RELACJA LIVE Z MECZU WIGRY II SUWAŁKI – WARMIA GRAJEWO

Witamy! Po małych kłopotach technicznych rozpoczynamy relację. WARMIA dziś zagra w Suwałkach z rezerwami WIGIER wzmocnionymi kilkoma zawodnikami pierwszoligowego zespołu. W naszej drużynie brakuje Kamila Randzio (kurs trenerski), Rafała Kozikowskiego (choroba), Macieja Krupy (kontuzja).

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Rzut rożny dla gospodarzy a po chwili następny

3′ Po krótkim rozegraniu i dośrodkowaniu piłkę łapie Sobolewski

7′ Piękny strzał Kwaśniewskiego znakomicie broni Sobolewski wybijając piłkę na kolejny rzut rożny

8′ Po dośrodkowaniu WIGRY będą miały kolejny już czwarty rzut rożny!

8′ Przejmujemy w końcu piłkę, ale trzeba przyznać że gospodarze ruszyli na nas z ogromnym impetem

10′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

16′ Boisko musi opuścić kontuzjowany kapitan WARMII Marcin Arciszewski a zastąpi go Przemek Zarzecki

18′ Za nami 18 minut gry. Gospodarze jak dotąd są znacznie groźniejsi.

19′ Obst wbiegł w nasze pole karne, przewrócił i domagał się rzutu karnego, lecz sędzia nie dał się nabrać

23′ Po błędzie obrony WIGIER Sypytkowski był bliski pokonania Szutkowskiego, ale nie trafił w bramkę

25′ Znowu strzelał Sypytkowski, ale ponad bramką

28′ Rzut rożny dla WIGIER – po dośrodkowaniu desperacko wybijamy piłkę poza pole karne

28′ Dyżurny statystyk poinformował, że pięciu zawodników z dzisiejszego składu WIGIER ma za sobą występy w tym sezonie na poziomie pierwszej ligi (Gużewski – 1 mecz, Iorga – 16, Obst – 19, Kwaśniewski – 9, Piekarski – 2)

35′ Wychodzący na dobrą pozycję Dzierzgowski został sfaulowany i Rytlewski otrzymuje żółtą kartkę

38′ GOL dla WIGIER. 1:0 Sebastian Jankowski. Akcja gospodarzy w naszym polu karnym, wybijamy dwukrotnie piłkę, ale na nasze nieszczęście trafia ona do Jankowskiego, który pięknym strzałem zza pola karnego nie dał szans obrony Sobolewskiemu i niestety przegrywamy 0:1

41′ Dośrodkowanie Mikuckiego z rzutu wolnego niemal zaskoczyło Szutkowskiego

45′ Koniec pierwszej połowy po której prowadzą gospodarze i trzeba przyznać, że jest to zasłużone prowadzenie

46′ W zespole WIGIER aż trzy zmiany po przerwie – Kwaśniewskiego, Gużewskiego i Iorgę zastąpili Kubas, Wielgat i Rojek

46′ Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

47′ Obst i Mirva ukarani żółtymi kartkami

51′ Rzut rożny dla WARMII

51′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Tomasz Dzierzgowski. Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego Dzierzgowski trafia do siatki i mamy wyrównującą bramkę!

60′ Godzina gry za nami – w drugiej połowie nasz zespół prezentuje się o wiele lepiej niż w pierwszej

62′ W zespole gospodarzy Szczerbowski zmienia Obsta

70′ Dwie żółte kartki – Domurat i Kubas

72′ Dzierzgowski sam na sam z Szutkowskim po błędzie obrońcy i bramkarz WIGIER kapitalnie broni!

75′ Zmiana w WARMII – Kondratowicz zastąpił Sypytkowskiego

76′ Rzut rożny dla WIGIER – po dośrodkowaniu piłka w rękach Sobolewskiego

77′ Rzut rożny dla WARMII

78′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Przemek Zarzecki! Po dośrodkowaniu Cybulskiego Mirva strącił piłkę głową a Przemek Zarzecki kolanem wbił piłkę do bramki! Prowadzimy 2:1 w Suwałkach!

84′ Druga żółta kartka dla Kubasa, który musi opuścić boisko. Żółtą kartkę otrzymał też Mateusz Cybulski

87′ Zmiana w WARMII – Górski wchodzi za Mirvę

90′ Kolejna zmiana – Dzierzgowski schodzi z boiska a Chyliński wchodzi

90′ 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Żółta kartka dla Szczerbowskiego

90′ + 4′ Rzut rożny dla WARMII a po chwili kolejny

90′ + 4′ Po dośrodkowaniu piłka opuściła boisko a sędzia zakończył mecz! Wygrywamy w Suwałkach 2:1!

08.04.2018 Suwałki, Stadion Miejski (boczne boisko)

WIGRY II Suwałki – WARMIA Grajewo 1:2 (1:0)

Bramki:1:0 Sebastian Jankowski 38′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 51′, 1:2 Przemysław Zarzecki 78′

WIGRY II:12.Sztukowski – 2.Piekarski (Kpt), 13.Rytlewski, 27.Kwaśniewski (46′ 23.Kubas), 16.Żybura, 3.Obst (62′ 6.Szczerbowski), 10.Gużewski (46′ 18.Rojek), 17.Rusiak, 8.Iorga (46′ 9.WIelgat), 20.Jankowski, 14.Stasiński

REZERWA: 15.Cimochowski – 11.Ołów, 9.Wielgat, 23.Kubas, 6.Szczerbowski, 32.Legenzow, 18.Rojek

WARMIA: 12.Sobolewski – 5.Koszczuk, 18.Edison, 17.Arciszewski (Kpt) (16′ 15.P.Zarzecki), 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 19.Cybulski, 8.Mirva, 3.Domurat, 16.Sypytkowski (75′ 20.Kondratowicz) – 7.Dzierzgowski (90′ 9.Chyliński)

REZERWA: 1.Gieniusz – 11.P.Górski, 15.P.Zarzecki, 20.Kondratowicz, 9.Chyliński, 14.E.Zarzecki

Sędzia: Piotr Karwowski (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Rytlewski, Obst, Kubas – dwie, Szczerbowski (WIGRY II), Mirva, Domurat, Cybulski (WARMIA)

Czerwona kartka: Kubas (WIGRY II) 84′ – w konsekwencji drugiej żółtej