ZAPOWIEDŹ MECZU Z BIEBRZĄ GONIĄDZ.

W drugim z trzech kolejnych meczów wyjazdowych w ramach rundy wiosennej SALTEX IV ligi piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się w niedzielę 15 kwietnia w Goniądzu z miejscową BIEBRZĄ. Mecz, który pierwotnie miał się rozpocząć o godzinie 13:00 na prośbę samych gospodarzy zostanie rozegrany o 16:30 – to ważna informacja dla wszystkich kibiców z naszego miasta wybierających się do niedaleko położonego Goniądza.

W rundzie jesiennej w meczu rozegranym w Grajewie wygrała WARMIA 4:0. Trenerem zespołu z Goniądza był wówczas Łukasz Tumicz. Z końcem rundy jesiennej pożegnał się on jednak z BIEBRZĄ. Nowym szkoleniowcem zespołu z Goniądza został syn znanego na Podlasiu trenera Grzegorza Szerszenowicza – Marek. BIEBRZA w przerwie zimowej rozegrała kilka meczów sparingowych osiągając następujące wyniki: JASION Jasionówka 2:2, HETMAN Białystok 0:0, MOSP Białystok (Centralna Liga Juniorów) 2:5, PROMIEŃ Mońki 4:5, PIAST Białystok 1:0 i CZARNI Czarna Białostocka 6:0. W trzech rozegranych wiosną ligowych meczach BIEBRZA przegrała w Kolnie z ORŁEM 3:4, zremisowała u siebie z rezerwami WIGIER 0:0 i przegrała w Augustowie ze SPARTĄ 0:3. Drużyna z Goniądza z dorobkiem 20 punktów po 18 meczach zajmuje 10 miejsce w tabeli.

Do meczu w Goniądzu nasz zespół przystąpi bez kilku zawodników. Za otrzymane w Suwałkach żółte kartki pauzować muszą Maksym Mirva, Łukasz Domurat i Mateusz Cybulski. Z powodu kontuzji mocno niepewny jest też udział w tym spotkaniu Marcina Arciszewskiego a także Rafała Kozikowskiego, który ostatnio chorował. Swoją szansę dostaną inni – kadra zespołu jest na tyle szeroka, że brakujących jest komu zastąpić. Będą mieli oni okazję wykazać się tym, że są pełnoprawnymi członkami kadry drużyny. Do składu wraca pauzujący w ostatnim meczu z WIGRAMI II Kamil Randzio.

Nieco zaskakujący niedawny remis BIEBRZY na własnym boisku z rezerwami WIGIER jest ostrzeżeniem przed lekceważeniem rywali. Potrzebna jest rozwaga i koncentracja aby zdobyć punkty.

Relację z niedzielnego meczu będzie można śledzić od 16:30 na stronie http://kswarmiagrajewo.org