RELACJA LIVE Z MECZU SPARTA 1951 SZEPIETOWO – WARMIA GRAJEWO

Witam Państwa z Szepietowa. O 13:00 WARMIA rozpocznie ostatni tegoroczny mecz ligowy.Troszkę zmian w naszym składzie – od pierwszej minuty zagrają Przemek Zarzecki i Piotr Chyliński a także Tomek Dzierzgowski. Zabraknie w dzisiejszym meczu Marcina Arciszewskiego (kontuzja), Pawła Sypytkowskiego (dwa mecze pauzy za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu z WISSĄ) oraz Janusza Stankiewicza, który zacznie mecz na ławce rezerwowych.

1′ Rozpoczynają gospodarze

5′ Ładny strzał Kozikowskiego obok bramki Bartoszuka

7′ Rzut rożny dla grajewian

8′ Dośrodkowanie Mirvy i Zarzecki był bliski zdobycia gola, ale po jego strzale głową piłka minęła poprzeczkę!

9′ Znów groźnie pod bramką gospodarzy – dośrodkował Dzierzgowski wzdłuż linii bramkowej, jednak żaden z naszych piłkarzy nie zdążył do podania

13′ Rzut rożny dla gospodarzy

13′ Po dośrodkowaniu wypiąstkował piłkę poza pole karne Krzysztof Gieniusz

18′ Rzut rożny dla WARMII

19′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę gospodarze

20′ Piękny strzał Kozikowskiegoz najwyższym trudem na rzut rożny wybija Bartoszuk

20′ Po dośrodkowaniu Zarzecki głową umieścił piłkę w siatce, ale zdaniem sędziego dośrodkowana piłka opuściła w powietrzu boisko

21′ Duży błąd Mikuckiego i przed szansą był Kowalczyk, ale na nasze szczęście nie trafił w piłkę

22′ Ależ teraz mieliśmy okazję do zdobycia gola! Po akcji Dzierzgowskiego Cybulski był bliski pokonania bramkarza, ale znowu mamy tylko rzut rożny

23′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

25′ Rzut rożny dla SPARTY

26′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę i tworzymy szybki kontratak, Dzierzgowski zagrywa do Mikuckiego i podanie Mikuckiego wyłapuje Bartoszuk

27′ Żółte kartki dla Maksyma Mirvy i Dłuskiego ze SPARTY

36′ Szansa WARMII – po podaniu z rzutu wolnego z prawej strony boiska Dzierzgowski strzela ponad poprzeczką

43′ Rzut rożny dla grajewian

44′ Po dośrodkowaniu mamy następny korner po którym tracimy piłkę

45′ Groźne dośrodkowanie Cybulskiego i Bartoszuk ubiegł Dzierzgowskiego łapiąc piłkę

45′ Koniec pierwszej połowy. Tylko remisujemy w Szepietowie. Niby przeważamy, niby mamy sytuacje do goli ale jakoś brakuje dokładności w grze naszego zespołu

46′ Drugą połowę zaczęła WARMIA

47′ Rzut rożny dla SPARTY i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

48′ Rut rożny dla WARMII

49′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Paweł Wilczko (samobójcza). Po dośrodkowaniu Mirvy piłka szybko ponownie przy nodze Maksyma, który podał ją Cybulskiemu a ten ostro dośrodkował na krótki słupek skąd Wilczko próbując wybić piłkę zaskoczył własnego bramkarza

53′ Pada gol dla WARMII po strzale Mirvy, ale sędzia najpierw uznał gola a po chwili skonsultował się z bocznym arbitrem i uznał, że był spalony!

54′ Rzut rożny dla grajewian

55′ Po dośrodkowaniu strzela Domurat i obrońca SPARTY wybija piłkę z linii bramkowej!!

62′ Zmiana w naszym zespole – Kondratowicz zastąpił Chylińskiego

62′ Rzut rożny dla WARMII

63′ Jak to nie wpadło???!!! Ogromne zamieszanie w polu bramkowym i piłkę w końcu łapie Bartoszuk

65′ Żółta kartka dla Fiedorczuka za brutalny faul na Dzierzgowskim

67′ Bardzo groźnie pod naszą bramką – po dośrodkowaniu z prawej strony głową uderzył piłkę Kowalczyk na tyle precyzyjnie, że frunęła ona pod poprzeczkę naszej bramki – na szczęście świetną interwencją popisał się Gieniusz który wybił piłkę na rzut rożny!

68′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

69′ Znów okazja dla naszego zespołu – w polu karnym piłkę miał Dzierzgowski, lecz po chwili niecelnie strzela Mikucki

70′ Żółta kartka dla Edisona

73′ Okazja SPARTY – Gieniusz przenosi piłkę ponad poprzeczkę

73′ Rzut rożny dla gospodarzy po którym przejmujemy piłkę

76′ To jest niemożliwe… zaklęta bramka Bartoszuka! Dzierzgowski trąca piłkę która zmierza do bramki ale obrońca SPARTY wybija ją z linii bramkowej!

78′ Rut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu wybija piłkę poza pole karne Gieniusz

80′ Żółta kartka dla Dąbrowskiego

81′ Kondratowicz zagrał Dzierzgowskiemu a ten strzelił głową, ale obronił Bartoszuk

83′ Strzał Mirvy ponad poprzeczką bramki Bartoszuka

84′ Doskonałą okazję dla gospodarzy marnuje Kowalczyk, którego strzał doskonale broni Gieniusz

88′ Znów szansa dla SPARTY i strzał ponad naszą bramką

89′ Zmiana w WARMII – Górski za Mirvę

90′ Cybulskiego zastąpił Krupa

90′ 3 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Koniec meczu. Po festiwalu nieskuteczności w nerwowym stylu wygrywamy w Szepietowie kończąc rundę jesienną