RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – WISSA SZCZUCZYN

1′ Rozpoczyna WISSA

2′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

2′ Po dośrodkowaniu próbował rozegrać piłkę Edison, ale w rezultacie przejęli ją goście

8′ Rzut wolny dla WARMII blisko narożnika pola karnego WISSY

8′ Po dośrodkowaniu Cybulskiego wybijają piłkę

9′ Kamil Randzio ukarany został żółtą kartką

14′ W pierwszym kwadransie gry niewiele ciekawego działo się na boisku

15′ Rzut rożny dla WARMII

15′ Niezbyt udane dośrodkowanie Cybulskiego i przejmują piłkę goście

17′ Mocno kontrowersyjna decyzja sędziego – rzut karny dla WISSY. Chyba nawet zawodnik gości był zaskoczony tą decyzją!

17′ GOL dla WISSY. 0:1 Radosław Guzowski. Pewny strzał zawodnika WISSY i przegrywamy w dość dziwnych okolicznościach. Takiego „karnego” dawno nie widziano na grajewskim stadionie.

18′ Okazja WARMII, ale Mirva strzela ponad bramką!

21′ Znów dyskusyjna decyzja arbitra – rzut wolny dla WISSY tuż przed naszym polem karnym

22′ Ładny strzał Speichlera pięknie broni Gieniusz

23′ Strzał Tomara broni Gieniusz

27′ Rzut rożny dla WISSY

28′ Po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko i wznowi grę nasz bramkarz

29′ Rzut rożny dla WARMII

29′ Dośrodkowanie Mirvy i wybijają piłkę goście

30′ Akcja WISSY i strzał Marcinkiewicza obok naszej bramki

30′ Pół godziny gry za nami. Kontrowersyjny, a zdaniem wielu obserwatorów wręcz skandaliczny rzut karny jakby przygasił nasz zespół i dał impuls gościom, którzy po zdobyciu gola poczuli się znacznie pewniej

34′ Teraz znów dość dyskusyjna decyzja arbitra i rzut karny dla WARMII po faulu na Maksymie Mirvie

35′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Marcin Arciszewski. Pewny strzał po ziemi naszego kapitana i jest 1:1.

36′ Po ładnej akcji WARMII pada gol dla naszego zespołu, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej u któregoś z naszych zawodników

38′ Kapitalna okazja WARMII – Kondratowicz odebrał piłkę obrońcy gości, podał do Cybulskiego, który z pola karnego posłał piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale niestety nie było tam żadnego z naszych piłkarzy

39′ Groźne dośrodkowanie Makala i wybija piłkę Gieniusz

44′ Żółta kartka dla Domurata. Wcześniej uderzony został Cybulski, ale sędzia nie dostrzegł przewinienia zawodnika WISSY

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy meczu. Remis 1:1 po dwóch karnych, których podyktowanie przez sędziego było co najmniej wątpliwe

46′ Drugą połowę rozpocznie WARMIA. Do gry przygotowany jest Paweł Sypytkowski, który zmieni Marcina Arciszewskiego

49′ Z rzutu wolnego strzela Tomar, ale Gieniusz bez problemu broni

50′ Błąd Stankiewicza, po którym zawodnik WISSY był sam na sam z naszym bramkarzem, ale na szczęście wybił mu piłkę nasz obrońca

51′ Rzut rożny dla WISSY, po chwili następny a po kolejnym dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

52′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Marcin Mikucki! Kapitalna akcja 17-letniego Dawida Kondratowicza, który strzelił na bramkę, Ulman odbił piłkę, ale Mikuckj z bliska umieścił ją w siatce i prowadzimy 2:1!

55′ Żółta kartka dla Rafała Kozikowskiego

60′ Czerwona kartka dla Pawła Sypytkowskiego. Kolejna dyskusyjna decyzja arbitra!

63′ Przerwa w grze. Leży na boisku kontuzjowany Kondratowicz

64′ Zmiana w WARMII. Na boisku pojawia się Tomasz Dzierzgowski, który zastąpił Marcina Mikuckiego

66′ Żółta kartka dla Tomara

67′ Rzut rożny dla WISSY

67′ GOL dla WISSY. 2:2 Po dośrodkowaniu kapitalne uderzenie Korytkowskiego, który precyzyjnym lobem umieścił piłkę pod poprzeczką naszej bramki!

75′ Mirva z ostrego kąta trafia w spojenie słupka z poprzeczką

87′ Kapitalna okazja WARMII – Kozikowski dogrywa do Dzierzgowskiego, ale Ulman przejmuje piłkę!

89′ Rzut rożny dla WISSY, po dośrodkowaniu kolejny

89′ Po dośrodkowaniu strzał głową zawodnika WISSY ponad naszą bramką

90′ + 3′ Ależ było blisko! Główkował Dzierzgowski, ale Ulman wybił piłkę na rzut rożny!

90′ + 4′ Koniec meczu. Remisujemy 2:2 na zakończenie rundy jesiennej w Grajewie

11.11.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WISSA Szczuczyn 2:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Radosław Guzowski 17′ (rzut karny), 1:1 Marcin Arciszewski 35′ (rzut karny), 2:1 Marcin Mikucki 52′, 2:2 Dariusz Korytkowski 67′

WARMIA:  1.Gieniusz –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt) (46′ 16.Sypytkowski), 18.Edison, 6.J.Stankiewicz – 4.Mikucki (64′ 7.Dzierzgowski),  10.Kozikowski (15.P.Zarzecki),19.Cybulski, 8.Mirva, 3.Domurat  – 14.Kondratowicz (87′ 11.E.Zarzecki)

REZERWA: 12.Sobolewski – 15.P.Zarzecki, 7.Dzierzgowski, 14.E.Zarzecki, 9.Chyliński 2.Krupa, 16.Sypytkowski

WISSA: 12.Ulman – 2.Roszkowski, 11.Guzowski (Kpt), 16.Speichler, 15.Ciereszko – 14.Makal, 4.Korytkowski, 3.Zmierczak (86′ 6.Sowa), 8.Tomar (73′ 9.Waszkiewicz), 7.Marcinkiewicz (70′ 19.Betko) – 10.Łapiński,