RELACJA LIVE Z MECZU MKS MIELNIK – WARMIA GRAJEWO 11

Witamy Państwa z malowniczego Mielnika. Mieliśmy troszkę problemów technicznych z połączeniem, ale już jedziemy z relacją. W składzie WARMII jak zwykle braki – tym razem nie ma Arciszewskiego i Kozikowskiego. Wracają do składu Domurat, Mirva i Cybulski

1′ Rozpoczęli gospodarze

6′ Dzierzgowski był w dobrej sytuacji do zdobycia gola, ale strzelił zbyt lekko i do tego niecelnie

8′ Rzut rożny dla WARMII

8′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę rywale

15′ Pierwszy kwadrans gry za nami. Na razie bez bramek, ale mecz może się podobać – sporo szybkich akcji  z obu stron.

15′ Rzut rożny dla MKS i szybko odzyskujemy piłkę

18′ A teraz korner dla WARMII – po dośrodkowaniu faul naszego zawodnika i sędzia przerywa grę

19′ Cytując klasyka: „Matko Bosko, co tu się stanęło!” Dośrodkowanie Mikuckiego, wślizgiem uderzył piłkę Sypytkowski, bramkarz wybił wprost na głowę Cybulskiego którego strzał głową znów odbił golkiper MKS tak jak i kolejny strzał Dzierzgowskiego a ostatni strzał Zarzeckiego minął bramkę! To musiał być gol dla naszego zespołu!

24′ Okazja gospodarzy, ale napastnik MKS strzela ponad naszą bramką

28′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym i sędzia dyktuje „jedenastkę” dla naszego zespołu

30′ Mikucki strzela obok bramki….. dramat :/

35′ Rzut wolny dla WARMII z 25 metrów od bramki

36′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Marcin Mikucki! Z karnego się nie udało, ale z wolnego już tak! Ładny strzał Mikuckiego w róg bramki bezpośrednio z rzutu wolnego i prowadzimy 1:0 w Mielniku!

37′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał Domurata ponad bramką

39′ Piękne dośrodkowanie Cybulskiego i strzał Mikuckiego obok bramki

40′ Zmiana w MKS – 18 zastąpił 19. Dopiero w przerwie otrzymamy skład gospodarzy…

45′ Żółta kartka dla numeru 17 w MKS

45′ Mikucki strzela z rzutu wolnego, ale piłka odbija się od muru i mamy tylko rzut rożny

45′ +1′ Po dośrodkowaniu tracimy piłkę

45′ + 2′ Mocny strzał Cybulskiego obok bramki

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy tylko 1:0 a powinniśmy minimum 3:0….

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

53′ Pierwsze minuty drugiej połowy to ataki gospodarzy, ale teraz wygląda na to, że opanowujemy sytuację

54′ Strzał Dzierzgowskiego wybija na róg bramkarz MKS

55′ Po dośrodkowaniu Domurat bliski zdobycia gola ale po jego strzale piłkę wybijabramkarz na kolejny korner

56′ Kolejne dośrodkowanie, faul któregoś z naszych zawodników i zaczynają grę gospodarze

59′ Zmiana w MKS – Polak zastąpiony przez Andryszka

65′ Zagranie ręką w polu karnym zawodnika MKS i będziemy mieli drugi rzut karny

66′ Mateusz Cybulski strzela i broni Golonko…. to się k…a nie dzieje! 🙁

69′ Zmiana w MKS – Schodzi z boiska Żornaczuk a zastąpił go WIelogórski

75′ Będzie groźnie pod naszą bramką – rzut wolny dla MKS z narożnika naszego pola karnego

75′ Piękny strzał Andryszka w krótki róg bramki wspaniale broni Gieniusz!

80′ Rzut wolny dla WARMII z 30 metró na wprost od bramki MKS

80′ Mocny strzał Sypytkowskiego broni Golonko

81′ Będzie podwójna zmiana w WARMII – Chyliński i Kondratowicz wchodzą na boisko za Mirvę i Cybulskiego

84′ Groźne dośrodkowanie i Edison wybija piłkę na rzut rożny

84′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

86′ Znów gospodarze pod naszą bramką i znów ugrali rzut rożny a po chwili kolejny!

87′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

87′ Górski zmienia Mikuckiego

89′ Eryk Zarzecki zmienia Dzierzgowskiego

90′ 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Bardzo groźnie było teraz pod naszą bramką, ale piłka ominęła słupek!

90′ +3′ Rzut rożny dla MKS – po dośrodkowaniu strzał głową i broni Gieniusz!

90′ + 4′ Koniec meczu i wygrywamy w Mielniku 1:0. Zamiast prowadzić 3:0 lub 4:0 fundujemy sobie horror z niewykorzystanymi dwoma rzutami karnymi… No nic. Ważne, że są 3 punkty.