RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – POGOŃ ŁAPY

Witam Państwa i zapraszam do śledzenia relacji tekstowej z kolejnego spotkania WARMII Grajewo w rozgrywkach SALTEX IV ligi. Dziś nasz zespół podejmie POGOŃ Łapy. Trener Zawadzki zdecydował się na zmianę w naszej bramce, w której wystąpi Łukasz Sobolewski. Krzysztof Gieniusz z powodu pracy zawodowej nie trenował w mijającym tygodniu i stąd do składu wraca drugi bramkarz. Ponadto zabraknie dziś w składzie Rafała Kozikowskiego, który jest przeziębiony. Zespół gości przyjechał do Grajewa w zaledwie jedenastoosobowym składzie i na ławce rezerwowych POGONI będzie dziś tylko trener Kamil Stanisławski.

1′ Rozpoczynają goście

5′ Pierwsze minuty bardzo ostrożnej gry z obu stron

8′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Malksym Mirva. Akcja naszego zespołu – Kamil Randzio z prawej strony dośrodkował w pole karne do Chylińskiego a ten cofnął piłkę do Mirvy, który niezbyt mocnym, ale precyzyjnym strzałem zza szesnastki pokonał Łapińskiego

9′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Maksym Mirva. Nasz zawodnik przejął bezpańską piłkę przed polem karnym i podobnie jak minutę wcześniej płaskim strzałem zdobył swojego drugiego gola w tym meczu!

15′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Paweł Sypytkowski! Szkolny błąd obrony gości i Paweł Sypytkowski po ograniu bramkarza kieruje piłkę do bramki! Prowadzimy już 3:0!

16′ Rzut rożny dla WARMII

17′ Po dośrodkowaniu mocny, ale niecelny strzał Domurata

18′ Mikucki z jednego metra strzela ponad poprzeczką i to na pustą bramkę!

19′ Zapowiada się tu na pogrom zespołu gości… powinniśmy prowadzić już wyżej niż 3:0 a minął nieco ponad kwadrans gry

23′ Po rzucie wolnym dla WARMII obrońca POGONI próbował… zaskoczyć własnego bramkarza

25′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu próbował strzelać Mirva, ale skiksował i tracimy piłkę

30′ Szansa dla gości – po strzale Mrowińskiego z rzutu wolnego bardzo źle obliczył lot piłki Sobolewski i na nasze szczęście będzie tylko rzut rożny dla POGONI

31′ Po dośrodkowaniu odzyskujemy piłkę

31′ Dobra akcja WARMII, ale Mikucki zbyt długo czekał z rozegraniem i w końcu zdecydował się na strzał – zbyt lekki żeby zaskoczyć Łapińskiego, który bez problemu obronił

37′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy POGONI

38′ Po trzeciej bramce nasz zespół wyraźnie przystopował

40′ I kolejny korner dla grajewian po dynamicznej akcji Cybulskiego

40′ Po dośrodkowaniu obrońca POGONI wybija piłkę poza pole karne

44′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Maksym Mirva! Kapitalny przerzut Mikuckiego z lewej na prawą stronę, gdzie piłka trafia do Mirvy a ten po profesorsku ogrywa obrońcę i strzałem w róg zdobywa swoją trzecią bramkę w tym meczu! Prowadzimy 4:0!

45′ Koniec pierwszej połowy. Ambitnie grający goście nie dają rady dziś naszej drużynie i tak naprawdę mogą cieszyć się, że przegrywają tylko 0:4.

46′ Rozpoczyna WARMIA

46′ W naszym zespole za poturbowanego w jednej z akcji Edisona wszedł Dawid Kondratowicz

47′ Okazja WARMII – Mikucki strzela jednak w bramkarza

48′ Rzut rożny dla WARMII

48′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Łukasza Domurata

53′ Kapitalna okazja WARMII – Kondratowicz wyłożył piłkę jak na tacy Chylinskiemu, który nie trafił w nią!

53′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu faul na bramkarzu POGONI i mamy przerwę w grze

56′ Groźnie pod naszą bramką – mocny strzał Kotlewskiego tuż obok bramki Sobolewskiego

58′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Marcin Mikucki! Duży błąd obrońców gości i Marcin Mikucki mocnym strzałem z bliskiej odległości od bramki strzela piątego gola dla WARMII!

59′ Zmiana w WARMII – za Janusza Stankiewicza wchodzi na boisko Paweł Górski

63′ Przemek Zarzecki zmienia bohatera meczu Maksyma Mirvę

64′ Paweł Górski z rzutu wolnego strzela tuż obok spojenia słupka z poprzeczką

67′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 6:0 Piotr Chyliński! Świetne dośrodkowanie Mikuckiego z prawej strony boiska i Piotr Chyliński piękną, precyzyjną „główką”posyła  piłkę do siatki!

67′ Zmiana w WARMII – za Cybulskiego wszedł Maciej Krupa

67′ Ależ kiks bramkarza gości! Wolno tocząca się piłka pod nogą Łapińskiego opuszcza boisko i mamy rzut rożny

68′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Łapiński wybija piłkę poza pole karne

70′ Sypytkowski sam na sam z bramkarzem i strzela zbyt lekko – właściwie oddaje piłkę bramkarzowi

70′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu kiks Kondratowicza i piłka opuszcza plac gry

72′ Znów powinien być gol! Z prawej strony płasko dośrodkował Mikucki i jednak żaden z naszych zawodników nie doszedł do piłki, którą wystarczyło lekko skierować do bramki!

80′ Rzut rożny dla WARMII

80′ Po dośrodkowaniu ładny strzał Pawła Górskiego broni Łapiński

83′ Czerwona kartka dla Płońskiego za faul na Chylińskim, który wychodził na czystą pozycję

83′ Sędzia po konsultacji z naszym kapitanem sędzia zmienia decyzję i kapitan gości otrzymał tylko żółtą kartkę

85′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłkę przejmują goście

86′ Świetna okazja dla grajewian – Kondratowicz wykłada piłkę Chylińskiemu, który strzela i kiedy wydaje się, że piłka wpadnie do bramki opuszcza ona jednak boisko i będzie tylko korner

87′ Złe dośrodkowanie Sypytkowskiego i piłka poza boiskiem

90′ Sędzia chyba chciał oszczędzić zespół gości i zakończył mecz na 15 sekund przed 90-tą minutą nie doliczając ani minuty do regulaminowego czasu. Wygrywamy 6:0 ale jest to dla gości najniższy wymiar kary. Spokojnie powinniśmy dorzucić co najmniej drugie tyle bramek.

14.10.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – POGOŃ Łapy 6:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Maksym Mirva 8′, 2:0 Maksym Mirva 9′, 3:0 Paweł Sypytkowski 15′, 4:0 Maksym Mirva 44′, 5:0 Marcin Mikucki 58′, 6:0 Piotr Chyliński 67′

WARMIA:  52.Sobolewski –  4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison (46′ 7.Kondratowicz), 6.J.Stankiewicz (59′ 11.Górski) – 5.Randzio, 19.Cybulski (67′ 2.Krupa), 8.Mirva  (63′ 15.P.Zarzecki), 3.Domurat, 16.Sypytkowski  – 9.Chyliński

REZERWA: 1.Gieniusz – 15.P.Zarzecki, 13.Polakowski, 7.Kondratowicz , 11.Górski, 14.E.Zarzecki,

POGOŃ: 1.A.Łapiński – 3.Makowski, 4.Płoński (Kpt), 2.Kotlewski, 5.Kulikowski – 10.Malinoś, 6.Mrowiński, 8.Ożarowski, 11.Michno, 7.Roszkowski – 20.Wiński