ZAPOWIEDŹ MECZU Z REZERWAMI WIGIER.

W ostatnich dniach zrobiło się wreszcie cieplej i wygląda na to, że zima tym razem nie pokrzyżuje planu rozegrania najbliższej kolejki rozgrywek SALTEX IV ligi. W niedzielę 8 kwietnia o godzinie 13:00 w Suwałkach piłkarze WARMII Grajewo zagrają z silnym zespołem rezerw pierwszoligowych WIGIER. Będzie to pierwszy z trzech kolejnych wyjazdowych meczów naszego zespołu. W Grajewie podopieczni Leszka Zawadzkiego zaprezentują się dopiero 28 kwietnia w meczu z KS Wasilków.

 

Po 16 rozegranych meczach WARMIA ma 4 punkty przewagi nad suwalczanami i zajmuje czwarte miejsce w tabeli, wyprzedzając właśnie zespól z Suwałk. Wiosną WIGRY II zagrały -tak jak nasz zespół – tylko jeden mecz a dwa inne zostały przełożone. Przed tygodniem zespół z Suwałk dość niespodziewanie zremisował w Goniądzu z BIEBRZĄ 0:0.

 

Jesienią w Grajewie po widowiskowym meczu wygrała WARMIA 4:3. Do niedzielnego meczu nasz zespół powinien przystąpić w najsilniejszym składzie. Na relację tekstową z meczu WIGRY II Suwałki – WARMIA Grajewo zapraszamy na stronę http://kswarmiagrajewo.org w niedzielę od 13:00.