RELACJA LIVE Z MECZU PROMIEŃ MOŃKI – WARMIA GRAJEWO 18

Witam z Moniek. Już za kilka minut nasz zespół rozpocznie kolejne spotkanie w ramach rozgrywek SALTEX IV ligi. Dziś zmierzymy się z zespołem PROMIENIA, który zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Czy nasi piłkarze zrobią prezent trenerowi Zawadzkiemu, który obchodzi dziś 41 urodziny? Okaże się za około dwie godziny.

1′ Rozpoczynają gospodarze

2′ Akcja PROMIENIA i mocny strzał Ziemkiewicza broni Gieniusz

3′ Ładna akcja WARMII, podanie Mirvy do Chylińśkiego ale Piotr strzela ponad bramką!

7′ Ależ błąd naszego zespołu – gospodarze jednak zepsuli okazję i odzyskaliśmy piłkę

11′ Pierwszy rzut rożny dla grajewian

11′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym gospodarzy i po chwili sędzia przerywa grę z powodu faulu na zawodniku PROMIENIA

15′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Kamil Randzio! Ładna akcja WARMII, powalczyli nasi piłkarze w polu karnym gospodarzy, odbił piłkę Andraka po czym trafiła ona do Kamila Randzio, który soczystym uderzeniem z 16 metrów umieścił piłkę w bramce!

18′ Rzut rożny dla WARMII

19′ Po dośrodkowaniu ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale obrońcy PROMIENIA dwukrotnie wybijają piłkę  z linii bramkowej i nie ma gola!

22′ Bardzo groźnie pod naszą bramką – rzut wolny dla PROMIENIA z 17 metrów od naszej bramki

22′ Mocny strzał Damiana Purty odbija Gieniusz!

23′ Brutalny faul Magnuszewskiego na Cybulskim i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy

28′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Marcin Arciszewski! Rzut wolny dla WARMII z lewej strony boiska, dokładne, płaskie dośrodkowanie Sypytkowskiego i Marcin Arciszewski z bliska zdobywa drugiego gola!

30′ Brutalny faul Odyjewskiego na Gieniuszu i żółta kartka dla zawodnika PROMIENIA

32′ A teraz żółta kartka dla Chylińskiego, który wziął przykład z brutalnie grających piłkarzy gospodarzy i sfaulował przeciwnika

40′ Rzut rożny dla WARMII

41′ Po dośrodkowaniu wybicie piłki poza linię końcową i kolejny korner dla naszego zespołu

41′ Dośrodkowanie, strzał głową Mikuckiego broni Andraka

43′ Ładna akcja PROMIENIA i strzał głową Damiana Purty ponad bramką Gieniusza

44′ GOL dla PROMIENIA. 1:2 Szymon Kolendo. Akcja PROMIENIA, mocny strzał Szymona Kolendo w krótki róg bramki i niestety gol dla ambitnie grających gospodarzy

45′ Kapitalna okazja WARMII – dośrodkowanie z lewej strony i strzał głową Mikuckiego kapitalnie broni Andraka!

45′ Koniec pierwszej połowy. Szkoda głupio straconej bramki, bo wynik jest gorszy niż gra naszego zespołu. Prowadzimy 2:1 w Mońkach.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. W zespole gospodarzy zmiana – za Ziemkiewicza wszedł Poliński

46′ Mocnym uderzeniem zaczęli gospodarze – świetna okazja Odyjewskiego, ale na nasze szczęście napastnik gospodarzy spóźnił się do dośrodkowania

47′ Rzut rożny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu szybko wybijamy piłkę

49′ Kolejny korner dla gospodarzy

50′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Edison. Druga połowa rozpoczęła się od żywiołowych ataków PROMIENIA

51′ Rzut rożny dla WARMII

52′ Po dośrodkowaniu strzela głową „zamykający skrzydło” Mikucki, piłkę odbija Andraka a dobitka Mikuckiego jest za mocna i niecelna!

54′ Będzie groźnie.. rzut wolny z 18 metrów od naszej bramki

54′ Damian Purta strzela ponad bramką Gieniusza

55′ Zmiana w PROMIENIU – za Kulikowskiego wszedł Maciorowski

60′ Przewrotką strzelał Odyjewski ale piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką

60′ Zmiana w WARMII – za Kondratowicza wszedł na boisko Przemysław Zarzecki

62′ Rzut rożny dla PROMIENIA

63′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

64′ Okazja Chylińskiego, który będąc w polu karnym strzelał z ostrego kąta ale Andraka wybił piłkę na rzut rożny

64′ Po dośrodkowaniu strzelał Mirva – piłka poszybowała ponad poprzeczką

65′ Rzut rożny dla WARMII a po chwili następny korner

67′ Tracimy piłkę po dośrodkowaniu

68′ Dwie zmiany w WARMII – Kozikowski i Domurat zmieniają Sypytkowskiego i Mirvę

70′ Zmiana w PROMIENIU – za Kolendo wszedł Grabowski

71′ Rzut rożny dla WARMII

72′ Po dośrodkowaniu gospodarze przejmują piłkę

77′ Dwie żółte kartki – dla Stankiewicza i dla Marcina Purty

80′ Ostatnia zmiana w WARMII – za Mateusza Cybulskiego wchodzi Eryk Zarzecki

83′ Rzut rożny dla WARMII

84′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę gospodarze

86′ Piękny strzał Kozikowskiego tuż obok słupka bramki Andraki

86′ W drugiej połowie gramy słabiej niż w pierwszej, ale i tak powinniśmy tu prowadzić znacznie wyżej niż obecnie. A przez niewykorzystane sytuacje końcówka zapowiada się nerwowo

90′ 4 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:3 Piotr Chyliński. Znakomita akcja Eryka Zarzeckiego, który popisał się świetną szybkością i jeszcze lepszym dośrodkowaniem, po którym Piotr Chyliński… klatką piersiową wbił piłkę do bramki!

90′ + 3′ Rzut rożny dla PROMIENIA

90′ + 3′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Gieniusz

90′ + 4′ Koniec meczu. Po dobrej pierwszej i słabej drugiej połowie zasłużenie wygrywamy w Mońkach 3:1.

07.10.2017 Mońki, Stadion Miejski

PROMIEŃ Mońki – WARMIA Grajewo 1:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Kamil Randzio 15′, 0:2 Marcin Arciszewski 28′, 1:2 Szymon Kolendo 44′, 1:3 Piotr Chyliński 90′ + 2′

PROMIEŃ: 1.Andraka (Kpt) – 6.Stachelek, 2.M.Purta, 3.Karejwo, 18.Klim, 17,Ziemkiewicz (46′ 21.Poliński), 4.Magnuszewski, 14.Kolendo (70′ 8.Grabowski), 5.D.Purta, 7.Kulikowski (55′ 10.Maciorowski), 11.Odyjewski

REZERWA: 9.Gnidziejko, 10.Maciorowski, 13.Pawełko, 8.Grabowski, 21.Poliński, 13.Rafałko, 15.Sulewski

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 18.Edison, 17.Arciszewski (Kpt), 6.Stankiewicz – 5.Randzio, 19.Cybulski, 8.Mirva (68′ 10.Kozikowski), 16.Sypytkowski (68′ 3.Domurat) – 9.Chyliński, 7.Kondratowicz (60′ 15.P.Zarzecki)

REZERWA: 52.Sobolewski – 15.P.Zarzecki, 11.Górski, 20.E.Zarzecki, 10.Kozikowski, 3.Domurat, 2.Krupa

Sędzia:  Piotr Podbielski (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Magnuszewski, Odyjewski, M.Purta (PROMIEŃ), Chyliński, Stankiewicz (WARMIA)