcin Arciszewski! Strzał po ziemi naszego kapitana – Nowajczyk wyczuł intencje strzelca, ale piłka po jego rękach wpadła do bramki!

65′ Zmiana u gości – za Wojciechowskiego wszedł na boisko Małyszko

67′ Żółta kartka dla Panka za faul na Edisonie

71′ Za Janusza Stankiewicza wszedł na boisko Maciej Krupa

74′ Żółta kartka dla Przemka Zarzeckiego

75′ Zmiana w WARMII – za Kamila Randzio wszedł Paweł Górski

75′ Nie ma dziś na meczu wielu kibiców, stałych bywalców naszego stadionu – pozdrawiamy tych wszystkich, którzy śledzą naszą relację na przykład w Emiratach Arabskich albo na Majorce… może macie pogodę, ale u nas jest fajniej i pięć goli!

77′ Debiut Huberta Mściwujewskiego, który zmienia Tomka Dzierzgowskiego

82′ Musimy przejść z relacją do kolejnego wpisu – zapraszamy na

28.04.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – K.S. Wasilków  5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Dzierzgowski 5′, 2:0 Mateusz Cybulski 28′, 3:0 Łukasz Domurat 34′, 4:0 Paweł Sypytkowski 58′, 5:0 Marcin Arciszewski 63′ (rzut karny)

WARMIA: 1.Gieniusz –  5.Randzio (75′ 11.P.Górski), 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz (71′ 2.Krupa) – 4.Mikucki, 19.Cybulski, 3.Domurat, 15.P.Zarzecki,  16.Sypytkowski (61′ 9.Chyliński) –   7.Dzierzgowski (77′ 20.Mściwujewski)

REZERWA: 12.Sobolewski – 2.Krupa, 20.Mściwujewski, 11.P.Górski, 14.E.Zarzecki, 9.Chyliński

K.S.:  25.Nowajczyk (79′ 1.Smolewski) – 2.Butkiewicz (Kpt), 4.Milewski, 14.Naliwajko, 3.Nasuto – 7.Wojciechowski (65′ 11.Małyszko), 15.Dudziński, 9.Panek, 6.Cichoński, 19.Rybakowski – 10.Śliwowski