RELACJA LIVE Z MECZU ORZEŁ KOLNO – WARMIA GRAJEWO

Witam Państwa z Kolna, które powitało nas zimną, deszczową pogodą. W składzie WARMII zabraknie dziś Maksyma Mirvy, któremu nie udało się znaleźć zastępstwa w pracy. Zapraszamy do śledzenia relacji z dzisiejszego meczu. Początek od godziny 15:00.

1′ Rozpoczyna ORZEŁ a na trybunach zaczyna się festiwal wulgaryzmów

4′ Rzut wolny dla WARMII z wysokości pola karnego z prawej strony boiska

4′ Zbyt mocne dośrodkowanie Sypytkowskiego i piłka opuszcza boisko

7′ Rzut rożny dla WARMII

7′ Po krótkim rozegraniu i wrzutce w pole karne piłkę łapie Bikowski

14′ Piękny strzał Sypytkowskiego broni Bikowski!

18′ Pierwsza groźna akcja gospodarzy – po dośrodkowaniu Sadowskiego piłka minęła słupek naszej bramki

22′ Niewiele ciekawego dzieje się na boisku w Kolnie. WARMIA przeważa, ale brakuje dokładności w grze naszego zespołu

25′ Rzut rożny dla grajewian

26′ Po dośrodkowaniu strzał głową Edisona i piłka trafia  w boczną siatkę

28′ Piękna akcja WARMII i Janusz Stankiewicz jest faulowany w polu karnym. Sędzia pokazuje na jedenasty metr i będzie rzut karny dla naszego zespołu

29′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Marcin Arciszewski. Piękny, pewny strzał naszego kapitana i prowadzimy w Kolnie 1:0!

37′ Ossowski strzela wysoko ponad bramką

39′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony pola karnego

40′ Tracimy piłkę po dośrodkowaniu, gospodarze kontratakują i teraz oni mają rzut wolny blisko naszej bramki

40′ Po dośrodkowaniu i odbiciu od zawodnika ORŁA piłka opuszcza boisko

43′ Żółta kartka dla Prusinowskiego za faul na naszym zawodniku

43′ Bardzo dobra okazja WARMII – po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przed szansą był Kondratowicz, ale niepotrzebnie zwlekał z oddaniem strzału i po chwili mamy tylko rzut rożny

44′ Po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy ORŁA

45′ Jedną minutę dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ + 1′ Rzut rożny dla ORŁA.

45′ + 1′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę głową Edison

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Zasłużenie prowadzimy w Kolnie.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

50′ Sypytkowski był bliski pokonania Bikowskiego – strzał naszego zawodnika z lewej strony pola karnego odbija bramkarz!

55′ Nieporozumienie Kamila Randzio z Marcinem Arciszewskim i przed szansą był Sadowski, ale strzelił ponad bramką

58′ Rzut rożny dla WARMII

59′ Po dośrodkowaniu gospodarze wybijają piłkę poza własne pole karne

69′ Podwójna zmiana w WARMII – meldują się na boisku Eryk Zarzecki i Rafał Kozikowski a opuścili plac gry Mikucki i Kondratowicz

75′ Kapitalna okazja Domurata, ale po strzale naszego zawodnika mamy tylko rzut rożny

76′ Po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

79′ Rzut rożny dla ORŁA – po dośrodkowaniu wybija piłkę Gieniusz

82′ Rzut rożny dla grajewian

83′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę obrońcy gospodarzy

83′ Ależ okazja WARMII! Po strzale Eryka Zarzeckiego z linii bramkowej wybija piłkę obrońca ORŁA

84′ Rzut rożny dla WARMII

84′ I znów przejmują piłkę gospodarze, wyprowadzają kontrę, ale Gieniusz jest na swoim miejscu

85′ Przemek Zarzecki i Paweł Górski zmieniają Cybulskiego i Chylińskiego

87′ Sypytkowski strzela tuż obok słupka bramki Bikowskiego!

88′ Rzut rożny dla ORŁA

88′ Po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

90′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Rzut rożny dla WARMII

90′ + 2′ Fatalnie wykonany rzut rożny i piłka opuszcza boisko

90′ + 2′ Jeszcze rzut wolny dla ORŁA pod naszą bramką

90′ + 3′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu i sędzia kończy mecz. Wygrywamy jedną bramką, ale jest to jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, choć na pewno ten mecz w naszym wykonaniu nie przejdzie do historii.